Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentą Sauli Niinisto Palangos oro uoste pasitiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.

Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentą Sauli Niinisto Palangos oro uoste pasitiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.

Palangoje nusileido Suomijos Prezidento Sauli Niinisto lėktuvas

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 15

Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentas Sauli Niinisto šiandien atskrido į Palangą. Tarptautiniame Palangos oro uoste Suomijos vadovą sutiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.
Vakarykščiai Vilniuje lankęsis Suomijos Prezidentas buvo pajuokavęs, kad jo šalyje saulės kol kas mažai. Lėktuvo trapu ant raudono kilimu žengusį Prezidentą Sauli Niinisto pasitikęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus pajuokavo, kad atsižvelgus į jo norus šiandien Lietuvos pajūryje šviečia saulė. „Taip, pas jus išties labai gražu“, - nusišypsojo Suomijos prezidentas, maloniai pasisveikinęs su miesto vadovą atlydėjusiais Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoju Robertu Trautmanu bei mero patarėja Jurgita Vanage.
Po trumpos sutikimo ceremonijos automobilių kortežas pajudėjo į uostamiestį.
Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu dviejų dienų valstybinio vizito į Lietuvą atvykęs Sauli Niinisto iš Palangos išvyko į Klaipėdą, kur kartu su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite atidarė termofikacinę jėgainę „Fortum Heat“ Klaipėdoje.
Platesnė informacija apie jėgainės atidarymą – penktadienio „Palangos tilto“ numeryje.Jūsų komentaras:

CAPTCHAAlgis 2013-05-16 18:06 (IP: 78.61.51.119)
Matai kaip, Palangos meras buvo su palyda, o Suomijos prezidentas be palydos......

aliosa 2013-05-16 09:18 (ausra / IP: 109.128.14.103)
a,a kode meras NIMBO nepajeme?

kaip grazu 2013-05-15 15:56 (mdek / IP: 81.7.90.216)
Mere, kaip smagiai ir gerai gaunasi Jusu toks sunkus sunkus darbas- pasifotografuoti, pasifilmuoti, paspausti kam ranka, kelis mielus zodelius pasakyti.,. akvaizdu, kad kitiems (zemiskiems, vietiniu zmoniu ir verslininku) reikalams laiko nelabai lieka arba jus jauciates toks nusiplukes? Ar ne taip brangiai mielas vade?:):)

Taip pat skaitykite

Išrinktas naujas Lietuvos kurortų asociacijos prezidentas

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 19 | Rubrika: Miestas

Neringoje vykusio Lietuvos kurortų asociacijos (LKA) visuotiniame suvažiavime rotacijos būdu išrinktas naujas asociacijos prezidentas – juo dvejų metų kadencijai tapo Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, pakeitęs kadenciją baigusį Neringos miesto merą Darių Jasaitį.


Jau kovo 18 dieną vyks Rusijos prezidento rinkimai.


Palangos savivaldybė bando užkirsti kelią kurorto centre netoli jūros esančių teniso aikštynų ir viešbučio pardavimui. Baiminasi, kad privatizuotas objektas netrukus gali virsti poilsio kotedžais. Didžiausiame šalies kurorte penkis atvirus teniso aikštynus ir 35 kambarių viešbutį valdanti bendrovė Respublikinė mokomoji sportinė bazė iš teikiamų...


Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.


Įspūdingas šventinis fejerverkas, skambant muzikai ir ošiant jūrai – tokį reginį savo gyventojams ir svečiams pasiūlė Naujuosius pasitinkanti Palanga. Palangiškiai ir kurorto svečiai tradiciškai paskutines besibaigiančių metų minutes skaičiavo Jūratės ir Kastyčio skvere bei paplūdimyje – gruodžio 31-osios vidurnaktį nuo jūros tilto dangų...


Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubo atstovai apsilankę pas miesto merą Šarūną Vaitkų aptarė problemas, kurios susiformavo pastaraisiais dešimtmečiais ir jų sprendimui dabar jau būtinos radikalios permainos.


Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentas Sauli Niinisto šiandien atskrido į Palangą. Tarptautiniame Palangos oro uoste Suomijos vadovą sutiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.


Kaip galima pratęsti prezidento vizitą Palangoje? Yra vienas būdas: prašyti Dievo, kad sugestų jo lėktuvas. Būtent lėktuvo gedimas parai prailgino Slovakijos prezidento Ivano Gašparovičiaus viešnagę Palangoje.


Vakar Palanga sulaukė itin aukštų užsienio svečių – vakar, penktą valandą, į Palangos aerouostą iš Vilniaus nusileido Slovakijos prezidento Ivano Gašparovičiaus lėktuvas. Jis atskraidino ne tik Slovakijos vadovą, bet ir jo žmoną Silviją, Slovakijos ambasadorių Vilniuje, jo žmoną, aukštus Slovakijos prezidentūros ir užsienio reikalų ministerijos pareigūnus – iš viso 19 Slovakijos...


Naujasis Palangos savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus atsiraitojo rankoves ir kibo į darbus. Bet pirmiausia meras panūdo savo akimis išvysti miestą ir praėjusį sekmadienį pats jį apžiūrėjo. Aptikęs netvarką rinko UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus telefoną ir ragino jį pastebėtas negeroves ištaisyti. „Mano neplanuoti, netikėti apsilankymai įvairiose miesto vietose bus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius