Palangos globos namai kviečia į 20-mečio jubiliejaus renginius

Palangos globos namai kviečia į 20-mečio jubiliejaus renginius

2014 12 01

Ketvirtadienį, gruodžio 4 d., Palangos globos namai minės veiklos 20-mečio jubiliejų. Ta proga šios įstaigos darbuotojai bei gyventojai visus palangiškius kviečia į šventinius renginius – prisiminti 20-mečio kelią, pasidžiaugti įstaigos veiklos rezultatais ir tiesiog pabūti kartu.
Esami ir buvę Globos namų darbuotojai, o taip pat ir visi norintys palangiškiai ketvirtadienį kviečiami dalyvauti 13 val. Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje aukojamose šv. Mišiose, o 14 val. visi laukiami Kurhauze vyksiančiame šventiniame renginyje. Jo metu bus įvertinti nusipelnę Globos namų darbuotojai, o pasimėgauti koncertu pakvies kurorto ugdymo įstaigų auklėtiniai.

Palangos globos namai miesto Valdybos potvarkiu buvo įsteigti 1994 m. gruodžio 1 d. Tuomet, pasak ilgalaikės šios įstaigos vadovės Irenos Biriukaitės, gyventojų požiūris į globos įstaigas buvo gana skeptiškas. „Tačiau laikui bėgant jis pasikeitė, nes Globos namuose apsigyvenę palangiškiai apie čia suteikiamas geras sąlygas ėmė pasakoti savo pažįstamiems, ir ilgainiui norinčiųjų pas mus apsigyventi ėmė daugėti. Tad 40 globotinių galinti priimti įstaiga jų stygiumi negali skųstis – pageidaujančių pas mus gyventi yra daugiau, nei turime vietų“, – sakė I. Biriukaitė.
Globos namuose gyvenančiais senjorais bei neįgalumą turinčiais palangiškiais rūpinasi apie 30 specialistų – slaugytojų, socialinių darbuotojų, jų padėjėjų ir kitų specialistų. Čia gyvenantys palangiškiai drauge švenčia gimtadienius, valstybines, kalendorines šventes, Globos namuose vyksta ir kultūriniai renginiai – pasirodymus rengia miesto meno kolektyvai, moksleiviai, vaikų darželių auklėtiniai. „Palangiškiai myli mūsų senukus“, – pripažino I. Biriukaitė.
Šiuo metu Palangos globos namuose vyksta rekonstrukcija, kuriai pasibaigus vietos gyventojai galės džiaugtis geresnėmis sąlygomis. „Rekonstruoto pastato erdvės bus išplėstos iškeltu trečiuoju aukštu, patalpose keičiamos komunikacijos, gerinama infrastruktūra, perkama nauja įranga, skirta neįgaliesiems“, – apie tai, kaip jau netrukus pasikeis Globos namų gyventojų sąlygos, kalbėjo I. Biriukaitė.

„Palangos tilto“, Palangos sav. inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Besiartinantį savaitgalį „Palangos orkestras“ kviečia susitikti tik ką užgimusios knygos „Palangos orkestras. Dialogai“ bei kompaktinės plokštelės pristatymo renginiuose.


Bendruomeniniai šeimos namai lapkričio mėnesį kviečia į Tėvystės įgūdžių paskaitas tėvams


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Palangos globos namai, kuriuose nuolat gyvena keturiasdešimt senyvų ar neįgalių palangiškių, šią vasarą tapo ne tik jaukesni, bet ir saugesni – atliekant pastato fasado remontą, jis buvo apšiltintas, o senosios apdailos medžiagos pakeistos fasadų apdailai pritaikytomis nedegiomis akmens masės plytelėmis. Globos namų modernizacija pagal Europos Sąjungos...


Renginių ciklas „Palangos dienos“, tradiciškai kasmet vykstantis kovo pabaigoje – balandžio pradžioje, jau turi aiškius kontūrus – trečiadienį, gruodžio 21 d., „Palangos dienų“ organizatoriai apsilankė Savivaldybėje bei planuojamus renginius pristatė miesto merui Šarūnui Vaitkui ir administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei.


Birželio 29 d. Palangoje bus minimas ypatingas jubiliejus – kartu su visuomene Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai minės tarnybos veiklos 95-mečio jubiliejų. Beje, šiemet sukanka ir 25 metai nuo tos dienos, kai Nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje pradėta kurti valstybės sienos apsauga.


Ketvirtadienį, gruodžio 4 d., Palangos globos namai minės veiklos 20-mečio jubiliejų. Ta proga šios įstaigos darbuotojai bei gyventojai visus palangiškius kviečia į šventinius renginius – prisiminti 20-mečio kelią, pasidžiaugti įstaigos veiklos rezultatais ir tiesiog pabūti kartu. Esami ir buvę Globos namų darbuotojai, o taip pat ir visi norintys...


Būtingės bažnyčia kviečia į190 metų jubiliejaus minėjimą

"Palangos tilto" informacija, 2014 09 04 | Rubrika: Miestas

  Šeštadienį, rugsėjo 6 dieną, 11 valandą prasidės Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčios 190 metų jubiliejaus minėjimo iškilmė.


„Mokykla – antri namai ar...?“

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 15 | Rubrika: Miestas

Daugeliui mūsų namai yra ta vieta, kur jautiesi saugus, ramus, mylimas. Namuose mes ilsimės, džiaugiamės, kartais ir liūdime. Tačiau kas yra namai mūsų jaunimui? Ir jeigu mokykla yra antrieji namai, kodėl tiek daug Lietuvos moksleivių juos apleidžia? Pagal šalies Konstituciją, visi asmenys iki šešiolikos metų privalo mokytis, tačiau vis dažniau ir daug kalbama apie...


Rotary klubo dovanos – Palangos miesto globos namams

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 12 | Rubrika: Miestas

Pirmosios pavasario dienos suteikė daug džiaugsmo kurorto globos namų gyventojams ir darbuotojams, kur Palangos ir Silkeborgo (Danija) Rotary klubai užbaigė paramos teikimo Palangos miesto globos namams dvimetį projektą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius