Palangos greitoji įsigijo intensyvios terapijos automobilį

Palangos greitoji įsigijo intensyvios terapijos automobilį

2016 05 19

Palangiškių ir kurorto svečių saugumu besirūpinanti VšĮ „Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stotis“ įsigijo naują intensyvios terapijos automobilį „Nissan Navara“. Automobilio vertė be įrangos – 80 tūkst. eurų, įranga kainavo dar apie 45 tūkst. eurų. Naujasis automobilis dirbs Palangoje.
Pasak VšĮ Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stoties vyriausiojo gydytojo Rimvydo Juodviršio, apsispręsti būtent kurortui skirti naująją transporto priemonę nebuvo sunku. „Juk Palanga yra reprezentacinis miestas, sulaukiantis daug poilsiautojų“, – pabrėžė R. Juodviršis.
Vyriausiasis gydytojas atkreipė dėmesį, jog naujos transporto priemonės neabejotinai pasižymi patikimumu. „Tai yra labai svarbu, kadangi paslaugos kokybė ir paciento saugumas – pagrindiniai mums keliami reikalavimai“, – kalbėjo R. Juodviršis.
Naujajame intensyvios terapijos automobilyje, kaip ir visuose Palangoje budinčiuose greitosios pagalbos automobiliuose, sumontuota moderni įranga, skirta teikti pirmąją, skubiąją pagalbą, taip pat čia yra gaivinimo funkcija, moderni ryšio sistema, užtikrinanti susisiekimo internetu, radijo ryšiu bei mobiliuoju telefonu galimybę.
Palangoje kasdien budi dvi greitosios medicinos pagalbos brigados, vasarą prie jų prisijungia trečia brigada. Medikų darbas organizuojamas taip, kad net ir išvykus iš miesto vienam ar dviem greitosios pagalbos automobiliams, viena brigada kurorte budėtų nuolat.

„Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Artėjant gražiausioms metų šventėms, jų pradžią skelbia Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon NKL). Šios lygos rungtynėse apsilankę žiūrovai pretenduos laimėti išskirtinį prizą – automobilį „Toyota Yaris“. Tokį laimėjimą įsteigė lygos rėmėja „Perlas Plius“.


Ko gero, jūs, jūsų žmona ar vyras nuolat, ar kartais, save palepinate SPA, bet kodėl gi labiau nepasirūpinti jūsų automobilio išvaizda ir švara? Pasiteiravęs palangiškių ir išgirdęs, kad automobilių plovyklų, ypač su universaliomis paslaugomis, Palangoje trūksta, sumanus palangiškis Klaipėdos pl. 59 (įvažiuoti Pirties gatvėje pasukus keliuku palei parduotuvę...


Palangiškių ir kurorto svečių saugumu besirūpinanti VšĮ „Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stotis“ įsigijo naują intensyvios terapijos automobilį „Nissan Navara“. Automobilio vertė be įrangos – 80 tūkst. eurų, įranga kainavo dar apie 45 tūkst. eurų. Naujasis automobilis dirbs Palangoje.


Netikėtai iškritęs sniegas sekmadienį pažėrė ir laimėjimų „Teleloto“ žaidėjams. Viena jų – bendrosios praktikos slaugytoja Aušra Baužytė iš Palangos, kuri iš studijos namo išvyko su automobilio „Renault Clio“ rakteliais. Tolimą kelią iki Vilniaus važiavusiai kartu su dukra ir draugu Aušrai pirmajai nusišypsojo...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Kilus grėsmingoms sveikatos problemoms – greitoji medicinos pagalba  2

Rimvydas JUODVIRŠIS VšĮ Klaipėdos Greitosios medicininės pagalbos stoties vyr. gydytojas, 2013 06 13 | Rubrika: Sveikata

Nuo birželio 3 d. Palangos greitosios medicinos pagalbos (GMP) dispečerinės funkcijas perėmė Klaipėdos GMP stotyje organizuojama apskrities dispečerinė. Todėl Palangos gyventojai turėtų nesistebėti, jei kviečiant GMP atsilieps Klaipėdos miesto GMP stoties dispečeris, kuris valdo ir Palangos brigadas.


Palangos miesto savivaldybė, Gamintojų ir Importuotojų Asociacija (GIA) bei Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija įgyvendina projektą „Mes rūšiuojam. Daugiau erdvės kiemuose“ ir kviečia visus gyventojus ir įmones atiduoti nebenaudojamus automobilius perdirbimui, taip pagražinti savo kiemus ir apsaugoti gamtą nuo taršos.


Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.


Naujuosius Drakono metus norintys pasitikti pajūryje tautiečiai turėtų suskubti. Žmonės vis aktyviau domisi mūsų kurorte siūloma naujametine programa ir vietas kavinėse bei viešbučiuose užsisako jau dabar.


Savo automobilį norintys parduoti gyventojai turėtų ypatingai pasisaugoti užsieniečių, norinčių įsigyti automobilį už gerą pardavėjui kainą. Palangiškiui, parduodančiam savo automobilį, į skelbimą atsiliepė sodriu rusišku akcentu šnekantis vyras, prisistatęs turku. Sakė, kad dirba laive, plaukioja po vandenyną. Tvirtino, kad nori nupirkti gimtadienio proga automobilį savo tėvui Turkijoje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius