Palangos Karate Kyokushin „Shodan“ auklėtinių pergalės Lietuvos vaikų kata čempionate

Palangos tiltas, 2024-04-11
617

Kovo 24 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos vaikų kata čempionatas. Kata – tai kovos technikos demonstravimo rungtis. Iš viso šiose varžybose startavo net 385 sportininkai iš 25 Lietuvos karate klubų. Čempionate taip pat dalyvavo ir Palangos Kyokushin Karate „Shodan“ mokyklos sportininkai, jų pergalės ženkliai prisidėjo prie bendros komandinės pergalės. Palangoje sportuojantys shodaniečiai ne pirmus metus įrodo, kad gali garbingai kovoti bei siekti pergalių aukščiausio lygio varžybose.

Amžiaus U12 kategorijoje komandinėje kata rungtyje čempionėmis tapo bei aukso medalius laimėjo merginų Evos  Jundulaitės, Gretos Vaitekūnaitės ir Kamilės Ilgaudaitė komanda. Pirmoje kovoje merginos įveikė karate klubo „Shin“ vaikinų komandą (A. Staniulį, D. Nauburaitį, J. Reimerį), o antroje laimėjo prieš bendraklubių komandą (E. Venckų, P. Berezijų, S. Eirošių). Finalinėje kovoje Palangos karate klubo „Shodan“ merginų Kata komanda čempionių titulą išsikovojo įveikdamos karate klubo „Takas“ merginų komandą (V. Šilaikaitę, G. Skačkauskaitę, E. Lionikaitę).

Amžiaus U12 kategorijoje individualioje Kata rungtyje vicečempionės titulą bei sidabro medalį laimėjo Greta Vaitekūnaitė. Pirmoje kovoje ji įveikė Dovilę Urbaitę (kl. Shin), o antroje laimėjo prieš Emą Martinkutę (kl. Stoikas). Finalinėje kovoje prieš Lėją Mendelytę (kl. Shodan) pergalė atiteko bendraklubei, o Greta iškovojo antrosios vietos vicečempionės titulą.

Amžiaus U11 kategorijoje individualioje Kata rungtyje trečiąsias vietas bei bronzos medalius iškovojo shodaniečiai Julian Kai ir Jokūbas Šimkus.

Amžiaus U12 kategorijoje individualioje Kata rungtyje bronzos medalį pelnė Karolis Rabecas.

Komandinėje kata rungtyje U13 amžiaus kategorijoje bronzą pelnė mišri Aro Barzdžiaus, Evos Janušonytės, Lino Skališiaus  komanda.

Palangos Karate Kyokushin mokyklos „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius bei treneriai  Aivaras Baltmiškis ir Rimantas Visockis džiaugiasi pasiektais rezultatais šiame čempionate bei kiekvienu varžybose dalyvavusiu auklėtiniu. Sportininkai skyrė nemažai laiko pasiruošimui - buvo rengiamos papildomos treniruotės.

Kitas svarbus etapas – balandžio 13 d. Lietuvos vaikų čempionatas – kuriame sportininkai varžysis kumite rungtyje (kova tarp dviejų kovotojų). Šiose varžybose tikimasi iškovoti daug pergalių bei apginti čempionų titulą bendroje komandinėje įskaitoje - išlikti stipriausia komanda Lietuvoje.

Balandžio 13 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos Kyokushin Karate vaikų čempionatas, kuriame varžėsi net 667 dešimties – keturiolikos metų sportininkai iš 38 Lietuvos klubų.

Kovo 24 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos vaikų kata čempionatas. Kata – tai kovos technikos demonstravimo rungtis. Iš viso šiose varžybose startavo net 385 sportininkai iš 25 Lietuvos karate klubų.

Sekmadienį Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos kyokushin karate vaikų kata čempionatas. Jame technikos demonstravimo įgūdžius rodė virš 350 karatekų iš įvairiausių Lietuvos miestų.

Į tarptautinį jau daugiau nei 20 metų Olandijoje vyksiantį Waterpoort cup turnyrą Palangos karate mokykla „Shodan“ vyko itin kovingai nusiteikusi bei pasiruošusi.

Gegužės 28 dieną Žešuve, Lenkijoje, vyko Carpathia Karate CUP 2023 varžybos, kuriose rungėsi net 740 sportininkai iš 7 Europos valstybių, daugiau nei 80-ies karate klubų.

Kovo 12 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate Kata čempionatas, kuriame dalyvavo techniškiausi Lietuvos karate klubų sportininkai.

Praėjusį savaitgalį Kėdainiuose įvyko dviejų dienų Lietuvos kyokushin karate  vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 33 Lietuvos karate klubų.

Savaitgalį Panevėžyje vykęs Lietuvos kata (kovos technikos demonstravimas) čempionatas išaiškino stipriausius Lietuvos kyokushin karate sportininkus. Sėkmingai šiose varžybose startavo visi Palangos karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, iškovoję net 4 medalius – 1 aukso, 1 sidabro, 2 bronzos medalius.

Savaitgalį Anykščiuose įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2004–2006 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“

Shodaniečių pergalės Vilniaus karatė kyokushin „VICHY“ čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 14 | Rubrika: Sportas

Vilniuje savaitgalį vyko atviras Vilniaus „Vichy“ karate kyokushin čempionatas. Į šias tradicines varžybas susirinko daugiau nei 400 sportininkų iš 10 Lietuvos karatė mokyklų. Taip pat buvo nemažas būrys Palangos „Shodan“ karate mokyklos auklėtinių. Palangiškiai pasibaigus varžyboms galėjo džiaugtis itin gausiu medalių kiekiu: iškovoti 6...