1809

Trečią kartą šį sezoną Palangos „Palanga“ įveikė Kauno "JAZZ-Diremtos" krepšininkus.
Trečiojo rato rungtynes „Palanga“ pradėjo su didele jėga bei užsivedimu.
Jau pirmajame ketvirtyje palangiškiai susikrovė dviženklį pranašumą (26:15).
Antrajame kėlinyje apsukų nemažinusi „Palangos“ ekipa į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 22 taškų persvarą (50:28).
Po pertraukos geriau rungtynes pradėjo svečiai iš Kauno, bet neilgam, palangiškiai iš vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas. Nors ketvirtasis kėlinys liko tik formalumas, „JAZZ-Diremta“ kovojo ir kėlinį sužaidė lygiosiomis, bet tai neišgelbėjo nuo triuškinamo pralaimėjimo (92:67).
Rezultatyviausi žaidėjai "Palangos" gretose: Adomas Drungilas (4 atk.kam) ir Ernestas Bružas (4 atk.kam, 5 rez.perd) po 16, Simonas Kymantas 15 (9 atk.kam), Erikas Kubilius (4 atk.kam, 5 rez.perd) ir Povilas Šakinis pridėjo po 12, Deividas Keburys 9 (11 atk.kam), Rokas Mažionis 6 (4 atk.kam), Deividas Petravičius 4 (4 atk.kam). Pirmuosius taškus šį sezoną pelnė jauniausias ekipos žaidėjas Aivaras Galdikas - 2 taškai ir 1 atk.kamuolys. Dėl atsinaujinusios traumos rungtynėms padėti negalėjo Deividas Anužis.
Svečių komandoje išsiskyrė - Evaldas Dainys 16, Malcolm Andro Hawkins 13.
Bet užtat „Palanga“ patyrė jau antrąjį antausį šiemet nuo Joniškio "Delikateso" - 57:64..
Rungtynes sėkmingiau pradėjo namų šeimininkai – „Delikateso“ krepšininkai, kurie per pirmąjį rungtynių kėlinį įgijo 8 taškų persvarą (16:24). Nerezultatyviame antrajame kėlinyje nedideliu skirtumu 11:8 laimėjo palangiškiai, kurie į rūbinę išėjo atsilikinėdami 27:32.
Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos buvo nusiteikusios skirtingai. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai kėlinį pralaimėjo 8:19 ir paleido Joniškio „Delikateso“ krepšininkus gerokai į priekį (35:49).
Palangos klubas dar bandė gelbėtis paskutiniame ketvirtyje, o Adomo Drungilo vedami palangiškiai kėlinį laimėjo (22:13), bet trečiajame ketvirtyje įgytas per didelis deficitas neleido išsivežti pergalės iš Joniškio (57:64).
"Palanga": Adomas Drungilas 17 (12 atk.kam), Ernestas Bružas 11 (5 atk.kam), Povilas Šakinis 9 (9 atk.kam, 1/11 tri), Simonas Kymantas (4 atk.kam) ir Deividas Keburys (5 atk.kam) po 8, Erikas Kubilius 4 (9 atk.kam), Deividas Petravičius ir Benas Vaitulionis taškų nepelnė, Rokas Mažionis ir Aivaras Galdikas aikštėje nepasirodė. Traumą besigydantis Deividas Anužis taip pat nežaidė.
"Delikatesas": Šarūnas Kulevičius 16, Žilvinas Petraitis 14, Nerijus Anglickis (9 atk.kam) ir Aivaras Galkauskas po 12

„Palanga“ inf.

Antrose draugiškose rungtynėse Palangos „Olimpas“ po atkaklios kovos išvykoje 72:74 (21:20, 17:22, 15:12, 19:20) nusileido latvių Uogrės „BK Ogre“ klubui.

Antrąjį „7bet-NKL“ ratą Mažeikių „M Basket“ (15-11) uždarė triuškinančia pergale.

„Palangos Kuršiai“ (15-18) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ pirmenybėse pasiekė „Palangos Kuršiai“ (14-18), kurie išvykoje 98:68 (31:11, 22:13, 20:30, 25:14) ketvirtadienį, vasario 20 d., nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (8-25) krepšininkus.

"Palangos kuršiai" namuose nusileido Joniškio "Delikatesui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 17 | Rubrika:

Palangos "Palangos kuršiai" Nacionalinės krepšinio lygos čempionate praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., patyrė aštuntąjį pralaimėjimą, o jų varžovas, Jniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo šeštąją pergalę. Be Aido Viskonto rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ (5-7) nusileido 81-92.

Palangos „Palanga“ nusileido Klaipėdos klubo krepšininkams

"Palangos tilto" informacija, 2014 11 03 | Rubrika: Sportas

Antrąją nesėkmę savaitgalį patyrė Palangos krepšininkai, kurie pajūrio derbyje 64:67 (15:20, 22:10, 15:18, 12:19) nusileido Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandai.

„Palanga Triobet“ išvykoje nusileido „Jelgava“ komandai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Skaudų pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (BBL) antradienį patyrė „Palanga Triobet“ (0-4). G grupės rungtynėse išvykoje palangiškiai 93:114 (18:31 22:26 25:32 28:25) nusileido Jelgavos „Jelgava“ (2-2) ir varžybų „Top 16“ etape toliau lieka be pergalių.

Praėjusį šeštadienį Pakruojyje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos 2010“ renginiai, kuriuose dalyvavo ir keturi Palangos komandos „Naglis“ atstovai. Savo jėgas komandiniame žaidime išbandė „Vakarų“ ekipoje žaidę Brandon Davis ir Gintaras Einikis, tritaškių konkurse dalyvavo Ignas Razutis, o dėjimo į krepšį – Žilvinas Jašinskas. Suteikę sau progą atsipalaiduoti ir...

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšininkai vėl žaidė dvejas rungtynes. Abi išvykoje vykusios rungtynės atnešė vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Prieš Tauragės komandą „Bremena-Karšuva“ laimėjo rezultatu 90:68, o šeštadienį rezultatu 67:81 nusileido kauniečiams.