Palangos krepšininkus buvo apėmusi krepšinio manija

Palangos krepšininkus buvo apėmusi krepšinio manija

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 23

Vasario 17 dieną Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai dalyvavo Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje krepšinio šventėje. Čia vyko „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) „Žvaigždžių diena“, pavadinta „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien 2012“. Keturias valandas trukusiame renginyje varžėsi perspektyviausi šalies žaidėjai. Be tradicinių Rytų ir Vakarų komandų rungtynių susirinkusieji galėjo išvysti tritaškių metimų bei dėjimų konkursus. O taip pat tik Moksleivių lygoje išbandytas „Karavano“, „Bauduko“, „Slalomo“ ir „Vienas už visus, visi už vieną“ varžybos.

 

Palangiškiai – vieningiausi

„Manijos Moksleivių krepšinio lygos Žvaigždžių diena“ prasidėjo „Manijos tritaškių“ metimų konkursu. Čia varžėsi pagal čempionatų statistiką atrinkti geriausi I diviziono snaiperiai. Deja, tarp jų palangiškių nebuvo. Jaunių ir jaunučių „Manijos karavano“ konkurse neblogai sekėsi Eimantui Knietai ir Rūtai Švedkauskaitei, kurie pateko tarp aštuonių taikliausių. Žygimantas Poškus ir Greta Kairytė iš žaidimo iškrito anksčiau. Vaikų „Dadu Bauduko“ konkurse berniukų gretose puikiai pasirodė jauniausias dalyvis Osvaldas Narvilas. Kurorto atstovas pateko į finalą ir galutinėje įskaitoje liko penktas. Žaidime dalyvavo ir Mantvydas Pūras. Mergaičių grupėje dalyvavo Emilė Griškevičiūtė ir Karolina Kelpšaitė.

„Nors mergaitės per treniruotės labai ruošėsi šiam konkursui, matyt jaudulys pakišo koją, žaidėjos nepateko į finalą. Šio konkurso metu Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai pasirodė kaip vieningiausia komanda ir iškovojo dvi dėžes ledų“, – laikraščiui sakė Sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Mažionienė.

Toliau merginos ir vaikinai demonstravo kamuolio valdymo įgūdžius. „Reebok Zigtech Slalomo“ konkurse neblogai sekėsi Mantui Aukseliui, kuris iškrito ketvirtfinalyje, o Ugnė Kiošytė  tik pusfinalyje nusileido konkurso nugalėtojai  iš Kauno. Trijų amžiaus grupių (vaikų, jaunučių, jaunių) komandinėje „Ežio“ estafetėje „Visi už vieną, vienas už visus“ merginų varžybose triumfavo Palangos sporto centro komanda. Ją sudarė Brigita Savickaitė, Alina Potraitė ir Kristina Stalmokaitė. Vaikinų varžybose palangiškiai Osvaldas Narvilas, Eimantas Knieta, Rokas Mažionis iškrito pirmame starte. Daugiausia emocijų sukėlė „Manijos dėjimų“ į krepšį konkursas. Aštuoniolika varžovų nugalėjęs bei žiūrovų ir komisijos simpatijas pelnęs kretingiškis tapo Moksleivių krepšinio lygos „Oro karaliumi“. Kurorto atstovai konkurse nedalyvavo.

 

Įtemptos kovos

Didžiausio dėmesio sulaukė „Rytų-Vakarų“ rungtynės, kuriose vienu metu ant parketo žengė patys perspektyviausi vaikai (1998 metais gimę ir jaunesni), jaunučiai (1996-1997 m. gimimo) ir jauniai (1994-1995 m. gimimo). Aikštelėje petys petin stojo geriausi savo amžiaus vaikinai ir merginos. Po įtemptos kovos pergalę rezultatu 67:64 šventė „Rytų“ komanda. (12:16 vaikai; 34:29 jaunučiai; 21:19 jauniai). Pasipuošusios vardinėmis aprangomis šiose varžybose Vakarų komandoje žaidė ir dvi Palangos sporto centro krepšininkės – jaunių grupėje Eglė Želnytė ir vaikų grupėje Dovilė Štrimaitytė.

„Susirinkusius dalyvius ir žiūrovus linksmino Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo šokėjos bei „Lietuvos talentų“ konkurso finalininkai. „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ rėmėjai ir Lietuvos krepšinio federacija „Žvaigždžių dienos“ konkursų dalyvius ir „Rytų-Vakarų“ rungtynių žaidėjus apdovanojo vertingais prizais. Po šventės palangiškiai turėjo galimybę pamatyti savo krepšinio dievaičius LKF taurės varžybose“, – įspūdžiais dalijosi D. Mažionienė.  


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Šeštadienį Palangos universalioje sporto arenoje gausus būrys sirgalių stebėjo geriausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų pasirodymus – čia įvyko Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Žvaigždžių diena 2017. Į Palangą susirinko ir krepšinio mylėtojams puikiai pažįstami veidai, ir dar tik į viršūnę kylančios jaunosios...


Vasario 4 d. Palangoje Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ dalyviai rinksis į tradicinę sezono šventę „Ateities krepšinio žvaigždės šiandien!“. Dar kitaip – MKL „Žvaigždžių diena“ vadinamo renginio metu ant Palangos sporto centro parketo išbėgs daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų, kurie susikaus...


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Tris dienas universalioje sporto arenoje vyko 2015/2016 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunių U-18 merginų krepšinio čempionato B diviziono finalinės varžybos. Penktadienį Alytaus SRC komanda 65:56 įveikė Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkes, o Palangos sporto centro žaidėjos 74:52 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Rezultatyviausiai mūsų...


Palangos krepšinio klubas „Palanga“ gyvena laukimo nuotaikomis: po sėkmingo komandos praėjusio sezono „Palanga“ pateko į finalinį ketvertą ir liko ketvirta – pakilo žaidėjų vertė krepšinio rinkoje.


Palangos krepšininkus buvo apėmusi krepšinio manija

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 23 | Rubrika: Sportas

Vasario 17 dieną Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai dalyvavo Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje krepšinio šventėje. Čia vyko „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) „Žvaigždžių diena“, pavadinta „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien 2012“. Keturias valandas trukusiame renginyje...


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius