Palangos sanatorinė mokykla – „Saugesnio interneto dienos“ konkurse

Palangos sanatorinė mokykla – „Saugesnio interneto dienos“ konkurse

2017 03 02

Asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė „Microsoft Lietuva“organizavo konkursą, kvietė saugiai naudotis technologijomis bei vienytis dėl geresnio interneto. Lietuvoje buvo papuoštos beveik 100-o mokyklų bibliotekų durys.
Palangos sanatorinėje mokykloje mokosi moksleiviai iš įvairių Lietuvos miestų ir kaimų. Visi jie gydosi VšĮ Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijoje „Palangos gintaras“.
Vasario 7 d. mokyklos bendruomenė paminėjo „Saugesnio interneto dieną”, aptarė konkurso „Papuošk bibliotekos duris” reikalavimus, pasirinko priemones lipdukams gaminti.
Mokyklos direktorius Alvydas Milinis pritarė ir paskatino aktyviai dalyvauti šiame konkurse.
Ketvirtokai, apsilankę bibliotekoje, pažiūrėjo mokomąjį filmuką apie žaidimus internete (Childfocus „Pačiupk bananą“), susipažino su žiniatinkliuwww.draugiškasinternetas.ltbei jo logotipais.
5-8 klasių mokiniai diskutavo apie taisykles, kaip saugiai elgtis internete, pažiūrėjo ir aptarė dokumentinį filmą „Tinklas”, išrinko iliustracijas lipdukams, skirtiems bibliotekos durų dekoravimui.
I-IV gimnazijos klasių moksleiviai informacinių technologijų pamokų metu sumaketavo bei pagamino lipdukus.
Mokiniai bei mokytojai priklijavo po lipduką iš abiejų durų pusių.
Bibliotekos durų puošyba atliko ne tik meninę, bet ir dar vieną svarbią funkciją: spalvotais lipdukais vizualiai paženklintos stiklinės durys, sienos (geltona spalva geriausiai pastebima silpnaregių).
Biblioteka tapo gyvesnė, patrauklesnė, tai paskatins mokinius dar dažniau apsilankyti bibliotekoje, ieškoti informacijos, skaityti knygas.
Konkurse dalyvavo 40 mokinių (4-8 ir I-IV gimnazijos klasių), direktorius A. Milinis, informacinių technologijų mokytoja Asta Kornišinienė, 4-os klasės mokytoja JolandaMalinauskienė, raštvedė Aušra Kinčienė, bibliotekininkė Ingrida Rimšienė.

Ingrida RIMŠIENĖ
Palangos sanatorinės mokyklos bibliotekininkė


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokinius, jų tėvus ir mokytojus 2019 m. lapkričio 16 d. – 2020 m. sausio 16 d. dalyvauti konkurse-parodoje „Su gintarinėmis šv. Kalėdomis, Palanga“.  


Palanga policija sieks dar saugesnio kurorto

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 07 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė kartu su partneriais įgyvendina SCAPE LLI-269 projektą „Modernių viešųjų paslaugų vystymas, stiprinant gebėjimus, bendravimą ir bendradarbiavimą tarp vietos savivaldos ir policijos institucijų“. Jo naudą jau netrukus pajus visi kurorto gyventojai – projekto rezultatų dėka bus sustiprintas viešasis saugumas ne tik Palangoje, bet ir...


Jubiliejinėse jau penktosiose „Palangos dienose“, šiemet vykstančiose kovo 30 – balandžio 5 dienomis, Palangos viešoji biblioteka dalyvauja Kurorto muziejaus organizuojamame „Suneštinio muziejaus“ konkurse, pirmą kartą parodydama kraštotyros fonde saugomus unikalius spaudos eksponatus. Šįkart nuspręsta pasidalinti tuo, kas susiję...


Jau seniai mieste sklando gandas, jog vėliau ar anksčiau bus uždaryta Palangos pradinė mokykla. Tai labai trikdo šios mokymo įstaigos darbą, mat kai kurie tėvai, prisiklausę tokių kalbų, bijo leisti vaiką į šią mokyklą, manydami, jog netrukus gali tekti ieškoti kitos mokyklos. Tačiau, kaip pastebėjo Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, tokius gandus ji jau...


Asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė „Microsoft Lietuva“organizavo konkursą, kvietė saugiai naudotis technologijomis bei vienytis dėl geresnio interneto. Lietuvoje buvo papuoštos beveik 100-o mokyklų bibliotekų durys.


Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Beatričė Karpovič respublikiniame anglų kalbos konkurse, kuris organizuojamas IX-X klasių mokiniams, tapo prizininkė – ji buvo apdovanota 


Turiningai žiemos atostogas praleido Palangos sanatorinės mokyklos moksleiviai: dalyvavo išvykose, sportiniuose renginiuose, edukacinėse parodose. Gydytis į Palangos vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“ atvyksta mokiniai iš visos Lietuvos. Mokytojai stengiasi jiems surengti įdomias ir prasmingas edukacines išvykas po lankytinas Palangos vietas ir...


Šventosios pagrindinės mokyklos septintokės Gabijos Petrauskaitės rašinys 42-ojo Tarptautinio epistolinio rašinio konkurse „Parašyk laišką, kuo brangus vanduo“ pripažintas geriausiu iš pateiktų kitų lietuvių darbų: jam skirta pirmoji vieta.


Praėjusį savaitgalį Palangos moksleivės, šokių kolektyvo „Pajūris“ (vadovė Soneta Baltmiškienė) auklėtinės Greta Žvinklytė (Palangos senoji gimnazija), Jonė Dobrovolskytė ir Ernesta Žaromskytė („Baltijos“ pagrindinė mokykla), triumfavo Kuršėnuose surengtame respublikiniame šiuolaikinių šokių solo šokėjų „Iš oro...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas