Pirmo rato finiše – svarbi pergalė

Pirmo rato finiše – svarbi pergalė

2015 01 26

Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (2002 m. gimimo), vadovaujami trenerio Arūno Maciaus, dalyvauja 2015 metų Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionato A lygos varžybose. Į A lygą mūsų komanda pateko atsižvelgiant į pirmo rato 9x9 varžybų rezultatus. Vakarų regiono grupėje iš 13 komandų užimta 3-čia vieta.
Mažojo futbolo čempionatą mūsiškiai pradėjo nesėkme 1:8 Telšiuose prieš FC „Džiugą“, praėjusių metų mažojo futbolo čempionato finalininkus.
Kitas rungtynes palangiškiai žaidė namuose su Klaipėdos futbolo mokyklos pirmąja komanda. Po permainingos kovos teko tenkintis lygiosiomis 7:7.
Praėjusį sekmadienį mūsų komanda žaidė labai svarbias rungtynes Kretingoje su vietos sporto mokyklos auklėtiniais. Po labai sunkaus pirmo kėlinio, laimėto 2:0, antrajame mūsiškiai nepaliko jokių vilčių varžovams ir laimėjo rezultatu 9:2.
Po šios pergalės grupėje susiklostė tokia turnyrinė situacija, kad viską lems antro rato rungtynės tarp Palangos, Telšių ir Klaipėdos komandų. Pirma komanda patenka į pusfinalį, o antra – į ketvirtfinalį. Tikėsimės, kad palangiškiai keliaus toliau.
Pirmo rato varžybose Palangos sporto centro komandoje rezultatyviausiai žaidė Erikas Jonauskis, įmušęs į varžovų vartus 9 įvarčius. 3 kartus pasižymėjo Dominykas Jakočiūnas, o po kartą Lukas Pakalniškis, Jurgis Adomaitis, Laurynas Bauža, Paulius Mitrikas ir Laurynas Kardokas.
Daug komandai geru žaidimu padeda vartininkas Jonas Inta.
Kitas rungtynes mūsiškiai su Telšių FC „Džiugu“ žais Palangoje sausio 29 d. (ketvirtadienį), 17.30 val. Sporto centro salėje (Ganyklų g. 18).
Kviečiame palaikyti palangiškius labai svarbiose rungtynėse.

Sporto centro inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Jeigu sakote, kad poilsis Palangoje vasarą – brangus, esate visiškai teisus. Tačiau tam yra puiki alternatyva: ilsėtis tarsi savo kieme Nemirsetos kempinge, įsikūrusiame visai šalia jūros. 25 metus jį valdys UAB NRT LT, kempingo koncesijos konkurso laimėtoja. Išskirtinį interviu „Palangos tiltui“ davęs UAB Domus Extra (ši bendrovė finansuoja...


Pergale antrojo Mezon-NKL pirmenybių rato kovas baigė „Palangos“ krepšininkai, kurie namuose 76:71 (22:24, 20:22, 21:12, 13:13) nugalėjo „Telšių“ klubą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo Palangos krepšininkai ir po Antano Bertašiaus tritaškio praėjus kiek daugiau nei 3 minutėms nuo rungtynių pradžios, pajūrio ekipa buvo priekyje –...


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (2002 m. gimimo), vadovaujami trenerio Arūno Maciaus, dalyvauja 2015 metų Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionato A lygos varžybose. Į A lygą mūsų komanda pateko atsižvelgiant į pirmo rato 9x9 varžybų rezultatus. Vakarų regiono grupėje iš 13 komandų užimta 3-čia vieta.


Palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami prasmingai ir jaunatviškai paminėti artėjančią svarbią istorinę datą – Palangos krašto prijungimo prie Lietuvos 1921 m. kovo 30 d. metines. Šia proga kovo 29 d. kurorte jau trečius metus iš eilės organizuojamas pėsčiųjų žygis „Gintaro kelias Palanga – Šventoji 2014“.


Palangoje finišavo 2013 metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato kovos. Varžybas vainikavo Palangos „Sporto lizdo“ komandos triumfas, o žiūrovus džiugino žinomų futbolininkų pasirodymai ir parodomosios rungtynės su merginomis.


  Palangos Kurhauzo restauracijos pirmojo etapo pabaiga yra itin reikšmingas įvykis ne tik kurorto, bet ir visos šalies gyventojams. Portalo 15min.lt paskelbtoje reikšmingiausio 2012 metų kultūros įvykio apklausoje šį kurorto simbolio atgimimą kaip svarbiausią išskyrė kas penktas (26 proc.) iš 3560  apklausoje dalyvavusių...


Kokia apžvalgos rato kaina?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 04 05 | Rubrika: Savaitės komentaras

Apakinti keletu dešimčių tūkstančių litų siekiančių sumų, kuriomis kurorte įvertintos itin paklausios prekybos ir paslaugų teikimo vietos, Palangos politikai užsimojo už apžvalgos ratui numatytą vietą Gedimino gatvės gale iš verslo išlupti net 100 tūkstančių litų per metus. Iki šiol Palangoje dar negirdėta kaina už teisę teikti savo paslaugas viešoje...


Palangiškių vaikinų pergalė Siguldoje

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 01 16 | Rubrika: Sportas

Sausio 5-7 dienomis Palangos vaikinų (gim. 1997 m.) krepšinio komanda Siguldoje (Latvija) dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre „Siguldas Grozs 2012”. Šiose varžybose dalyvavo 6 komandos iš Estijos, Lietuvos ir Latvijos. Palangiškiai įrodė esantys nenugalimi bei užėmė garbingiausią pirmąją vietą.


Seime – bandymai pristabdyti naktinę prekybą alkoholiu barais save vadinančiose įstaigose. Pagal pateiktą Seimo nario Eriko Tamašausko pasiūlymą, viešojo maitinimo įstaigos naktį alkoholį galėtų parduoti tik vartoti vietoje, be teisės išsinešti. Tai numatančias Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas ketvirtadienį pradėjo svarstyti Seimas.


Jaunųjų futbolininkų pergalė Latvijoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Latvijos mieste Saldus vyko šešių komandų futbolo turnyras, kuriame dalyvavo ir Palangos jaunieji futbolininkai. Į turnyrą jaunieji futbolininkai vyko nusiteikę itin kovingai, tikėdamiesi pasitikrinti savo gabumus, įgytus treniruočių metu vasaros metu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius