Po keturių pergalių iš eilės – lygiosios Telšiuose

Palangos tiltas, 2015-05-25
1783

Puikią ir saulėtą gegužės 24-osios dieną Žemaitijos sostinėje Telšiuose įvyko LFF I lygos 9-ojo turo rungtynės tarp vietos „Džiugo“ ir FK „Palanga“ futbolininkų. Po įnirtingos ir atkaklios kovos rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.
Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo ir į rungtynes įsiliejo palangiškiai. Jie nuo pat rungtynių pradžios pradėjo kontroliuoti kamuolį ir rezgė atakas Telšių komandos aikštės pusėje. Kad ir kaip sėkmingai palangiškiai „perskrosdavo“ „Džiugo“ futbolininkų gynybą, vis dėlto jiems pritrūkdavo sėkmingo atakų užbaigimo. Kad kova verda įnirtinga, pasimatė ir 14-ąją minutę, kai telšiškių legionierius už grubų žaidimą buvo nubaustas geltona kortele.
Pirmojo įvarčio reikėjo laukti beveik visą pirmą rungtynių kėlinį. Vieną iš pavojingų pajūrio komandos atakų, netoli baudos aikštelės, telšiškiai nutraukė prasižengdami, todėl 39-ąją minutę į „Džiugo“ ekipos vartus buvo paskirtas baudos smūgis, kurį tiesiog fantastišku smūgiu realizavo ir pirmąjį rungtynių įvartį įmušė Gvidas Juška. Tik vieną iš daugelio savo progų išnaudoję „Palangos“ futbolininkai išėjo ilsėtis rezultatui esant 1:0.
Antrąjį kėlinį „Palanga“ ir vėl pradėjo sėkmingai, bet šį kartą po pertraukos grįžęs „Džiugas“ taip pat buvo nusiteikęs kovingai. Aikštėje išties užvirė įnirtinga kova ir padaugėjo emocijų pliūpsnių. FK „Palanga“ turėjo ne vieną gerą progą padvigubinti rezultatą, bet kaip ir pirmajame kėlinyje, taip ir antrajame pritrūkdavo sėkmingai užbaigti atakas. 69-ąją minutę Telšių komanda, perėmusi kamuolį, pasileido į kontrataką, kurią sėkmingai užbaigė Rokas Petrikas ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.
Palangiškių toks rezultatas netenkino, todėl jie visą likusį laiką daugiausiai buvo įsitvirtinę varžovų aikštės pusėje ir siekė persverti rezultatą. Deja, bet visas jėgas atidavusiems Palangos futbolininkams niekaip nesisekė persverti rezultato. Vos vienintelę realią progą ir ją išnaudoję telšiškiai bei daugiausia visas rungtynes kamuolį valdžiusiems palangiškiams teko palikti aikštę esant galutiniam rezultatui 1:1.
Rungtynių statistika
Telšių „Džiugas“ – Palangos „Palanga“ 1:1 (0:1)
Įvarčiai: 39 min. Gvidas Juška (0:1), 69 min. Rokas Petrikas (1:1).
Įspėjimai: 14 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė („Džiugas“), 77 min. Tomas Vyšniauskas – geltona kortelė („Džiugas“), 87 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“).
Kitas rungtynes FK „Palanga“ žais išvykoje, gegužės 30 dieną, 15 valandą prieš Šilutės „Šilutę“.

Palangos „Olimpas“ (24-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 77:71 (22:13, 22:24, 14:18, 19:16) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-16) ir laimėjo 12 kartą iš eilės.

Palangos „Olimpas“ (18-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 88:63 (20:19, 18:19, 25:20, 25:5) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (9-13) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

„7bet-NKL“ čempionato lyderių akistatoje triumfavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2), kuri savo sirgalių akivaizdoje 77:70 (16:19, 27:19, 16:18, 18:14) parklupdė Palangos „Olimpą“ (11-2) ir nutraukė jų 8 pergalių seriją.

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

Vakar, spalio 30 d., įvyko Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) Tarybos posėdis. Jame, be kita ko, buvo sudaryta LSA grupė iš keturių šalies merų teikti konsultacijas Vyriausybei savivaldybių klausimais. Tarp keturių merų - ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris yra LSA viceprezidentas.

Palangos krepšinio klubas „Palanga“ savaitgalį sužaidė dvejas skirtingas rungtynes. Penktadienį Kaune vietos „KTU“ ekipa nutraukė „Palangos“ komandos penkių pergalių seriją, o šeštadienį, po atkaklios kovos, palangiškiai įveikė Mažeikių „Mažeikius“.

Palangos krepšinio klubas „Palanga“ pratęsė savo pergalių seriją iki keturių. Rungtynėse Kaune „Palanga“ rezultatu 66:79 (13:17, 20:20, 11:23, 22:19) šventė pergalę prieš „Žalgiris-2“ ekipą. Svečių ekipa vertėsi be vieno iš savo lyderių – Mantvydo Stašelio, kuris susirgo ir liko Palangoje. Rungtynes sėkmingiau pradėjo...

Gegužės 28 dieną 17 valandą „Ramybės“ galerija (Vytauto g. 35, Palanga) kviečia į net keturių parodų atidarymą.

LFF I lygos ketvirtajame ture po lygiai taškus pasidalino FK „Palanga“ ir Gargždų „Bangos“ ekipos. Rungtynės Gargžduose baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2).