Viačeslavas Semionovas.

Viačeslavas Semionovas.

Prasideda Tarptautinis akordeono festivalis „Palanga 2013“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 08 08

Jau tradicija tapęs Tarptautinis akordeono festivalis, seminaras – praktikumas Palangoje, rengiamas Lietuvos akordeonistų asociacijos (LAA) bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA), rugpjūčio 6-11 dienomis ir vėl sukvies akordeono muzikos mylėtojus.
Šiais metais festivalis vyks antrojoje vasaros pusėje, įprastoje erdvėje – S. Vainiūno meno mokyklos salėje (Maironio g. 8). Čia skambės originali šiuolaikinė, pramoginė muzika, džiazas, klasikinių transkripcijų pavyzdžiai, lengvoji-estradinė muzika. Šiais metais festivalyje – seminare savo talentu pasidalins svečiai iš Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos ir, žinoma, Lietuvos.
Vienas iš laukiamų svečių – puikiai akordeono pasaulyje žinomas atlikėjas, pedagogas bei kompozitorius iš prestižinės Maskvos Gnesinų akademijos Viačeslavas Semionovas (Rusija), kuris seminare pasidalins ne tik savo pedagogine patirtimi, bet ir atliks savo kompozicijas, praves paskaitą. Kitas puikus pedagogas bei atlikėjas – Zbigniew Ignaczewski (Lenkija) iš Lodzės muzikos akademijos – pristatys koncertinę programą, ves meistriškumo pamokas bei skaitys pranešimą apie techninius ir muzikinius pedagoginio proceso aspektus, ugdant jaunąjį atlikėją. Svečiai iš Gomelio – ansamblis „Lirica“ (Baltarusija), kurie nuolat koncertuoja kaip Gomelio Filharmonijos koncertinis kolektyvas atliks spalvingą programą, ypač tinkančią vasaros renginiui.
Greta žinomų atlikėjų scenoje taip pat išvysime jaunus tarptautinių konkursų laureatus, solistus bei kamerinius ansamblius iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, muzikos bei meno mokyklų moksleivius ir jų pedagogus iš visos Lietuvos regionų.
Kaip ir kiekvienais metais, sukaupta patirtimi dalinsis pedagogai. S. Vainiūno meno mokykloje bus vedamos atviros meistriškumo pamokos (Masterclass), skaitomi metodiniai pranešimai aktualiausiomis temomis, vyks paskaitos bei atviros diskusijos. Šį kartą pedagogai ir lektoriai atvyksta iš Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos.
Jaunieji mūsų šalies akordeonistai bus mokomi vienų geriausių ir akordeono muzikos pasaulyje pripažintų pedagogų. Seminaro – praktikumo metu dirbs bei pedagoginėmis žiniomis pasidalins ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) akordeono pedagogai – profesorius Eduardas Gabnys, profesorius Ričardas Sviackevičius, docentas Raimondas Sviackevičius, teoriniais klausimais konsultuos lekt. dr. Gintaras Balčiūnas.
Maloniai Jūsų laukiame tarptautiniame akordeono festivalyje Palangoje, rugpjūčio 6-11 dienomis!


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

„Plačiai išskleidus sparnus skrieti virš miesto ir tiesiog atsiduoti muzikos garsams, visą šurmulį palikus už nugaros“, – tokiais žodžiais akordeono maratono vedėjas Arnas Mazėtis pradėjo baigiamąjį akordeono savaitės koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Malonumas groti dėkingai Vilniaus ir svečių publikai, kuri audringais aplodismentais...


19 d. 19 val. „Sensual Duo“ – Italijos akordeono virtuozai  


Palangoje – pirmasis tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis

"Palangos tilto" informacija, 2014 06 27 | Rubrika: Miestas

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje rytoj Palangoje prasidės Tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis. Menininkai iš Danijos, Vengrijos, Lenkijos, Latvijos bei Lietuvos sukurs milžiniškas, daugiau nei 4 metrų aukščio skulptūras po atviru dangumi, kurias apžiūrėti bus galima iki rugsėjo pradžios. Smėlio skulptūrų parkas įsikurs J. Basanavičiaus gatvės gale esančiame skvere...


Šeštadienį, rugsėjo 7 d., į paskutinį šių metų koncertą kviečia festivalis „Klasikos balsai“. Neužmirštamą vakarą klausytojams dovanos kūrybingų menininkų tandemas – styginių kvartetas „Art Vio“ ir perkusijos virtuozas Pavelas Giunteris. Publikai bus pristatoma programa romantišku pavadinimu – „Rudens...


Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčia (Vytauto g. 51): Žolinės šventė (rugpjūčio 14 d., trečiadienis, 20 val.) Solistas V. Noreika (tenoras). Palangos pučiamųjų instrumentų orkestras (dirigentas V. Rekašius). Programoje: J. S. Bach, R. van Beringen, Ph. Sparke, G. Verdi, A. Caldar, P. Stanek. Festivalio baigiamasis koncertas (rugpjūčio...


Prasideda Tarptautinis akordeono festivalis „Palanga 2013“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 08 08 | Rubrika: Kultūra

Jau tradicija tapęs Tarptautinis akordeono festivalis, seminaras – praktikumas Palangoje, rengiamas Lietuvos akordeonistų asociacijos (LAA) bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA), rugpjūčio 6-11 dienomis ir vėl sukvies akordeono muzikos mylėtojus.


Rugpjūčio 7-11 dienomis Palangoje vyks jau devintąjį kartą rengiamas tarptautinis festivalis „Palangos vasara“. Per aštuonerius metus festivalyje dalyvavo atlikėjai iš Japonijos, Australijos, Kinijos, Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Rusijos ir daugelio kt. šalių. Festivalyje dalyvavo iškilūs šalies ir užsienio menininkai –...


Trečiadienį Palangoje prasidės tradicinis, jau devintasis tarptautinis festivalis „Palangos vasara“, dovanosiantis nepamirštamas akimirkas tiek teatro meno, tiek klasikinės muzikos gerbėjams. Festivalis vyks rugpjūčio 7-11 dienomis.


Į sakralinės muzikos vakarus kviečia festivalis „Ave Maria“

Festivalio organizatorių inf., 2012 08 02 | Rubrika: Kultūra

Jau ketvirtą rugpjūtį pajūrio kurortų gyventojus ir svečius iš kasdienio šurmulio ištrūkti kvies vienintelis Palangoje sakralinės muzikos festivalis „Ave Maria“. Jis unikalus tuo, kad yra skirtas Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje esančiam paveikslui „Švč. Mergelė Marija su vaikeliu“. Jau keletą metų festivalis...


Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius