Raštingiausi Palangos trečiokai

Raštingiausi Palangos trečiokai

2017 04 13

Balandžio 6 dieną ,,Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko Palangos miesto mokyklų tradicinis konkursas ,,Raštingiausias pradinukas“. Šiemet konkurse varžėsi trečių klasių mokiniai. Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo kultūrą, suteikti mokiniams galimybę atskleisti savo gebėjimus. Konkurse dalyvavo 16 trečiokų iš keturių mokyklų: ,,Baltijos“, V. Jurgučio, Šventosios pagrindinių mokyklų ir Pradinės mokyklos mokiniai.
Mokinių darbus tikrino reikli komisija, sudaryta iš visų mokyklų atstovų. Mokinių darbų vertinimo komisijai – mokytojoms Danguolei Jančienei, Vandai Končiuvienei, Pulkerinai Kvasytei ir Meilutei Petrauskienei – teko nelengva užduotis: išrinkti raštingiausius iš raštingiausių Palangos trečiokų. Diktantas buvo nelengvas. Reikėjo pamąstyti ir apie rašybą, ir apie skyrybą. Nemenkas dėmesys buvo skirtas ir rašto kultūrai.
Šį kartą labiausiai pasisekė konkurso šeimininkėms – „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokinėms: I-ąją vietą laimėjo 3b klasės mokinė Marija Navickaitė (mokytoja Dalia Šiupinienė), II-ąją vietą – 3c klasės mokinė Adriana Buivydaitė (mokytoja Dalia Daukšienė), III vieta atiteko 3a klasės mokinei Ugnei Šopagaitei (mokytoja Danutė Jotkėlienė). Visos prizinių vietų laimėtojos diktantą parašė be klaidų, vietą nulėmė rašto kultūra. Nugalėtojos buvo apdovanotos diplomais, o jų mokytojos – padėkos raštais. Vertinimo komisija pasidžiaugė, kad šių metų trečiokai parodė puikias raštingumo žinias.
Konkurso organizavo „Baltijos“ pradinių klasių mokytojos Pulkerina Kvasytė, Danutė Jotkėlienė, Irena Vitkauskienė, Dalia Šiupinienė ir Reda Gulbinskienė.

Danutė JOTKĖLIENĖ
„Baltijos“ mokyklos pradinių klasių metodinio ratelio pirmininkė

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Tinklinio aikštelėje „skraidė“ gimnazistai

Dalia Rakauskienė, mokytoja, 2017 05 12 | Rubrika: Sportas

Pavasaris pabudino Palangos senosios gimnazijos sportininkus. Baigėsi net tris mėnesius vykusios gimnazistų varžytuvės. Dešimt komandų, 65 žaidėjai, 45 rungtynes neformalaus ugdymo valandomis žaidė Palangoje vieną iš populiariausių žaidimų – tinklinį. Šias rungtynes organizavo „Sportas netrukdo mokslui – mokslas netrukdo sportui“ grupės nariai...


Balandžio 6 dieną ,,Baltijos“ pagrindinėje mokykloje vyko Palangos miesto mokyklų tradicinis konkursas ,,Raštingiausias pradinukas“. Šiemet konkurse varžėsi trečių klasių mokiniai. Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo kultūrą, suteikti mokiniams galimybę atskleisti savo gebėjimus. Konkurse dalyvavo...


Iki 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių Brazilijos mieste Rio de Ženeire likus 77 dienoms, Palangos senosios gimnazijos aikštyne „šėlo“ olimpinės kovos. Dėl savo Kūno kultūros ženklų ir Palangos senosios gimnazijos rekordų varžėsi nemažas būrys mokinių. Olimpines žaidynes kartu bandė imituoti Palangos senosios gimnazijos gimnazistai, V. Jurgučio pagrindinės mokyklos...


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) kartu su miesto savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistėmis gruodžio 22-ąją kavinėje-boulingePub „Riviera“ surengė labdaros vakarą mažas pajamas gaunančių Palangos šeimų vaikams. Kaip papasakojo PVRA prezidentas Darius Miklovas, vakare dalyvavo daugiau kaip 50 vaikučių iš 30 šeimų.


Magijos ir burtų paženklintas šimtadienis

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 03 09 | Rubrika: O man ne dzin

Jau nebėra nei šimto dienų iki tol, kai Palangos senosios gimnazijos abiturientams nuskambės paskutinis skambutis. Atgalinę dienų atskaitą nuo 100 iki 1 ketvirtokai gimnazistai pradėjo savo mokyklos salėje, kurią jiems šimtadienį surengę trečiokai porai valandų pavertė Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla.


Penktadienį apie apsisprendimą pasitraukti iš Palangos tarptautinio oro uosto pranešė beveik ketverius metus jam vadovavusi direktorė Jolanta Jucevičiūtė. Dabartinėse savo pareigose ji liks iki spalio 31 dienos. 


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Į Europos Sąjungos (ES) Regionų Komiteto surengtą konferenciją „EuroKom“, kitaip tariant Europos Komunikacija, šio didžiausio ES komiteto kvietimu, atvažiavo daugiau kaip 700 žurnalistų ir redaktorių iš visos Europos Sąjungos. Konferencijoje lankėsi ir šių eilučių autorius.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius