Restoranas „Onorė“ kviečia paragauti įžymybių autorinių patiekalų

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 22

Restorano „Onorė“ šefas Bernardas Anužis pasiraitojo rankoves kartu su įžymybėmis Agne Jagelavičiūte, Simona Naine, Urte Mikelevičiūte bei Saugirdu Vaitulioniu ir gimė nauji 2019 metų vasaros populiaraus restorano meniu autoriniai patiekalai.
„Tai – šios vasaros mūsų projektas. Paprašėme žymių žmonių sukurti patiekalus, jų pačių „favoritus“. Buvo įdomu, ką jie patys valgo nuolat, dėl kokių patiekalų jie yra tiesiog „pamišę“. Visą vasarą jais džiuginsime ir Palangos svečius restorane „Onorė“. Tai – aiškūs, tikslūs ir taiklūs patiekalai, „įkandami“ kiekvieno kišenei su aiškia koncepcija, kurią tiksliausiai apibrėžia žodžiai „nepaprastas paprastumas“, – „Palangos tiltui“ sakė „Onorė“ direktorė Ingryda Grušnienė.
Anot jos, tai – kartu specialus šios vasaros projektas – atkreipti dėmesį į gastronominę kultūrą Palangoje, kurią „Onorė“ inicijavo padedant šiems žymiems žmonėms.
Simona Nainė, influenserė, pasirodo yra mėsėdė: „Nepykite: be mėsos negaliu. Jautienos steikas su šviežiomis bulvytėmis, smidrais, pomidoriukais, raudono vyno padažu ir skrudintomis garstyčių sėklomis – vienas iš mano mėgstamiausių patiekalų“, – sakė ji.
Agnė Jagelavičiūtė, stilistė, tinklaraštininkė, įsitikinusi, kad Cezario salotos turi būti lengvos ir gaivios kaip „Onorė“.
„Cezario salotas valgau beveik kiekvieną dieną. Mane erzina, jei restorane klausia, su kokiu padažu jas patiekti. Aišku, kad su specialiuoju Cezario salotų padažu!“ – sakė ji.
Saugirdas Vaitulionis, žurnalistas, komunikacijos specialistas, negali gyventi be tuno tartaro.
„Šviežiai pamarinuotais pomidoriukais, avokadu ir burnočio sėklomis – mano patiekalas numeris vienas. Man šio užkandžio kokybė – tarsi lakmuso popierėlis, parodantis, kokio lygio yra restoranas“, – teigė jis.
Urtė Mikelevičiūtė, maisto ir vyno žinovė, sakė, kad renkasi pastą su avinžirniais, kuminu, parmezano sūrio putėsiais, buivolės mozzarella ir šalaviju.
Šių ir kitų patiekalų skonio paslaptis? Nepaprastame paprastume!

„Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Gruodžio 2 – 16 dienomis Palangos miesto savivaldybės II aukšto fojė bus eksponuojama meno kūrėjos Valentinos Kaubrienės kalėdinių autorinių darbų paroda. Kviečiame apsilankyti.    


Restorano „Onorė“ šefas Bernardas Anužis pasiraitojo rankoves kartu su įžymybėmis Agne Jagelavičiūte, Simona Naine, Urte Mikelevičiūte bei Saugirdu Vaitulioniu ir gimė nauji 2019 metų vasaros populiaraus restorano meniu autoriniai patiekalai. „Tai – šios vasaros mūsų projektas. Paprašėme žymių žmonių sukurti patiekalus, jų pačių...


Palanga kviečia vieną iš gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykas – pasitikti didžiausiame šalies kurorte bei žada pažerti smagių atrakcijų. Jau šeštadienį populiariausia kurorte J. Basanavičiaus gatvė pasidabino įspūdinga Margučių alėja. Tradicine tapusi alėja šiais metais iki pat Atvelykio kviečia susipažinti su Žemaitijos...Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMAPrieš pusmetį Palangos centre įsikūrusiame viešbutyje „Amberton Green Apartments“ atidarytą išskirtinės virtuvės restoraną „Onoré“ jau atrado nuolatiniai klientai. Restoranas sėkmingai paneigia mitus, kad Palangoje nėra aukšto lygio maitinimo įstaigų, ar kad, jeigu nori įsitvirtinti Palangoje, virtuvė turi orientuotis tik į...


Ar jums įdomu, kur Palangoje yra įsigijęs būstą ir kiek už jį mokesčių moka žymus krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius? Ar vienas bei kitas Seimo narys? Jeigu gyvenate UAB „Palangos butų ūkis“ administruojamame daugiabutyje, prisijunkite prie savo paskyros butų ūkio motininės įmonės „Vitės valdos“ tinklapyje ir atidžiau joje pasižvalgykite....


Viešbutis – restoranas „Palangos Juzė“ kiekvieną rytą savo svečius pasitinka kvapniu kavos ir arbatos aromatu. Nosį „kutena“ šaltukas, o po sunkios darbo dienos norisi atsipalaiduoti su tauraus gėrimo taure? Restoranas visuomet pasiruošęs Jus sušildyti bei pavalgydinti.


Nenumaldomai artėjantis Europos vyrų krepšinio čempionatas, be abejonės, į Lietuvą pritrauks tūstančius krepšinio aistruolių iš įvairiausių Europos šalių. Čempionatas - puiki proga ne tik svetimšaliams susipažinti su Lietuva, o užsienyje gyvenantiems lietuviams apsilankyti tėvynėje, bet ir galimybė Lietuvos verslininkams pasipildyti pinigines....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius