Saulius Simė – vėl LiCS Palangos skyriaus pirmininkas.

Saulius Simė – vėl LiCS Palangos skyriaus pirmininkas.

Saulius Simė – vėl LiCS Palangos skyriaus pirmininkas

Linas JEGELEVIČIUS, 2013 09 09

Praėjusį penktadienį naujajai Lietuvos Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) Palangos skyriaus pirmininko kadencijai kurorto liberalcentristai perrinko dabartinį pirmininką, Palangos miesto vicemerą Saulių Simę.
Kaip sakė S. Simė „Palangos tiltui“, skyriaus ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime dalyvavo 51 partijos narys. Iš viso sąraše yra 82 nariai.
S. Simė atsiskaitė skyriui apie nuveiktus darbus, buvo aptarti liberalcentristų darbai savivaldybės Taryboje (joje darbuojasi keturi LiCS nariai – Sondra Kulikauskienė, Remigijus Kirstukas, Vytautas Stalmokas ir Saulius Simė), taip pat skyriuje.
Pagrindinis darbotvarkės klausimas buvo skyriaus pirmininko rinkimai.
Kandidatais į postą buvo pasiūlyti S. Simė, Eugenijus Simutis ir buvęs kurorto meras, buvęs vienas LiCS lyderių Raimundas Palaitis.
Pastariesiems dviems atsisakius dalyvauti rinkimuose, už S. Simės kandidatūrą balsavo 46 liberalcentristai.
S. Simė dėkojo bendražygiams už parodytą pasitikėjimą ir kvietė žiūrėti optimistiškai į ateitį.
„Planuojame per kitus savivaldos rinkimus turėti tuos pačius 4 mandatus savivaldybės Taryboje ir dalyvauti naujos valdančiosios koalicijos formavime. Manau, kad tai – įgyvendinamas uždavinys, nes mūsų skyriaus žmonės yra žinomi, nuveikę daug darbų miestui“, – „Palangos tiltui“ sakė S. Simė.
Anot jo, net praėjusį šeštadienį Palangoje įvykusiame partijos valdybos posėdyje buvo pažymėta, kad, anot S. Simės, „partijos centrinės valdžios bėdos“, neturi įtakos kurorto skyriaus veiklai.
„Palangos liberalcentristų skyrius – vienas stabiliausių Lietuvoje. Po nesėkmingų partijai praėjusio Seimo rinkimų, LiCS Palangos skyriaus nepaliko nė vienas narys“, – sakė S. Simė.
Jis pasidžiaugė, kad jam stojus prie partijos skyriaus vairo, skyrių papildė 30 naujų narių.
S. Simė sakė, kad liberalcentristai koalicijoje „dirbs sąžiningai“ iki kadencijos pabaigos.
„Tikrai „paklodės“ netampysime – sieksime, kad būtų visiškai įgyvendinta koalicinė programa“, – sakė pašnekovas.
LiCS valdybos posėdyje Palangoje, be kitų klausimų, buvo aptartas ir pasiruošimas Europos Parlamento rinkimams kitų metų gegužę, taip pat Lietuvos prezidento rinkimams 2015-aisiais.
„Dar nėra nuspręsta, kas ir kur kandidatuos. Mano nuomone, liberalcentristai turėtų palaikyti dabartinės šalies vadovės D. Grybauskaitės kandidatūrą ateinančiuose prezidento rinkimuose“, – sakė LiCS Palangos skyriaus pirmininkas. 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATroliai... 2013-09-10 08:59 (. / IP: 86.100.60.112)
Kol miesto katilą maišys čia išvardinti niekadėjai, liūdnai pagarsėję pašlamėkai,troliai ( nedaugiau!..), vienok, miestas ir miestelėnai dejuos toliau iš skausmo ir nusivylimo...

hmmm 2013-09-09 22:04 (IP: 78.61.104.50)
buves, buves Palaitis... Tikrai buves...Ale turek tu man drasos vel listi aukstumon...

Taip pat skaitykite

Kitą savaitę Vyriausioji rinkimų komisija spręs, ar Palangos politiką Daną Palucką atleisti iš tarybos kaip nuslėpusį teistumą, ar leisti atsistatydinti pačiam.


Prieš Kalėdas miesto meras ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus visiems SMS žinute išplatino džiugią žinią: „Palangos TS-LKD frakcija pasipildė dar vienu nariu, Sauliumi Sime. Jis tapo ir partijos nariu. Partijos valdyba balsavo vienbalsiai. “ Kai kurie Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus vadai partiją palikusį Saulių Simę vadina...


Nuo spalio 21 dienos iš pareigų atleidžiama Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Palangos skyriaus vedėja Nijolė Jonikienė. Palangos skyriaus vedėjo funkcijas atliks vyriausiasis specialistas Martynas Mikelevičius. Palangos skyriaus vedėjai trauktis iš pareigų buvo pasiūlyta po to, kai paaiškėjo gausybė šio teritorinio NŽT padalinio veiklos pažeidimų. NŽT Palangos...


Partijos Tvarka ir teisingumas Palangos skyrius turi naująjį vedlį – juo tapo Raimondas Abromas, bet visuotiniame skyriaus susirinkime praėjusį penktadienį vyravo erzelis tarp įvairių skyriaus „flangų“ – rodės, ims ir visi netrukus išsivaikščios. Kurorto „tvarkiečiai“ suskubo rinkti naująjį pirmininką po to, kai buvusi pirmininkė Aldona...


Praėjusį penktadienį Palangoje apsvarstyti jungtuvių sąlygų susitiko Liberalų ir centro sąjungos Palangos skyriaus ir Lietuvos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus tarybų atstovai.


Praėjusį penktadienį naujajai Lietuvos Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) Palangos skyriaus pirmininko kadencijai kurorto liberalcentristai perrinko dabartinį pirmininką, Palangos miesto vicemerą Saulių Simę.


Šeštadienį Palangos socialdemokratai rinkosi į ataskaitinį-rinkiminį visuotinį susirinkimą. Pagrindiniai klausimai buvo pirmininko, pavaduotojų ir komisijų ataskaitos, kurioms partijos nariai pritarė vienbalsiai, tvirtinimas.


Praėjusį savaitgalį Vilniuje surengtame partijos Tvarka ir teisingumas (TT) Tarybos posėdyje dalyvavo ir TT Palangos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė bei skyriaus narė Nijolė Petkutė.


 Buvęs Darbo partijos Palangos skyriaus pirmininkas Vygantas Žylė, mėginęs pirkti buvusio lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, savivaldybės aukciono komisijai nutarus privatizuojamą objektą laikyti neparduotu, apskundė tokį sprendimą Klaipėdos apygardos teismui, kuris vyro ieškinį atmetė. V. Žylė tuomet šio teismo sprendimą apskundė Lietuvos Apeliaciniam Teismui. Bet V. Žylė liko...


Praėjusį ketvirtadienį įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas. Jame skyriaus nariai vienbalsiai rinkimų į savivaldybės Tarybą, vyksiančių 2011 metais, sąrašo lyderiu patvirtino skyriaus pirmininką Šarūną Vaitkų. Taip pat patvirtinta kandidatų į rinkimų sąrašą sudarymo tvarka bei išklausyta informacija apie šalies Seimo ir Vyriausybės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius