Sėkmingi palangiškių startai lengvosios atletikos varžybose

Sėkmingi palangiškių startai lengvosios atletikos varžybose

2015 04 02

Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.
Nudžiugino vienuolikmetė sprinterė Indrė Gadliauskaitė, 200 m nuotolį įveikusi per 29,67 s ir iškovojusi antrą vietą. Ji pagerino savo asmeninį rezultatą šioje rungtyje.
Rutulio stūmimo sektoriuje Augustas Andriušis atliko tris bandymus su trijų kilogramų rutuliu. Geriausias jo rezultatas buvo 8,23 cm, deja, to nepakako, kad patektų į finalą. Augustas liko 10-tas. Šiuos lengvaatlečius treniruoja Andrius Bajoras ir Viltė Beržinskaitė.
Kovo 24-25 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže baigėsi vaikų (2002 m. ir jaunesni), jaunučių (2000–2001 m.) ir jaunių amžiaus (1998–1999 m.) „Žemaitijos taurės“ paskutinis varžybų etapas.
Vaikų amžiaus keturių etapų bendroje įskaitoje sprinterė I. Gadliauskaitė užėmė dvi prizines vietas. 60 m rungtyje ji liko trečia (8,81 s), o 200 m distancijoje užėmė antrą vietą (30,09 s).
Šiek tiek iki prizinės vietos pritrūko rutulio stūmikui A. Andriušiui, kuris trijų kilogramų rutulį nustūmė 9,25 m ir liko ketvirtas. Taip pat 60 m ir 200 m rungtyse dalyvavo Marija Lopšaitytė (35 ir 24 vietos).
Jaunučių amžiaus sportininkų prizininkų, deja, nebuvo. Rutulio stūmimo rungtyje Dominykas Čepys užėmė aštuntą vietą, rezultatu – 9 m 85 cm. Vieno kilometro trasoje Vilius Pučka atbėgo aštuntas per 3:58.81. Sprinto 60 m rungtyje Justė Urnikytė liko 19-kta, Aurelija Narmontaitė užėmė 21-mą vietą. 300 m distancijoje tos pačios sportininkės dalinosi 17-18 vietas, o Emilija Mockutė, 300 m įveikus per 48,98 s, užėmė 14-ktą vietą. Sportininkus treniruoja A. Bajoras ir V. Beržinskaitė.
Jaunių amžiaus trijų etapų bendroje įskaitoje Palangos sportininkai iškovojo tris medalius. Ernestas Jašinskas, įveikęs 185 cm aukštį, užlipo ant antros vietos pakilos. Antrąja vieta taip pat pasipuošė Evelina Mažonaitė, 60 m su barjerais įveikusi per 9,96 s. Toje pačioje rungtyje Jonas Gliožeris užėmė trečią vietą, nuotolį įveikęs lygiai per 10 s.
60 m rungtyje Emilis Jonaitis liko 10-tas, o Andrius Litvinas – 14-ktas. 300 m distancijoje A. Litvinas, Rytis Narmontas ir J. Gliožeris dalinosi 6-8 vietas. Šiuos sportininkus treniruoja V. Beržinskaitė ir R. Kazlauskas.

Palangos sporto centro inf.
 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite


Balandžio 22d. Šakiuose vykusiame tradiciniame Lietuvos vaikų dziudo čempionate „Pirma kova“ dalyvavo ir Palangos sambo akademijos dziudo komandos auklėtiniai. U-11 amžiaus grupėje – joje buvo leidžiama dalyvauti sportininkams, turintiems baltus bei geltonus diržus– svorio kategorijoje iki 50 kg čempionu tapo Aleksandras Knieža, kuris visas tris kovas laimėjo...


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Tęsiasi 2015–2016 metų Lietuvos mokyklų žaidynės. Stipriausia Palangos miesto mažojo futbolo 5x5 komanda, kurią sudaro „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokiniai, (gim. 2002 m. ir jaunesni), sėkmingai dalyvavo ir zoninėse varžybose. Rungtyniaudami prieš Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos (0:0), Klaipėdos P. Mašioto progimnazijos (4:2), Kretingos...


Palangos miesto savivaldybėje apsilankė ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovai. Jiems pristatyta Palangos sporto infrastruktūra, taip pat ir šiuo metu vykdomi miesto infrastruktūros plėtros projektai.


Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.


Savaitgalį Klaipėdoje vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo sėkmingas Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniams. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, kuriose varžėsi 130 dalyvių iš 11 Lietuvos karate mokyklų, buvo išdalinta 45 medaliai. Palangiškiai iškovojo 1 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimą.


Vasario 20-21 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže Lietuvos lengvosios atletikos čempionate ir jaunimo pirmenybėse sėkmingai startavo Palangos sporto centro auklėtinis Mantas Stonkus. Lengvaatletis, surinkęs 4033 taškų, septynkovės rungtyje jaunimo grupėje iškovojo trečią vietą.


Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas ir jaunimo pirmenybės.


Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius