Sėkmingi Palangos jaunųjų tinklininkų startai

2016 12 19

Gruodžio 16 dieną 15 valandą „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga-Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo
kontrolei atlikti. Varžybose dalyvavo berniukų ir mergaičių, gimusių 2005–2007 metais, 12 komandų. Jaunieji tinklininkai pademonstravo gražų žaidimą ir atkaklų norą laimėti prizines vietas. Žinodami savo varžovų pajėgumą, Palangos sporto centro tinklininkai, treniruojami trenerio Rimo Švanio, atkakliai priešinosi savo bendraamžiams. Tačiau patyrė pralaimėjimą ir užėmė antrą vietą. Geriausias komandos žaidėjas Justinas Židanavičius apdovanotas prizu.
Žaidėjai J. Židanavičius, Ignas Baranauskas, Henrikas Mordvinukas ir Matas Paulauskas, ruošdamiesi šalies čempionatui, turi pakankamai laiko tobulinti žaidimo technikos elementus.
Trečią vietą iškovojo taip pat Palangos tinklininkai – H. Mordvinukas, Svajūnas Buivydas ir
Alanas Dzikevič, o komandos geriausias žaidėjas H. Mordvinukas apdovanotas geriausio žaidėjo prizu.
Mergaitės, treniruojamos trenerės Irenos Švanienės, iškovojo visas prizines vietas:
1-mą vietą iškovojo Palangos sporto centro jaunosios tinklininkės Glorija Januškevič ir Marija Kalis, 2-ą vietą laimėjo Beatričė Juozilaitytė ir Patricija Rušinskytė, o 3-čią vietą iškovojo Giedrė Serepinaitė bei Ieva Labenskytė.
Visi tinklinio turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o geriausi komandų žaidėjai – prizais. Išties Palangoje auga puiki jaunoji tinklinio karta, kuri respublikos čempionate ruošiasi pateikti ne vieną staigmeną. Tad palinkėkime jiems ištvermės, kruopštaus darbo ir atkalumo, siekiant užsibrėžto tikslo.

(Iš kairės) Pirmos vietos laimėtojos Glorija Januševič ir Marija Kalis, viduryje antros vietos laimėtojos – Patricija Rušinskytė ir Beatryčė Juozilaitytė ir trečios vietos laimėtojos Ieva Labenskytė ir Giedrė Serepinaitė.

Jūsų komentaras:

CAPTCHA

Taip pat skaitykite

Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...

Savaitgalį vykusiose varžybose puikiai startavo Palangos sporto centro lengvaatlečiai. Lietuvos rinktinės sudėtyje, Baltijos (Lietuva – Latvija – Estija) šalių jaunių čempionate, Gintarė Tirevičiūtė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo pirmą vietą. Nugalėtoja pasiekė asmeninį rezultatą – 177 cm.

Mokinių žiemos atostogų metu Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai ne tik tobulino savo įgūdžius treniruotėse, bet ir sėkmingai dalyvavo varžybose.

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.

Palangos senosios gimnazijos IIIB klasės mokinys Adomas Gudaitis tapo vienu iš geriausių Lietuvos jaunųjų geografų, Gimnazijai parvežęs garbingų apdovanojimų iš respublikinės geografijos olimpiados.

Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.

Savaitgalį Klaipėdoje vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo sėkmingas Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniams. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, kuriose varžėsi 130 dalyvių iš 11 Lietuvos karate mokyklų, buvo išdalinta 45 medaliai. Palangiškiai iškovojo 1 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimą.

Vasario 20-21 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže Lietuvos lengvosios atletikos čempionate ir jaunimo pirmenybėse sėkmingai startavo Palangos sporto centro auklėtinis Mantas Stonkus. Lengvaatletis, surinkęs 4033 taškų, septynkovės rungtyje jaunimo grupėje iškovojo trečią vietą.

Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir...