Sostinės „Vikingų verslo slėnis“ pildosi nuomininkais

Palangos tiltas, 2024-03-18
Peržiūrėta
650
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sostinės „Vikingų verslo slėnis“ pildosi nuomininkais

Komercinio nekilnojamojo turto vystymo įmonių grupės VPH šiuo metu statomame „Vikingų verslo slėnio“ komplekse patalpų užimtumas pasiekė 40 proc. Didžiausias iki šiol pasirašytas sandoris – su Danijos kapitalo įmone „Ottensten“, prekiaujančia kalimo įranga, tvirtinimo elementais, sandarinimo priemonėmis ir kitomis statybos, baldų bei pakavimo pramonės medžiagomis. Pasirašius sandorį, čia 1100 kv. m ploto patalpose įsikurs įmonės padalinys. 

Planuojama, kad greta Tarptautinio Vilniaus oro uosto ir prekybos centrų „Ikea“, „Nordika“ bei „Decathlon“ kylantis „Vikingų verslo slėnis“ duris atvers 2024 metų vasarą. Tarp kitų projekto nuomininkų – „Ramirent“, „Wurth“, „Elremta Mastermann“, „Home by NB“, „Taumona“, „Prosotu“ ir kiti.

Pasak „Ottensten“ vadovo Lietuvoje Lino Daunio, sprendimas kurtis šiame projekte buvo priimtas įvertinus įmonės verslo augimo perspektyvas, vietos patrauklumą ir kaimynystę, aplinkinę ir paties projekto infrastruktūrą – patogų privažiavimą aplinkkeliu ir pakankamą automobilių stovėjimo vietų skaičių.

„Mūsų įmonė nuosekliai auga, o tai natūraliai padiktavo erdvesnių ir modernesnių patalpų poreikį. Įsikūrę projekte planuojame vystyti tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą, taip pat į naujas patalpas perkelti savo pagrindinį sandėlį. Erdvesnis prekybos salonas mūsų klientams leis geriau susipažinti su prekių asortimentu. Be to, naujos patalpos ir greta įsikūrę maitinimo, paslaugų verslai sukurs ir geresnes darbo sąlygas mūsų komandai“, – sako įmonės vadovas.

Sklype greta „Decathlon“ vystomi trys verslo parko pastatai. Didžiausias korpusas projektuotas sklypo dalies centre, aplink įrengiant per 230 antžeminių automobilių stovėjimo vietų ir patogų privažiavimą ratu. Kiti du mažesnių tūrių ir ploto pastatai komponuojami sklypo kraštuose. Iš trijų pastatų šiuo metu didysis korpusas jau beveik baigtas, vyksta antrojo dengimo ir trečiojo karkaso montavimo darbai.

„Mus besirenkantys nuomininkai, kaip ir mes, tiki šios Vilniaus miesto dalies plėtra ir potencialu. Lokacija, kaimynystė ir susisiekimas – trys pagrindiniai kriterijai, kuriuos beveik visada išgirstame bendraudami su potencialiais arba būsimais nuomininkais. Projektas padeda atliepti ir patalpų universalumo poreikį – visi nuomininkai ateina su savo unikaliais poreikiais ir nori prisitaikyti savo reikmėms. Vieni projektuoja geriausiai jų viziją atitinkančias dideles prekybines ir ekspozicines sales, didesnes biuro patalpas, kiti jas skiria remonto dirbtuvėms ar gamybinėms patalpoms“, – sako VPH grupės partneris ir UAB „Vikingų verslo parkas“ vadovas Artūras Šukys.

Pasak projekto nuomos partnerės nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Colliers Baltic“ partnerio Regimanto Kacevičiaus, projektu domisi įvairioms industrijoms atstovaujantys verslai – nuo vaistinių iki oro uostą aptarnaujančių ar automobilių priežiūros paslaugas teikiančių įmonių. 

„Pirminiu vertinimu planavome, kad „Vikingų verslo slėnyje“ įsikurs iki 36 skirtingose srityse veikiančių verslų, dabar pastebime, kad nuomininkai renkasi didesnio ploto patalpas, o nuomos sandoriai didėja. Čia besikurianti prekybos profesionalų bendruomenė projektą ir savo potencialą jame vertina ambicingai, todėl neretas jungia po du-tris prekybinių sandėlių blokus“, – sako R. Kacevičius.

Projekte numatytas standartinis patalpų dydis siekia 290–390 kv. m, tačiau pagal nuomininkų poreikius jungiant gretimus modulius, galima sukurti ir 1500 kv. m ploto erdvę. Kiekviena verslo parke įsikūrusi įmonė turės atskirą įėjimą klientams ir vartus prekėms pristatyti. Visos nuomojamos patalpos siūlomos su sandėliavimui ar prekybinei paskirčiai pritaikytomis, taip pat atskiromis mažesnio ploto prekybos ekspozicijai tinkamomis erdvėmis su antresole, kuri gali virsti ir biuro patalpomis. Dėl modernių inžinerinių sprendimų A++ energinės klasės pastatuose išlaikymo sąnaudos bus minimalios.

„Vikingų verslo slėnį“ projektavo architektūros studija „313 Architects“, generalinis projekto rangovas – „Baltijos plienas“.

VPH įmonių grupė plėtoja ir valdo komercinį nekilnojamąjį turtą tarptautiniams ir vietiniams nuomininkams Baltijos šalyse. Tarp VPH grupės Lietuvoje išvystytų projektų – prekybos parkas „Liepų 81“ Klaipėdoje, šalia Molėtų plento iškilęs naujos kartos prekybos parkas UNA, prekybos slėnis „Nordika“, pirmoji Baltijos šalyse „Decathlon“ parduotuvė Vilniuje ir kt. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Komercinio nekilnojamojo turto vystymo įmonių grupės VPH šiuo metu statomame „Vikingų verslo slėnio“ komplekse patalpų užimtumas pasiekė 40 proc.


NT investavimo ir valdymo įmonė „Wodlux“ artimiausiu metu baigs įgyvendinti projektą „Palangos technologijų slėnis“ bei visuomenei pristatys verslo centrą, kuriame, planuojama, bus komercinės paskirties erdvės bei įsikurs vienintelė Palangos mieste visus metus veikianti bendradarbystės erdvė (angl. coworking). 


Birželį iš sostinės grįžusių studentų Palangoje – vos keletas. Juk universitetuose ir kolegijose šis laikotarpis toli gražu nėra vasaros atostogų pradžia, prieš akis – įtempta sesija. Taigi, nenuostabu, jog studijų miestu laikomoje sostinėje Palangos jaunimo vis dar gausu. Nepaisant varginančių egzaminų keletas studentų sutiko pasidalinti savo mintimis apie...


Kad Vilniuje taksi vairuotojai įžūliai lupa pinigus iš sostinės svečių, ypač tų, kurie atskrenda į Gedimino miestą lėktuvais ir iš oro uosto važiuoja į centrą, seniai niekam ne paslaptis. Tačiau, pasirodo, ir kai kurie palangiškiai kolegos neatsilieka nuo vilniečių. Antai vienas taksi vairuotojas už kelių kilometrų kelionę nuo Palangos oro uosto iki viešbučio...


Apie šalies kultūros sostinės Palangos renginius – specialiame tinklapyje

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 21 | Rubrika: Miestas

www.palanga2013.lt – tokiu adresu Lietuvos kultūros sostinės Palangos interneto svetainė jau laukia lankytojų. Joje besidomintieji kultūra bei Palangoje šiais metais vyksiančiais renginiais ras visą juos dominančią informaciją lietuvių ir anglų kalbomis.


Kultūros sostinės titulą perėmusi Palanga žada nustebinti

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 12 10 | Rubrika: Miestas

Pasitikdama 2013-uosius Palanga iš Anykščių perėmė Lietuvos kultūros sostinės titulą. Anykščiuose vykusio teatralizuoto renginio metu didžiausio šalies kurorto mero pavaduotojui Sauliui Simei kartu su Lietuvos kultūros sostinės titulu perduota ir didžiulė skrynia su vietos bendruomenės linkėjimais palangiškiams.


Palangos svajonės turėti tiesioginį skrydį į Londoną pildosi: jau kitų metų balandį iš Palangos oro uosto turėtų kilti lėktuvai į Londoną: regiono savivaldybės sutarė tam skirti pinigų – 400 tūkst. litų naujam maršrutui reklamuoti.


VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Kurorto verslo skyrius surengė konkursą-parodą „Su gintarinėm Šv. Kalėdom, Palanga!“


Verslo liudijimai Palangoje yra populiarūs, ypatingai vasaros sezono metu. Kaip teigė Palangos biudžeto skyriaus vedėja Regina Garadauskienė, šiais metais minimalus verslo liudijimo mokestis už metus buvo 1440 litų. „Kaina priklauso nuo to, kokią veiklą nori vykdyti žmogus. Jei tai nuoma, tuomet žmogaus pajamos yra didesnės, todėl automatiškai ir verslo liudijimas kainuoja brangiau, jei...


Savivaldybės pirkinys - pastatas su nuomininkais

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę posėdžiavusi miesto valdžia nusprendė pirkti UAB „Palangos vaistinė“ pastatą – vaistinę ir jai priklausančius kiemo statinius. Už 170 tūkst. litų miesto savivaldybė įsigis 33,61 kv. m patalpas, trečdalį kiemo statinių, tiek pat  tvoros ir tiek pat... kamino. Pastatas su priklausiniais bus įsigytas dar ir su nuomininku – UAB „Gintarinė vaistinė“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius