Startavo vaikų krepšinio čempionatas „JR. NBA LIETUVA“

Startavo vaikų krepšinio čempionatas „JR. NBA LIETUVA“

2017 03 09

Startavo vaikų krepšinio „Jr. NBA Lietuva“ čempionatas, kurį organizuoja Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Jaunųjų krepšininkų turnyre vienoje komandoje varžosi berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 13 metų. Antrą kartą vykdomame projekte dalyvauja 30 sporto mokyklų ekipų, suskirstytų į dvi konferencijas ir 6 divizionus. Burtų keliu išsitraukę NBA komandų pavadinimus, sportininkai žaidžia pasipuošę to klubo marškinėliais. Palangos sporto centro krepšininkai rungtyniauja Vakarų konferencijos Minesotos „TIMBERWOLVES“ apranga.
Centrinispirmosiosvaržybųdienosturaskovo 4 d. vykoPalangosuniversaliojesportoarenoje.Čiavaržėsi NBA Šiaurėsvakarųdivizionokomandomsatstovaujančiosmokyklos. Simbolinespirmąsiasrungtynespradėjo “Baltijos” pagrindinėsmokyklosmokinioUgniausUžkaratomestasginčokamuolys. Jaunuoliui tai buvodebiutaskrepšinioaikštelėje, tačiaupalangiškissuužduotimisusitvarkėpuikiai, tai liudijoirgausios salėjesusirinkusiųdalyviųiržiūrovųpalaikymoovacijos. ČempionatoatidarymošventępraturtinoVl. Jurgučiopagrindinėsmokyklosšokiųstudijos „Palangosvėtrungė“ jaunosiosšokėjos (vadovėBirutėGikarienė) irkrepšinioklubo “Palanga” atstovai.
GeriausiaisekėsitrenerioRegimantoJuškosPalangos SC „TIMBERWOLVES” komandai, kuripasiekėdvipergales. Pirmosevaržyboseprieš V. Knašiaus KM “THUNDER” įtampalaikėsivisųrungtyniųmetu. Pirmą kėlinuką 5 taškų skirtumu laimėję, o antrą 1 tašku pralaimėję, mūsų miesto krepšininkai po pertraukos stojo į lemiamą mūšį ir pasiekė pergalę rezultatu 47-35. Antrosiose - palangiškiai lengvai, 49-8, nugalėjo Mažeikių SM „BLAZERS“ ir įsitvirtino pirmoje diviziono vietoje. Palangos komandoje rezultatyviausiai žaidė Justė Jocytė, pelniusi 21 tašką, Titas Vainoras – 16 t., Adrijus Kozys ir Matas Vyšniauskas – po 15 t. R. Juška labiausiai džiaugėsi gera visos komandos gynyba, kuri ir buvo pagrindinė pasiektų pergalių priežastis.
Į sekantį turą Palangos sporto centro - Minesotos „TIMBERWOLVES“ komanda vyks būdama pogrupio lydere.

Palangos sporto centro informacija

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Gegužės 5-6 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos „mini“ mergaičių tinklinio U-12 finalinės varžybos. Atrankinėse varžybose iš viso dalyvavo 19 mergaičių komandų. Žaisti finalinėse varžybose iškovojo 6 komandos: tai Šiaulių, Jonavos1, Jonavos2, Vilniaus3, Palangos3 ir Kauno 1 mergaičių komandos. Išties varžovės buvo visos pajėgios ir gerai žaidžiančios.


Kurortas šimtametėse fotografijose, margučių ridenimo čempionatas prie Jūros tilto, liaudiškų šokių vakarėlis – tokias Velykas Palanga siūlo savo gyventojams bei miesto svečiams. O dar po savaitės, per Jurgines, Palanga kvies ne tik pasiklausyti liaudies dainų, bet ir Birutės parke patiems išsikepti tikrą lietuvišką duoną senovinėje krosnyje.


Startavo vaikų krepšinio „Jr. NBA Lietuva“ čempionatas, kurį organizuoja Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Jaunųjų krepšininkų turnyre vienoje komandoje varžosi berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 13 metų. Antrą kartą vykdomame projekte dalyvauja 30 sporto mokyklų ekipų, suskirstytų į dvi konferencijas ir 6...


Spalio 24 diena buvo išskirtinė Palangos vaikų darželių auklėtiniams. Palangos krepšinio klubas kartu su sporto centru surengė renginį, skirtą priešmokyklinio amžiaus vaikams. Lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Žilvinas“, „Nykštukas“ ir „Ąžuoliukas“ ugdytiniai praleido pirmadienio rytą su...


Praėjusį savaitgalį, liepos 15-17 d., Palangoje vyko Tarptautinis Barbekiu kepėjų čempionatas, kuriame dalyvavusios komandos varžėsi ne tik skirtingų patiekalų kategorijose, bet ir kovojo dėl geriausio Baltijos Barbekiu kepėjų komandos titulo. Šis čempionatas vienu metu apjungė XI-ajį Lietuvos Barbekiu kepėjų čempionatą, kurio nugalėtojais tapo „Santa Maria Komanda“, ir...


Birželio 17-18 dienomis Palangoje vyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Tai bus paskutinės mūsų šalyje vyksiančios varžybos, kuriose galima vykdyti Europos čempionato ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių normatyvus – praneša Lietuvos lengvosios atletikos federacija.


Kreipiamės į Jus pranešdami, kad vykdoma Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa, pagal kurią numatoma tikrinti gyventojų sveikatą. Kviečiame Jus dalyvauti šioje patikroje. Kodėl vykdoma ši patikra, kaip ji atliekama, koks jos tikslas ir kodėl jos reikia?


Trečiadienį Klaipėdoje startavo jubiliejinis – dvidešimtasis – Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatas. Pirmosiose rungtynėse susitiko LKL čempionai Kauno „Žalgiris“ ir mūsų miesto komanda „Palanga“. Pergalę rezultatu 101:59 šventė tituluotasis palangiškių varžovas.


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Pasibaigė pliažo tinklinio čempionatas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 09 | Rubrika: Miestas

Palangoje baigėsi tris mėnesius trukęs Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 22 merginų komandos iš visos Lietuvos .


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius