Tėvai laikinai neteko vaikų globos dėl nerūpestingumo

Tėvai laikinai neteko vaikų globos dėl nerūpestingumo

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18

Per praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriuje registruoti trys atvejai, kuomet tėvai laikinai neteko teisių į vaikų globą.


40-metė moteris iš Kauno į Palangą atvyko poilsiauti su draugu ir 8 metų sūnumi.
Anot Palangos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos Emilijos Lapėnienės, vaiko mama su draugu prisigėrė, sukėlė konfliktą, dienos metu moteriai nustatytos 2,95 promilės.
„Ji nebesuvokė savo veiksmų, nebesugebėjo pasirūpinti sūnumi. Vaikui suteikta visapusiška pagalba globos įstaigoje“, – sakė vedėja.
Kitu atveju, 32-ejų metų palangiškė išvyko į svečius, pamiršusi, kad viename iš ikimokyklinių įstaigų paliko 3 metų dukrytę.
„Mama grįžo namo tik po dviejų parų. Mažametė buvo apgyvendinta institucijoje, jai nustatyta laikinoji globa“, – sakė vedėja.
Anot jos, savaitgalį buvo gauta informacija apie tai, kad pajūryje apvogta nepilnametė 17 metų mergaitė. Ji liko be pinigų, dokumentų, telefono, be galimybės susisiekti su artimaisiais, gyvenančiais Nemenčinėje, Vilniaus rajonas.
„Dėl šio įvykio raštu buvo informuotas Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius, kuris pažadėjo surasti tėvus, įpareigoti juos, kad pasirūpintų dukros grąžinimu į šeimą. Tą pačią dieną paskambino mergaitės mama, tvirtino nežinojusi, kad dukra Palangoje, ir informavo, kad iš pat ryto atvyks jos parsivežti į namus. Mergaitei suteiktos maitinimo ir nakvynės paslaugos vaikų socialinės globos skyriuje lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“, – pasakojo E. Lapėnienė.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

UAB "Palangos vandenys" praneša, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.  


UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.    


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Nuo antradienio, rugsėjo 17 d., dėl remonto darbų laikinai uždaroma Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų.Maždaug 380 metrų ilgio Kalgraužių gatvės dalis, kurią Palangai perdavė Kretingos rajono savivaldybė, uždaryta bus maždaug mėnesį.  


Į duris pasibeldęs rugsėjis atnešė ne tik šventę – Mokslo ir žinių dieną, bet ir naujus iššūkius, rūpesčius bei lūkesčius. Kai kuriems iš jūsų šis rugsėjis padovanos ir naują pradžią, pirmuosius žingsnius mokslo bei pažinimo link. Gerbiami Mokytojai, dovanokite savo jauniesiems auklėtiniams ne tik naujas žinias bei įgūdžius, bet ir...


Tėvai laikinai neteko vaikų globos dėl nerūpestingumo

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18 | Rubrika: Miestas

Per praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriuje registruoti trys atvejai, kuomet tėvai laikinai neteko teisių į vaikų globą.


Septyniasdešimt ketveri metai prabėgo nuo tada, kai 1941 m. birželio 14-osios naktį prasidėjo masiniai lietuvių areštai. Gyvuliams skirtuose vagonuose žmonės su šeimomis buvo tremiami į Sibirą, kur spiginant negailestingam šalčiui buvo verčiami kęsti badą bei sunkiai fiziškai dirbti. Ne vienas lietuvis, neištvėręs tokių atšiaurių gyvenimo...


Ketvirtadienį, gruodžio 4 d., Palangos globos namai minės veiklos 20-mečio jubiliejų. Ta proga šios įstaigos darbuotojai bei gyventojai visus palangiškius kviečia į šventinius renginius – prisiminti 20-mečio kelią, pasidžiaugti įstaigos veiklos rezultatais ir tiesiog pabūti kartu. Esami ir buvę Globos namų darbuotojai, o taip pat ir visi norintys...


Nuo praėjusio savaitgalio į Palangos gyventojus nusitaikė telefoniniai sukčiai. Trečiadienį pateiktais duomenimis, Palangos miesto policijos komisariatui vienuolika gyventojų pranešė, kad jiems buvo skambinta ir bandyta išvilioti internetinės bankininkystės kodus. Keturios patiklios palangiškės iš viso neteko 9 tūkst. 300 Lt.


Rotary klubo dovanos – Palangos miesto globos namams

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 12 | Rubrika: Miestas

Pirmosios pavasario dienos suteikė daug džiaugsmo kurorto globos namų gyventojams ir darbuotojams, kur Palangos ir Silkeborgo (Danija) Rotary klubai užbaigė paramos teikimo Palangos miesto globos namams dvimetį projektą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius