Vaistinių tinklas kviečia bėgimo entuziastus į Palangą

Vaistinių tinklas kviečia bėgimo entuziastus į Palangą

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 08 07

Šį sekmadienį Lietuvos bėgimo ir sveikos gyvensenos entuziastai rinksis Palangoje. Pajūrio kurorte vyks šeštasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas. Aktyvaus poilsio mėgėjams skirtą renginį pristatant Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus sakė, jog ir pats su šeima prisidėsiąs prie šios sveikintinos iniciatyvos.

 

Bėgs gražiausiomis vietomis

Trečiadienį susitikime su Palangos meru Š. Vaitkumi ir Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene šį sekmadienį Palangoje startuosiantį šeštąjį „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapą bei patį bėgimą pristatę vienas renginio organizatorių Gedas Saročka ir „Eurovaistinės“ direktorė Neringa Vaitelytė visų pirma padėkojo už suteiktą galimybę vieną iš septynių bėgimo etapų surengti Palangoje bei už tai, kad bėgantieji, startuosiantys nuo naujosios universalios sporto arenos galės prabėgti gražiausiomis Palangos vietomis – Birutės parku ir Meilės alėja.

„Organizuodami šį bėgimą, mes norime parodyti, jog sveikata reikia rūpintis ne tik tada, kai jau reikia ateiti į vaistinę, – sakė N. Vaitelytė. – Bėgimu mes norime perduoti žinią: svarbu – sveika gyvensena, o vienas iš būdų sveikai gyventi ir gerai jaustis ir yra bėgimas“.

 

Palanga – už sveiką gyvenseną

Kaip pabrėžė Palangos meras Š. Vaitkus, sveikos gyvensenos propagavimas bei tam tinkamų sąlygų sudarymas yra vienas iš Palangos kurorto prioritetų.

„Mes siekiame, kad mūsų kurortas trauktų ne tik tuos, kuriems patinka kaitintis saulėje ir maudytis jūroje. Norime, kad pas mus atvykstantys svečiai turėtų visas sąlygas propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir aktyvų poilsį. Todėl mieste intensyviai tvarkoma sportininkams reikalinga infrastruktūra – balandį duris atvėrė naujas universalus sporto kompleksas, rudenį buvo atnaujintas ir treniruokliais praturtintas bėgimo takas „Labrytys“, šiuo metu rekonstruojamas ir tarptautiniams lengvosios atletikos standartams pritaikomas miesto stadionas, kurorte išplėtotas dviračių takų tinklas“, – kalbėjo Š. Vaitkus.

Miesto vadovas akcentavo, kad Palanga yra šeimoms draugiškas kurortas, tad visos iniciatyvos bei  renginiai, skatinantys šeimas drauge leisti laisvalaikį, o kartu ir propaguojantys sveiką gyvenseną, yra sveikintini, todėl džiugu, kad bėgimo organizatoriai vienam iš jų etapų pasirinko Palangą.

„Mes su šeima taip pat ateisime į bėgimo startą“, – pažadėjo Š. Vaitkus.

 

Laukiami visi

„Mūsų organizuojami bėgimai yra skirti visiems, ne tik profesionalams. Nedrįstantiems pradėti bėgioti – tai puiki vieta įsilieti į entuziastų būrį, bėgti save tausojant ir su gera nuotaika. Galima bėgti su draugais, su šeimomis. Skirtingų pajėgumų bėgikams siūlome skirtingo nuotolio distancijas. Kviečiu prisidėti prie mūsų jau šį sekmadienį Palangoje“, – kalbėjo N. Vaitelytė, kuri kartu su būriu kolegų sekmadienį pati išbėgs į Palangos gatves.

Šeštojo etapo dalyviai tradiciškai galės bėgti pasirinktą 10 arba 5 kilometrų distancijas. Siekiantiems ne rezultatų, o smagaus laiko praleidimo, skirti 5 ir 2,5 kilometrų bėgimai „Fun run“. 500 metrų distancijoje varžysis patys mažiausi bėgimo mėgėjai – vaikai.

„Bėgti gali ir šeimos su pačiomis mažiausiomis atžalomis, ir vežimėliais vežini mamos bei tėčiai. Ypač laukiame tų, kurie, galbūt, iki šiol dar nedrįso dalyvauti bėgimuose, nes čia – ne tik varžybos, bet ir smagus laiko praleidimo būdas. Gal pabandę nubėgti trumpiausią distanciją, pajutę malonumą pabūti smagiame būryje, žmonės nuspręs pradėti bėgioti. Beje, kviečiame ir bėgikus palaikysiančius sirgalius“, – sakė G. Saročka.

Varžybų pradžia – 10 val. Daugiau informacijos ir registracija tinklapyje www.ev10kmtaure.lt.


Jūsų komentaras:

CAPTCHApravėdinti bezdalus... 2014-08-26 12:30 (. / IP: 86.100.63.40)
pirmiausiai lauksime mūsų visų penimos Valdžios atstovų,žinoma su šeimomis, Tarybos narių, įmonių, įstaigų, organizacijų vadovų, švietimo sistemos , medicinos darbuotojų, o iš paskos ir mes tada...

Taip pat skaitykite

Palanga kviečia į Kurorto šventę gegužės 31 d. – birželio 2 d. Pirmąjį vasaros savaitgalį visi keliai veda į vasaros sostinę – Palangą. Jaunos šeimos, senjorai, vaikai, studentai ir verslininkai, čiupkite ekologiškas transporto priemones ir visais įmanomais vandens, oro ir žemės keliais keliaukite pas mus.  


Palanga kviečia vieną iš gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykas – pasitikti didžiausiame šalies kurorte bei žada pažerti smagių atrakcijų. Jau šeštadienį populiariausia kurorte J. Basanavičiaus gatvė pasidabino įspūdinga Margučių alėja. Tradicine tapusi alėja šiais metais iki pat Atvelykio kviečia susipažinti su Žemaitijos...


Šventoji kasmet kviečia linksmai ir įsimintinai švęsti Jonines. Šiemet šventėje taip pat netrūks įvairių pramogų – veiklos atras įvairaus amžiaus žmonės. Joninės dvi dienas bus švenčiamos smagiai ir ne visai tradiciškai, žinoma, nepamirštant svarbiausių šventės dalyvių – Jonų ir Janinų.


Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMA


Palanga kviečia švęsti – gegužės 20-22 dienomis mieste šurmuliuos Kurorto šventė, skelbianti aktyviojo poilsio sezono pradžią.


Oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 23 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio popietę Palangos oro uosto pakilimo takas virto į bėgimo trasą: apie  600 bėgikų dalyvavo pirmą kartą Palangos oro uoste vykusiame Raudonojo Kryžiaus draugijos bėgime „Kai finišo linija yra tik starto pradžia“.


Šį sekmadienį Lietuvos bėgimo ir sveikos gyvensenos entuziastai rinksis Palangoje. Pajūrio kurorte vyks šeštasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas. Aktyvaus poilsio mėgėjams skirtą renginį pristatant Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus sakė, jog ir pats su šeima prisidėsiąs prie šios sveikintinos iniciatyvos.


Jurgines švęsianti Palanga kviečia į laimės paieškas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 04 24 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį, balandžio 26-27 dienomis, Palanga kviečia pasimėgauti atbundančia pavasario gamta – kurorte tradiciškai bus švenčiamos Jurginės.


Palanga kviečia šeimas kūrybiškai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 12 10 | Rubrika: Miestas

Pajūrio kurortas Palanga kviečia visas šeimas ne tik praleisti laiką ilsintis ir pramogaujant, bet ir kurti kartu bei įprasminti bendrą šeimos kelią, nueinamą kartu.


Palanga 2013-uosius kviečia pasitikti prasmingai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 11 29 | Rubrika: Miestas

2013-ųjų Lietuvos kultūros sostinė Palanga tęsia savo tradicijas – senuosius metus palydėti, o naujuosius sutikti kviečia įvairiausiomis šviesomis nušvitusiame festivalyje „Kalėdų šviesos miestas“, kuris truks nuo lapkričio pabaigos iki sausio vidurio.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius