Savivaldybė didina savo darbuotojų skaičių nuo 111 iki 115

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-01-12
Peržiūrėta
989
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Savivaldybė didina savo darbuotojų skaičių nuo 111 iki 115

Nuo šių metų Savivaldybėje dirbančių specialistų skaičius padidėjo nuo 111 iki 115.  Už tai balsavo ir Tarybos opozicija, ir pozicija. Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vyriausiasis specialistas Raimondas Andziulis paaiškino "Palangos tiltui", kodėl buvo reikalinga padidinti Savivaldybės darbuotojų skaičių.
„Savivaldybės administracijoje didžiausias leistinas valstybės tarnautojų ir darbuotojų pareigybių skaičius didinamas, siekiant užtikrinti Lietuvos Respublikos savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymo nuostatas bei tinkamai pasirengti naujam 2021–2027 metų ES fondų investiciniam laikotarpiui. Konkursai minėtoms pareigoms eiti dar nėra paskelbti,“ – jis sakė „Palangos tiltui“.
Anot jo, nuo šių metų įsigaliojo Lietuvos Respublikos savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymas, kuriame savivaldybėms yra nustatytos naujos funkcijos ir privalomos įsteigti pareigybės.
„Vadovaujantis šiais reikalavimais, bus įsteigta po vieną pareigybę Architektūros ir teritorijų planavimo skyriuje bei Ūkio ir turto skyriuje, kadangi pagal šiuo metu turimus žmogiškuosius išteklius, nėra galimybės naujas funkcijas išdalinti esamiems tarnautojams, nes šių darbo krūviai yra per dideli, kad jie galėtų tinkamai atlikti ir papildomas funkcijas. Be to, pavyzdžiui, naujai pareigybei – savivaldybės vyriausiajam inžinieriui – įstatymu yra nustatyti specialūs reikalavimai išsilavinimui ir darbo patirčiai,“ – sakė R. Andziulis.
Pasak jį, Ekonominės plėtros skyriuje tarnautojų skaičius didinamas, siekiant pasirengti naujam 2021–2027 metų ES fondų investiciniam laikotarpiui.
„Ekonominės plėtros skyrius yra atsakingas už paraiškų investicijų programai, ES programoms, fondams bei projektus įgyvendinančioms institucijoms dėl lėšų pritraukimo savivaldybės investiciniams projektams ir ekonominės – socialinės plėtros programoms, rengimą, ES, kitų nacionalinių ir tarptautinių fondų, programų, savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamų projektų organizavimą ir koordinavimą, rengimą ir įgyvendinimą. ES lėšų pritraukimas savivaldybės projektams apima ne tik investicinių projektų, paraiškų rengimą, bet ir projektų koordinavimą, jų veiklų įgyvendinimo organizavimą, dokumentų teikimą atsakingoms institucijoms ne tik projekto įgyvendinimo metu, bet ir 5 metu pasibaigus projektui,“ – sakė R. Andziulis.
Jis teigė, kad šiuo metu Ekonominės plėtros skyrius įgyvendina 25 projektus, o nuo 2021 metų nusimato naujas ES fondų investicijų laikotarpis, kuris tęsis iki 2027 metų.
„Šiuo laikotarpiu nusimato ir naujų ES lėšomis finansuojamų projektų, o su ES lėšomis finansuojamais projektais šiuo metu skyriuje dirba tik vienas specialistas ir vedėjas, tad tenkantis darbo krūvis yra labai didelis,“ – sakė jis.

Jūsų komentaras:

Ekonomistas 2021-01-15 10:15 ([email protected] / IP: 172.69.190.65)
Ar neperdaug 115 valdininkų 18000 gyventojams iš kurių dauguma Palangoje net negyvena!!!

Taip pat skaitykite

Tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra” nuo kovo 24 dienos atnaujina 28 papildomus reisus. Reisai numatyti į Lazdijus, Ukmergę, Anykščius, Kupiškį, Pandėlį, Biržus, Kelmę, Šiaulius, Molėtus, Vilkaviškį, Radviliškį, Raseinius, Jurbarką, Vilnių, Palangą ir kitus mietus.


Nuo šių metų Savivaldybėje dirbančių specialistų skaičius padidėjo nuo 111 iki 115. Už tai balsavo ir Tarybos opozicija, ir pozicija. Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vyriausiasis specialistas Raimondas Andziulis paaiškino "Palangos tiltui", kodėl buvo reikalinga padidinti Savivaldybės darbuotojų skaičių.


Tik trečdalis savivaldybių bent penktadalį socialinei paramai nepanaudotų lėšų skiria socialinių darbuotojų atlyginimams, teigia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM). Pasak jos, trijų miestų – Birštono, Biržų ir Molėtų – valdžia papildomai finansiškai visai neparėmė šių darbuotojų, tuo metu maždaug penktadalį likusių lėšų jiems skyrė...


Palangos miesto savivaldybė savo tinklapy skelbia, kad 2019 metais darbuotojai skatinti nebuvo.


Palangos savivaldybė susimovė savo pačių patvirtintuose tvarkose, skelbia lrytas.lt Palangos miesto Tarybos socialdemokratei Svetlanai Grigorian kurorto valdžia kaip politikei kelis mėnesius mokėjo atlygį už bendravimą su rinkėjais socialiniame tinklalapyje „Facebook.“ Tačiau tik istorija pradėjus domėtis „Lietuvos Ryto“ televizijai paaiškėjo, kad savivaldybė...


Palangos savivaldybė, norėdama pagerinti savivaldybės administracijos veiklą bei darbuotojų operatyvumą darbe, dar 2010 metų vasario 26 dieną pradėjo įgyvendinti ES struktūrinių fondų programos „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programa“ finansuojamą projektą „ Kokybės vadybos sistemos diegimas Palangos miesto savivaldybės administracijoje“.


Palangos savivaldybė neišbrenda iš teismų

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 08 29 | Rubrika: Miestas

Nuo 2010 sausio pirmos dienos Palangos savivaldybė turėjo jau 90 teisminių bylų, ir jų galo dar nematyti - jų vis daugėja.


„Naglis“ didina pergalių skaičių

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Įsibėgėjusios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandos telkia visas stipriausias savo pajėgas, kad priartėtų prie trokštamos pergalės. Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšininkai neapvylė savo gerbėjų, pradžiugindami juos dvejomis pergalėmis. Penktadienį palangiškių komanda nugalėjo Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“ komandą, o šeštadienį prieš juos neatsilaikė ir į Šventąją atvykę...


Šalyje prasidėjusio taupymo vajaus nepavyko išvengti ir kurorto savivaldybei. Miesto valdžia puspenkto milijono litų mažins biudžeto išlaidas ir tiek pat pajamas. Taip pat ketinama mažinti valdininkų skaičių. Dar balandį premjeras Andrius Kubilius paragino savivaldybes taupyti mažinant biurokratinį aparatą, siūlydamas atsisakyti perteklinių etatų bei ieškoti efektyvesnių taupymo būdų.


Artimiausiame miesto Tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo projektas dėl miesto mokyklų pedagoginių pareigybių, dėl bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijos, mokyklos-darželio, ikimokyklinio ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų darbuotojų etatų normatyvų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius