„Palangiškio kortelė“ – 2020 m. „Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų“ nacionalinės atrankos nugalėtoja

***, 2020-07-01
Peržiūrėta
1113
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangiškio kortelė“ – 2020 m. „Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų“ nacionalinės atrankos nugalėtoja

Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo ir socialinės iniciatyvos projektas „Palangiškio kortelė“ šiais metais tapo „Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų“ nacionalinės atrankos nugalėtoju „Atsakingo verslo“ kategorijoje. Šią atranką vykdė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos paskirti šių apdovanojimų nacionaliniai koordinatoriai.

„Palangiškio kortelės“ kaip socialinės iniciatyvos ir bendradarbiavimo projektas toliau dalyvauja Europinėje atrankoje. Paraišką tapti Europos verslininkystės apdovanojimų nugalėtojais vertins Europos komisijos nariai.

Europos Komisijos organizuojamų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų tikslas – pripažinti ir apdovanoti išskirtines viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo iniciatyvas, kuriomis skatinamas verslumas. Apdovanojimai pradėti teikti 2005 m. Tai ne tik konkursas – juo taip pat siekiama išplėsti verslumo sampratą, skatinti palankių verslo sąlygų kūrimo politiką ir jos įgyvendinimą bei akcentuoti verslo sėkmės istorijas.

Pagrindiniai apdovanojimų teikimo tikslai: nustatyti ir pripažinti sėkmingą veiklą ir iniciatyvas, kurių imamasi skatinant verslumą ir bendradarbiavimą; pristatyti ir pasidalyti geriausiais bendradarbiavimo pavyzdžiais ir sėkmės istorijomis; dar labiau pabrėžti bendradarbiavimo vaidmens visuomenėje svarbą; paskatinti ir įkvėpti bendradarbiauti.

2020 metais nacionalinės atrankos nugalėtojais kartu su Palangos miesto savivaldybės projektu „Palangiškio kortelė“ (kategorija – „Atsakingas verslas“) tapo ir VšĮ Kaunas IN projektas „Kauno startuoliai“ (kategorija – „Investicijos į verslumo įgūdžius“). Šios iniciatyvos kartu su kitų Europos šalių projektais dalyvaus Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurso finaliniame etape, kuris lapkričio 16-17 d. vyks Berlyne

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų konkurso nugalėtojai renkami iš 32 Europos valstybių pasiūlytų nacionalinių atrankų laimėtojų nominacijose: „Verslumo dvasios skatinimas“, „Investicijos į įgūdžius“, „Verslo aplinkos gerinimas“, „Verslo tarptautinės plėtros skatinimas“, „Žaliųjų rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvumo skatinimas“ ir „Atsakingas verslas“. Taip pat specialus prizas įteikiamas už kūrybiškiausią ir labiausiai įkvepiančią verslo iniciatyvą.

„Palangiškio kortelė“ yra sėkmingas Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo projektas, jungiantis vietos savivaldą su gyventojais ir verslo atstovais. Dalyvaudami šiame projekte verslininkai turi galimybę parodyti savo socialinę atsakomybę kurorto gyventojams, suteikiant ne tik galimybę naudotis paslaugomis su nuolaidomis, bet ir gerinti Palangos miesto gyventojų gyvenimo kokybę.

„Palangiškio kortelės“ išdavimo ir naudojimo tvarkos aprašas yra patvirtintas Palangos miesto savivaldybės tarybos 2017 m. lapkričio 2 d. sprendimu Nr. T2-228. Šiuo metu jau išduota per 10400 palangiškio kortelių (Palangos mieste 2020-01-01 d. duomenimis deklaravę gyvenamąją vietą yra 17819 gyventojų). „Palangiškio kortelės“ išduodamos Palangos turizmo informacijos centre (Vytauto g. 94, Palanga).

Daugiau informacijos apie apdovanojimus teikia Ekonomikos ir inovacijų ministerija: https://bit.ly/3igCFaF.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas penktadienį, rugsėjo 10 d., pranešė, jog gautas 70-etės palangiškės pareiškimas apie tai, jog iš jos sąskaito banke dingo pinigai.


Palangos miesto Savivaldybė tiesia pagalbos ranką labiausiai dėl koronaviruso pandemijos paliestiems miestelėnams – jie į Savivaldybę jau gali kreiptis dėl vienkartinės socialinės piniginės paramos.


Romantika namuose: susigrąžinkite ją su užuolaidomis

"Palangos tilto" informacija, 2018 03 19 | Rubrika: Miestas

Užuolaidos – viena paprasčiausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų romantiškam kambario interjerui sukurti. Tinkamai parinktas audinys bei dekoro elementai suteikia patalpai jaukią, švelnią ir elegantišką atmosferą. Tačiau ir čia būtinas saikas. Norėdami susigrąžinti į namus romantiką, pasirinkite bei derinkite kelias romantiškų dieninių ir naktinių...


Vyksta miesto „vaiduoklio“, buvusių purvo gydyklų (Vytauto g. 170) pastatų griovimo darbai. Darbus atlieka UAB „Minera“, AB „Šiaulių bankas“ dukterinė bendrovė.


Savaitgalį lietų keis sniegas, oras atvės. Paskutinėmis darbo dienomis teks taikstytis su lietumi. Savaitgalį šalį pasieks kai kurių taip ilgai lauktas sniegas. Šeštadienį vietomis galima šlapdriba, termometrų stulpeliai kukliai kils virš nulio. Sekmadienį jau žnaibysis nedidelis šaltukas, snigs.


Per tris valandas – 5 KET pažeidėjai

„Palangos tilto“, Palangos PK inf., 2014 01 06 | Rubrika: Miestas

Sausio 2-ąją, pirmąją 2014-ųjų metų darbo dieną, nuo 6 iki 9 val. Palangos mieste bei magistraliniuose keliuose A11 ir A13 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos patruliai vykdė policinę priemonę, kurios metu tikrino vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.


Šaltis palangiškių gyvenimo ritmo nesutrikdė

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 06 | Rubrika: Miestas

Vasario mėnuo atskleidė tikrąjį žiemos veidą. Du mėnesius apsukriai slėpusi jį po kauke, žiema ėmė ir nusišypsojo žvarbia, ledine šypsena. Šalta – ką ir bepridursi. Tačiau visame kame galime atrasti tiek teigiamų, tiek ir neigiamų dalykų. „Palangos tilto“ kalbinti pašnekovai, nors ir nori, jog žiema kuo greičiau atleistų savo ledinius gniaužtus...


Palangos jaunimas nori atviros erdvės

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 02 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienio popietę miesto tarybos salėje susirinkęs miesto  jaunimas diskutavo su vietos valdininkais dėl Atviros erdvės jaunimo  centro atsiradimo mūsų kurorte. Tokį prieš dvejus metus įsteigė mūsų  kaimynai, klaipėdiečiai.


Palangoje rinkėjams balsuoti sąlygos sudarytos

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 04 24 | Rubrika: Miestas

Artėja Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai, vyksiantys gegužės 17 d. Jei prireiks antrojo rinkimų turo, jis planuojams kartu su rinkimais į Europos Parlamentą birželio 7 d. Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu sudaryta Palangos miesto savivaldybės rinkimų komisija, kurios pirmininkė Vida Butvydienė.


Palangos miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, atlikusi UAB „Palangos autobusų stotis“ finansinį auditą, nustatė, kad bendrovė moki, tačiau atskleista ir nemažai trūkumų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius