Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai

"Palangos tilto" redakcija, 2012-03-08
Peržiūrėta
4
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai

Praeitų metų pabaigoje Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai. Jame dalyvavo ir „Palangos tiltas“. Mūsų redakcija laimėjo dalinį finansavimą, pateikusi du projektus: „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“ ir „ Mes-jūros vaikai“.

 

Projektas „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“  yra skiriamas iškiliems, garbingiems  ir savo veiklai pasišventusiems Palangos miesto savivaldybės žmonėms, kurių gyvenime ir veikloje jūra, jos formuojama socialinė ir kultūrinė erdvė bei artumas buvo ir yra svarbus veiksnys, lėmęs (lemiantis) jų pasaulėžiūrą, formuojantis asmenybę, įkvepiantis kūrybai, saviraiškai ir polėkiui. Vykdydami projektą, atskleisime marinistinių tradicijų ir motyvų – jūros – įtaką pajūrio krašto kūrėjams – menininkams (poetams, rašytojams, dailininkams, tapytojams, skulptoriams, etc.), tradicinių amatų puoselėtojams (dievdirbiams, siuvėjams, audėjams, drožėjams, etc.). Tokių asmenybių Palangoje yra labai daug. Darbui pasišventę mokytojai, etnografai, kultūros paveldo specialistai, kraštotyrininkai, kolekcininkai, muziejininkai, dailėtyrininkai, fotografai, žurnalistai, gintaro menininkai, dailininkai, kultūros veikėjai ir sveikos gyvensenos iškiliausi propaguotojai bus mūsų projekto herojai.

Projektas analizuos kultūros, meno procesus Palangoje, skatins kūrėjų profesinį bendravimą,

skatins dorovinių ir dvasinių vertybių propagavimą ir sklaidą, visuomenės švietimą, atskleis meno kūrėjų, kaip vienos profesinės grupės, raišką, problematiką, dar labiau skatins jų iniciatyvumą.

Projektas „Mes-jūros vaikai“  yra skiriamas Palangos kurorto vaikams nuo 5 iki 18 metų amžiaus. Projektu sieksime atskleisti Palangos vaikų, nuo ikimokyklinukų iki baigiamųjų klasių moksleivių, gyvenimą, aktualijas kurorte. Ypač skirsime didelį dėmesį vaikų laisvalaikio, užimtumo, socializacijos, komunikacijos klausimams.

Kiekviename „Palangos tilto“ numeryje skirsime vieną spalvotą puslapį, kuris taps miesto vaikų forumu, kuriame jie galėtų pasisakyti ir diskutuoti jiems rūpimais klausimais. Laikraščio žurnalistai sieks nutiesti komunikacijos tiltą tarp vaikų ir bendramokslių, pedagogų, psichologų ir socialinių darbuotojų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Spalio 25-26 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją.  


Palydovinė televizija, net ir atsirandant vis daugiau išmanių televizijos transliacijos būdų, vis dar išlieka populiaria galimybe matyti tiek lietuviškus, tiek užsienietiškus kanalus. Mažesnėse gyvenvietėse gyvenantiems asmenims tai dažnai tampa vieninteliu pasirinkimu ir nors interneto galimybės labai plečiasi (kartu su juo ir internetinės televizijos), visgi...


Palangos kultūros ir jaunimo centras skelbia patalpų nuomos viešą konkursą. Nuomojama 205,75 m2 bendro ploto negyvenamųjų patalpų, adresu Šventosios g. 1, Palanga. Daugiau info: http://www.pkjc.lt/index.php/lt/paslaugos


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus kartu su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku bei Neringos vadovu Dariumi Jasaičiu antradienį dalyvavo tiesioginėje LRT radijo laidoje, kurios metu diskutavo apie prasidedantį kurortinį sezoną bei visų trijų pajūrio miestų pasirengimą vasarai.


Šeštadienį valandai užtemo Palangos jūros tiltas

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, kovo 23 d., 20.30 val. valandai užtemo Palangos jūros tiltas. Taip didžiausias šalies kurortas prisijungė prie visame pasaulyje minimos Žemės valandos.


Palangos bendruomenės „Palangos Santarvė“ visuotinis susirinkimas į savivaldybės Tarybos salę suvedė kurorto didžiausius aktyvistus, bet didesnio palangiškių susidomėjimo nesusilaukė. Bendruomenės nariai negailėjo piktokų žodžių vietos valdžiai ir žiniasklaidai. Ir nors buvo pastebėta, kad bendruomenės veikloje padarytas „didelis žingsnis į priekį“, neapleido...


Žemės valandą užtemo Palangos jūros tiltas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Iš žvakių liepsnelių sudėliotas skaičius 60 bei valandai į tamsą paniręs jūros tiltas – taip šeštadienio vakarą atrodė didžiausias šalies kurortas Palanga.


Praeitų metų pabaigoje Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai. Jame dalyvavo ir „Palangos tiltas“. Mūsų redakcija laimėjo dalinį finansavimą, pateikusi du projektus: „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“ ir „ Mes-jūros vaikai“.


Už pakinktus žiniasklaidai Lietuvos valdžia gavo Briuselio kirtį

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 14 | Rubrika: Miestas

Kultūros ministras Remigijus Vilkaitis sako, kad diskutuodama dėl paramos žiniasklaidai, kuriai nuo 2009-ųjų išaugo mokestinė našta, Vyriausybė turi paisyti Europos Komisijos (EK) įspėjimų dėl šiuo metu Lietuvos žiniasklaidos rėmime galiojančios diskriminacinės padėties.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas