Šlykštus reklaminis triukas Lietuvos kariuomenės dieną

Palangos tiltas, 2014-11-27
Peržiūrėta
2156
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeštadienį gausus būrys palangiškių dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos Palangos jūros šaulių kuopos organizuotuose šventiniuose renginiuose, skirtuose Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Tačiau vietos žiniasklaidoje pasirodė tik užsakomoji politinė reklama – žinutė su nuotrauka apie tai, kaip šią visai šaliai svarbią dieną minėjo Palangos socialdemokratai.

Nebūtų keista, kad politikai, artėjant rinkimams į Savivaldybių tarybas, nori pasireklamuoti ir pademonstruoti potencialiems rinkėjams, kad jie gerbia Lietuvai svarbias datas bei įvykius ir neignoruoja atmintinų datų. Tačiau piktina, kad prie paminklo generolui Jonui Žemaičiui paskubomis fotografuojasi ir nuotraukas spaudoje kartu su užsakomąja informacija skelbia tie, kurie mieste organizuotuose šventiniuose renginiuose apskritai nedalyvavo.
Šeštadienį visi palangiškiai, neabejingi Lietuvos istorijai bei norintys pagerbti Lietuvos kariuomenę, dalyvavo miesto bažnyčioje aukotose šventose Mišiose. Visi jie tą rytą maldos namuose sutartinai giedojo Lietuvos himną. Pagarbą Lietuvos kariams vėliau visi norintieji pareiškė dalyvaudami prie generolui J. Žemaičiui skirto paminklo organizuotame minėjime. Kartu su Lietuvos bei Palangos šauliais visi tądien girdėjome priesaikos žodžius, kuriuos tarė keturi nauji Šaulių sąjungos nariai, padėjome atminimo gėlių prie paminklo.
Tačiau spaudoje aktyviai besireklamuojantys socialdemokratai nedalyvavo nei bažnyčioje, nei renginyje prie paminklo J. Žemaičiui. Nesudomino jų ir Lietuvos kariuomenės dienai skirtas šventinis koncertas kurhauze, kuriam specialiai naują programą parengė Palangos jūrų šaulių kuopos choristai. Nė vieno iš spaudoje besireklamuojančių politikų nebuvo ir aikštėje prie kurhauzo, kur, pasibaigus šventiniam koncertui, visi simboliškai ir bendruomeniškai vaišinomės kareiviška koše.
O štai jau netrukus spaudoje išvydome nuotrauką bei vietos socialdemokratų informaciją, kur skelbiama, kaip šios partijos nariai Palangoje minėjo Lietuvos kariuomenės dieną. Iš dalies tai suprantama – kaip kitaip, jei ne paskubomis nusifotografavę prie paminklo, nedalyvavę šventiniuose renginiuose socialdemokratai paskelbs palangiškiams, kad jiems rūpi ši visai šaliai svarbi diena. Kita vertus keista ir apmaudu, kad paminėti Lietuvos kariuomenės dieną kartu su miesto bendruomene vietos socialdemokratai nerado laiko. O gal mes, eiliniai palangiškiai, jiems per prasti?

Adolfas SENDRAUSKAS
Kuopos vadas
Palangos šeštos šaulių kuopos vardu

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius