K. Skierus: „Per aštuonerius metus svetimiems žmonėms niekada neišsidaviau, kad man sunku“

Linas JEGELEVIČIUS, 2015-09-07
Peržiūrėta
3
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Konstantinas Skierus

Konstantinas Skierus

Šiandien Konstantinas Skierus, aštuonerius metus vadovavęs UAB „Palangos komunalinis ūkis“, – laisvas žmogus. „Ko gero, pirmą savaitę per aštuonerius metus galiu normaliai išsimiegoti – vis tekdavo keltis 5 valandą ryte. Visi nori mano išėjimą susieti su politika, bet sakau tiesiai: politikos mano sprendime nėra. Pavargau, išsikvėpiau, pajutau, kad laikas keisti gyvenimą ir priėmiau sprendimą pats“, – sakė jau buvęs UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius K. Skierus, davęs išskirtinį interviu „Palangos tiltui“.

– Savaitę jau nesate UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius. Kokia ta savaitė jums buvo?
– Pirmiausia, ko gero, pirmąkart per aštuonerius metus normaliai išsimiegojau. Visus tuos metus keldavausi penktą valandą ryte. Įsivaizduokite, taip aštuonerius metus. Lyg kareivinėse visus tuos metus eidavau miegoti 10 valandą.
– Ar daug ką dėl to teko jums paaukoti?
– Nemačiau daug tikrų gyvenimo grožybių – net saulėtekio, gamtos, viskas buvo sutelkta darbui. Šeimą mažai mačiau per visus tuos metus, tiesą sakant. Kai mano buvęs bendradarbis Antanas Butkus pasiteiraudavo, ar aš žvejojau, numodavau ranka: „Nėra kada“. Šiais metais tik valandai esu meškerę užmetęs ežere. Praėjusiais metais – taip pat kartą ar du.
– Kaip dabar ketinate leisti laisvą laiką?
– Namuose nesėdėsiu, tai tikrai. Bet kol kas noriu būti laisvas, nuo nieko nepriklausomas.
– Esate Kretingos rajono savivaldybės Tarybos narys. Be abejo, turite reikalingų pažinčių...
– Tiesą pasakius, kaip Tarybos narys buvau gerokai apleidęs savo pareigas – viskam vis laiko pritrūkdavo. Tarybos ir komiteto posėdžiai buvo tapę kaip našta. Visos mintys buvo apie Palangą.
– Ar galbūt jau sulaukėte darbo pasiūlymų?
– Jau esu sulaukęs dviejų darbo pasiūlymų, abu atėjo iš statybinių bendrovių. Atsisakiau. Galiu pasakyti, kad dirbti, net jei kviestų, į Kretingos komunalinį ūkį neisiu. Man statybos artimos – pagal išsilavinimą esu inžinierius statybininkas. Visoje komunalinio ūkio sistemoje esu išdirbęs 15 metų. Tai – daug. Prieš tai dirbau Kretingos savivaldybėje statybų skyriaus vedėju, bet man toks darbas, kaip sakau, „popierinis“ – ne prie širdies.
– Vis tik kas pastūmėjo jus padėti ant stalo pareiškimą apie išėjimą. Perkvalifikuoti STT kaltinimai – dėl neva apgaulingai tvarkomos įmonės buhalterinės apskaitos? Ar buvo koks nors spaudimas palikti kėdę iš savivaldybės?


(Visą interviu su Konstantinu Skierumi skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" )

Jūsų komentaras:

,,,,,ikosta 2015-09-10 13:05 (;; / IP: 78.57.226.210)
lawai..... motora pats paleidai.... o jie slapuka zino

kostai, kostai 2015-09-08 11:20 (; / IP: 78.57.226.210)
gaila bet nemoki sustot/ autobusu stotis/... daryk isvadas ir sekmes

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas