10 priežasčių, kodėl jūsų namuose galėtų ir turėtų atsirasti kilimas(-ai)

Palangos tiltas, 2020-08-24
Peržiūrėta
245
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

10 priežasčių, kodėl jūsų namuose galėtų ir turėtų atsirasti kilimas(-ai)

Kilimas yra priemonė, galinti akimirksniu pakeisti patalpoje esančią dinamiką. Be kilimo kambarys gali atrodyti šaltesnis, mažiau jaukus ir svetingas. Jeigu kilimą patiesiame, reikalai iš karto pasikeičia į gerą. Nors daug kas diskutuoja dėl to ar jie yra tinkami moderniam interjerui – mes net nedvejodami sakome, kad TAIP! Kilimas leis patogiai pasidėti kojas, pastatyti stalą ir nesubraižyti grindų ar šauniai papuošti kambarį. Štai jums net 10 priežasčių, kodėl verta įsigyti kilimą arba kelis kilimus.
1. Pakeiskite kambario spalvų gamą
Kilimas bus pastebimas, bet ne per daug į akis krintantis dekoro elementas. Kilimo pagalba galima bet kurią patalpą suskirstyti į sekcijas ir dalis, sukurti temą arba atlikti dar daug kitų užduočių. Priklausomai nuo to, ar rinksitės subtilų, ar ekstravagantišką kilimą, galite pridėti elegantišką dizaino detalę arba visiškai pakeisti spalvų gamą svetainėje ar miegamajame.
2. Bus mažiau vargo su valymu (techniškai)
Ant kilimo šiukšlių nesimato ir nesijaučia. Nors tai nėra problemos sprendimas, bet ant kilimo nukritusi šiukšlytė taip nerėš akių, kaip ant parketo ar laminuotų grindų gulintis pūkas. Kilimą nesunku valyti siurbiant. Tiesa, neprošal kartais ir išnešti į lauką bei išpurtyti ir išdulkinti.
3. Sumažinsite triukšmą iš viršaus
Jeigu auginate vaikus, tai šis punktas jums bus labai aktualus. Jeigu jie būna antrame namo aukšte arba po jumis yra kaimynų, bet vaikai mėgsta aktyviai žaisti ir daug šokinėja, tikrai verta rūpintis kilimine danga. Jūs patys ir jūsų kaimynai tikrai padėkos už tokį sprendimą. Tačiau čia jau reikėtų storesnio kilimo, kad garso ir vibracijų izoliacija būtų gera.
4. Paverskite kambarį meno kūriniu
Nors persiški kilimai ir yra meno kūriniai, kartais siuvami metų metus, šį sykį ne apie juos. Modernūs, šių laikų kilimai gali atrodyti kaip dailininkų nutapyti paveikslai. Ant jų norėsis užlipti ir į juos pasižiūrėti. Jeigu siekiate modernaus ir meniško interjero, jums reikia tokio kilimo.
5. Apsaugosite grindis
Jeigu grindys medinės ir brangios, nesinori, kad jas kažkas subraižytų. Nesvarbu, grindinys gali būti ir pigus, subraižymai, įlenkimai ir pažeidimai nėra tas dalykas, kurio norisi savo namuose. Taigi, čia jums pravers kilimai, mat viena iš elementariausių ir svarbiausių jų funkcijų yra apsaugoti grindis nuo subraižymo. Patieskite jį po stalu, kėdėmis ar ten, kur daug vaikštote ir apsisaugosite nuo dėmių bei žalos.
6. Pašviesinkite tamsų kambarį
Pas mus žmonės tikrai mėgsta rinktis tamsias interjero spalvas. Viskas su tuo yra gerai, tik kartais toks kambarys gali pasirodyti nebe jaukus ir niūrus. Tamsios laminuotos arba tamsios pvz., ąžuolinės grindys gali sugerti šviesą. Dėl to gražių dekoro elementų keisti neverta, pakaks tik įsigyti kilimą!
7. Gausite daugiau komforto
Šaltos medinės grindys nesuteiks pačių maloniausių pojūčių jūsų pėdoms. Jeigu mėgstate vaikščioti basi, tada kilimas tikrai reikalingas pirkinys, nes komfortas, vaikštant ant grindų ir ant kilimo, nepalyginamas.
8. Pabrėžkite interjero detales
Jeigu daug investavote į savo namų interjerą ir tai, kaip jie atrodo, nebijokite to pabrėžti. Įsigydami kilimą, galite nustelbti tam tikrus niuansus arba kaip tik juos išaukštinti. Kartais į kilimą galima užsižiūrėti ir užsisvajoti, tad interjero papildymui tai bus tinkama priemonė.
9. Pritraukite svečius
JAV arba Jungtinėje Karalystėje galime pamatyti prie namų durų kilimėlius su šūkiais „Namai, namučiai“, „Sveiki atvykę“ ir panašiai. Nors kai kas sakys, jog tai nuvalkiota tradicija – svečiams tai patiks ir leis jaustis jaukiau. Galų gale bus ir kur kojas nusivalyti...
10. Paslėpkite trūkumus
Įbrėžėte grindis? Įlinko lenta arba atsitiko nelaimė ir nežinote, kada turėsite laiko ją sutvarkyti? Tam, kad paslėptumėte problemą, dėmę ar kitą nemalonų vaizdą, paprasčiausiai užstumkite kilimą ant tos grindų vietos ir kol kas apie tai pamirškite.

Iš kur kilimus nusipirkti? Ogi iš varle.lt! Ten žemiausios kainos bei tikrai didelis pasirinkimas. Kilimai varle.lt parduotuvėje jūsų nenuvils!

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kiekvieną advento sekmadienį Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų parapijos bažnyčios gale Caritas savanoriai lauks jūsų su akcijos "Gerumas mus vienija" žvakutėmis, kurių galėsite įsigyti už auką. Susitinkame sekmadienį prieš ir po 8val, 10 val. , 12 val. ir 18 val. Šv. Mišias.


Už lango – jau įsibėgėjo ruduo, o tai, reiškia, kad keičiasi ir daugybė įpročių, susijusių su mūsų kasdienybe. Ir būtent šiam laikui prasidėjus, daugelis žmonių nusprendžia atnaujinti savo įvaizdį, įsigyti naujų aprangos detalių. Dauguma žmonių sako, kad tai daro tiesiog dėl praktinių priežasčių, kadangi orai atvėsta, tad tiesiog reikia šiltesnių drabužių, o prie...


Kilimas yra priemonė, galinti akimirksniu pakeisti patalpoje esančią dinamiką. Be kilimo kambarys gali atrodyti šaltesnis, mažiau jaukus ir svetingas. Jeigu kilimą patiesiame, reikalai iš karto pasikeičia į gerą. Nors daug kas diskutuoja dėl to ar jie yra tinkami moderniam interjerui – mes net nedvejodami sakome, kad TAIP!


Ketvirtadienį, gruodžio 19 d., įvykusiame paskutiniame šiais metais miesto Savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavo 17 Tarybos narių. Dėl pateisinamų priežasčių posėdyje nedalyvavo Justas Žulkus, Svetlana Grigorian, Bronius Vaitkus ir Sondra Kulikauskienė.


Turbūt išgirdę apie tiesioginį transliavimą internete greičiausiai pagalvojate apie „Youtube“, „Twitch“gyvas transliacijas ar žmones kurie einamuoju laiku save filmuoja socialiniame tinkle „Facebook“. Vis tik tuo tiesioginės transliacijos internetu tikrai neapsiriboja.


Projektui „Aš myliu Lietuvą“ didžiausio šalies kurorto meras Šarūnas Vaitkus papasakojo apie tai, kodėl jo gimtoji Palanga yra gražiausias miestas ir kodėl jam svarbus Vytautas Landsbergis.


Su kokiu įkarščiu kurorto šešiamečiai-aštuonmečiai, stebimi kai kurių tėvų, praėjusį trečiadienį gainiojo futbolo kamuolį, reikėtų pamatyti savo akimis. O prieš treniruotę, lyg sekant geriausias Ispanijos ar Anglijos futbolo tradicijas, mažieji skubėjo fotografuotis su savo treneriu Marseliu Balasanovu. „Na, Mesi, ateik čia, dabar tavo, Ronaldo...


Daugiabučiuose gyvenantys ir renovacijos laukiantys palangiškiai turėtų kuo džiaugtis: nuo spalio 30-osios, prasidėjus antrajam daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos etapui, dar 57 atnaujinimo laukiančių Palangos namų gyventojams suteikta tokia galimybė. Tačiau džiaugsmas apkartintas tuo, kad dėl kai kuriuos daugiabučius administruojančios UAB „Palangos butų ūkis“...


„Dabar jau galime pradėti rengti techninį projektą, ir, jeigu viskas vyks be trukdžių ir kliūčių, realu, kad viešbučio ir SPA komplekso statybos Jūratės baseino vietoje galėtų prasidėti 2015 metų pavasarį“, – po praėjusį ketvirtadienį vykusio Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio sakė UAB „Pinus Proprius“, kuriai leidimas statyti minėtą...


Interneto paieškos laukelyje įvedus žodį „kiniečiai“, internetas tiesiog mirga nuo straipsnių apie kiniečių neva okupuojamas rinkas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Matyt, kiniečių veržimasis į kitas šalis yra nesustabdomas ir teks su tuo visiems, lietuviams, susitaikyti. Kita vertus, reikėtų pasidžiaugti, kad Lietuva, o taip pat ir Palanga, susilauks daugiau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius