Aktuali informacija apie karines pratybas pajūryje

Palangos tiltas, 2024-02-07
Peržiūrėta
844
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aktuali informacija apie karines pratybas pajūryje

Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų Uosto ir priekrantės gynybos tarnyba informuoja apie vykstančias pratybas pajūryje.

Kaip skelbiama, 2024 m. vasario 7–9, 12–13, 20 ir 22 dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Karinių jūrų pajėgų Uosto ir priekrantės gynybos tarnybos kariai vykdys žygio pratybas aplink Palangos jūros stebėjimo postą ir pakrante, kurių metu kariai treniruosis individualius orientavimosi įgūdžius gamtoje.

Informuojama, kad pratybų metu nebus naudojamos mūšio imitacinės priemonės (mokomieji šoviniai ir pirotechnika), taip pat nebus vykdomi kasimo darbai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Uosto ir priekrantės gynybos tarnyba informuoja


Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų Uosto ir priekrantės gynybos tarnyba informuoja apie vykstančias pratybas pajūryje.


Seimas grąžino iki 2020 m. birželio galiojusią tvarką, kai, skiriant gyventojams šildymo ir vandens šildymo išlaidų kompensacijas ar socialinę pašalpą, vertinama gyventojų nuosavybės teise turimo turto vertė. 


„Akyse nesu matęs to J. Pirožniko“, – tikina Seimo narys Artūras Skardžius, kuris, teigiama, buvo sekamas inicijavus kriminalinės žvalgybos tyrimą buvusio Palangos gelbėjimo stoties vadovo Jono Pirožniko atžvilgiu.


Informuojame, kad nuo 2023 m. sausio 18 d. 15.00 val. iki sausio 19 d. 8.00 val. Mažučių, Kalgraužių, Drumulio, Laukžemės, Būtingės, Liepkalnis miškuose Karinių jūrų pajėgų Uosto ir priekrantės gynybos tarnybos kariai vykdys orientacinio žygio nakties metu pratybas.


Daug kas klausia – kurio iš jūsų mintis buvo įsigyti sodybą pajūryje?


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. 


Visa reikalinga informacija Palangoje apie koronavirusą. Svarbūs kontaktai, kuriuos reikia žinoti.


Net šešias dešimtis fotografijos darbų Birutė Mockuvienė demonstruoja asmeninėje parodoje „Gidai - sustabdytos akimirkos.“


Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) skelbia, kad iki 2020 m. labiausiai paplitusia ir daugiausia mirčių lemiančia liga taps depresija. Prognozė ypač aktuali lietuviams – mūsų šalis, pagal suvartojamą antidepresantų kiekį, jau dabar yra antroji Europos Sąjungoje, o nuo 2000 m. iki dabar susirgimų skaičius išaugo dvigubai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius