Andrius Šedžius prie Palangos užsitraukė policijos nemalonę

***, 2019-09-20

Verslininkas, buvęs Seimo narys Andrius Šedžius buvo nubaustas Palangos policijos. Paaiškėjo, kad su nemalonumais žinomas vyras susidūrė antradienį, jį policija nubaudė už tai, kad šis nesegėjo saugos diržo. Su tokiu pareigūnų verdiktu verslininkas nesutinka, o pačią situaciją vadina kurioziška. „Istorija labai paprasta – joje aš įžvelgiu pareigūno norą pademonstruoti, kas kelyje yra valdžia. Su tuo krovininiu mikroautobusu, kuris gal 20-ies metų senumo, važiavau į Palangą, ten jį palikau ir su taksi nuvažiavau į oro uostą. Bet bevažiuojant į Kretingą susidarė spūstis – nežinau, kas ten atsitiko, bet kelias užsikimšo ir niekas nevažiavo“, – minėtam šaltiniui situaciją apibūdino jis. Vyras antrino, kad jam teko apsisukti ir vykti per miestą. Priešais verslininką išdygo nežymėtas policijos automobilis, už kurio buvo susidariusi spūstis. Iš pradžių nežinojęs, kad šis automobilis priklauso pareigūnams A.Šedžius spustelėjo garso signalą.  „Prie manęs sustojo policininkė ir aš jai pasakiau, kad labai skubu į oro uostą, atsiprašiau, kad triukšmavau, sakiau, kad už manęs didelė eilė, kamštis, prašiau suprasti. „Man sako: „Mes jums surašysime protokolą.“ Klausiu: „Už ką?“ Sako: „Už tai, kad vairavote be saugos diržo.“ Sakau: „Kaip tai be saugos diržo? Juk buvau prisisegęs.“ Sako: „Mes matėme, kad be diržo.“ Jau norėjau klausti, kaip jos matė, nes autobusiukas už automobilį yra daug didesnis. Dar mano striukė juoda, tai iš viso nebuvo galima matyti, ar aš turiu diržą“, – stebėjosi baudą sumokėjęs A.Šedžius.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Verslininkas, buvęs Seimo narys Andrius Šedžius buvo nubaustas Palangos policijos. Paaiškėjo, kad su nemalonumais žinomas vyras susidūrė antradienį, jį policija nubaudė už tai, kad šis nesegėjo saugos diržo. Su tokiu pareigūnų verdiktu verslininkas nesutinka, o pačią situaciją vadina kurioziška.


Kovo 7-ąją Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai rungėsi Vyriausiojo policijos komisariato dziudo varžybose. Vyrų kategorijoje iki 100 kg pirmavo ir laimėjo Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika, o virš 100 kg – Palangos m. PK viršininkas Algirdas Budginas.


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Praėjęs penktadienis Palangos policijos komisariato pareigūnams buvo neeilinė diena. Nuo šios dienos jie pradėjo dirbti kiek kitu režimu. Apie policijos sistemos pertvarkas ir policijos komisariato struktūros bei funkcijų pakeitimus jų išvakarėse miesto seniūnaičiams bei bendruomenės aktyviausiems atstovams papasakojo patys pareigūnai. Tad kaip tai palies visuomenę?


Nuo šiandien tiek Palangos policijos pareigūnai, tiek į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pastatą eisiantys ar važiuosiantys palangiškiai bei miesto svečiai nebeturės nusiskundimų dėl to, kad pastatas yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro, ir pasiekti jį, kai prošal nevažiuoja joks visuomeninis...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai birželio mėnesį gyventojams padedant atskleidė keturis nusikaltimus. Sulaikyti keturi įtariamieji.


Vakar Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) įvyko konkursas Palangos policijos komisariato viršininko pareigoms užimti.


Palangos policijos rūpestis – saugus miestas

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 23 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos policijos komisaras Jurgis Kažys atsiskaitė už praėjusiųju metų veiklą. Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo vicemeras Rimantas Garolis, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vytautas Kazlauskas, Palangos miesto apylinkės vyriausioji prokurorė Nijolė Požarskienė, Palangos parapijos klebonas Algis Genutis, Visuomeninės tarybos...


Pradėjo dirbti naujasis policijos vadovas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 06 | Rubrika: Miestas

Prieš praėjusį savaitgalį kurorto policijos pareigūnams pristatytas naujasis jų vadas Jurgis Kažys, iki šiol dirbęs Kretingos rajono policijos komisariato vadovu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas