Antrąją šv. Velykų dieną Palanga džiugins atrakcijomis

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-03-28
Peržiūrėta
6
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antrąją šv. Velykų dieną Palanga džiugins atrakcijomis

Vienai iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykoms – besirengianti Palanga šiais metais pramogautojams žada naujų atrakcijų. Kaip kasmet, antrąją šv. Velykų dieną šurmuliuosiančioje J. Basanavičiaus gatvėje, be jau tradicinių rungčių, numatoma surengti „Linksmiausio Velykų melagėlio“ konkursą.
Jau tapo tradicija, kad antrąją šv. Velykų dieną Palangos J. Basanavičiaus gatvė prisipildo šventinio šurmulio. Čia visą dieną skamba liaudiška muzika, organizuojami nuotaikingi žaidimai, rungtys, į kurias noriai įsijungia tiek suaugusieji, tiek vaikai. „Labiausiai palangiškiai ir svečiai mėgsta dalyvauti šuolių su maišais, bėgimo su kojūkais, margučio nešimo mediniame šaukšte rungtyse. Kadangi norinčiųjų išmėginti savo jėgas šiose nuotaikingose rungtyse netrūksta, atsirado netgi atskiros „lygos“ – moterų, vyrų, vaikų... Nugalėtojai apdovanojami prizais. Tai – tradicinės atrakcijos, kurių dalyviai kasmet turi puikią progą prisiminti savo vaikystę, o mažieji – išbandyti tai, ko negali patirti kitur“, – kalbėjo Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis.
Šiemetinės šv. Velykų pramogos J. Basanavičiaus gatvėje bus išskirtinės. „Antroji šv. Velykų diena bus minima balandžio 1 d., liaudiškai vadinamą Melagių dieną. Ta proga sumanėme pramogautojams pasiūlyti naują – Melagėlio konkursą. Be abejo, šventinę dieną ir pokštai turi būti linksmi, nuotaikingi, susiję su šv. Velykomis“, – sakė N. Stasiulis.
Tačiau didžiausio susidomėjimo kasmet sulaukia Margučių ridenimo čempionatas prie Jūros tilto. Jau praėjusiais metais rekordiniu tapęs 18,6 metrų ilgio margučių ridenimo takas šiais metais bus pailgintas dar vienu metru ir sieks beveik 20 metrų. „Planuojame įrengti ir trumpesnių margučių ridenimo takų, kad savo jėgas galėtų išbandyti ir mažieji pramogautojai“, - kalbėjo N. Stasiulis.
Šventinę pramogautojų nuotaiką J. Basanavičiaus gatvėje kurs ne tik linksma muzika bei liaudiškos rungtys, bet ir įspūdinga Margučių alėja, jau ketvirtus metus prieš šv. Velykas padabinanti pagrindinę kurorto pėsčiųjų alėją. Devyni dviejų metrų aukščio ir pusantro metro pločio margučiai šiais metais išgražinti suvalkietiškais raštais.

 

Jūsų komentaras:

Visos 2013-03-29 10:39 (IP: 78.61.104.50)
tos pramogos ir sventes grazu , bet atkreipiau demesi , kad gatves plyteles jau suskaldytos , isbraizytos , o kokios demes lieka po jomarku .O tie betono luitai , laikantys egles ir kiausinius !!! Kai rekonstravo , tai reklamavo , kad gatves plovimas kainuos 1000 lt .Bet , tikriausiai , lauksim motules gamtos su lietum ...

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Liko mažiau nei mėnuo iki jau tradicinės ir šiemet jubiliejinės šventės „Palangos dienos“, šiemet gavusios pavadinimą „Palanga šimtmečiui“. Aptarti programą, kokie renginiai numatyti kovo 30 – balandžio 5 dienomis vakar susirinko keletas šventės organizatorių. Penktuosius metus minimoje šventėje išliks tradiciniai...


Populiarūs laikraščio „Palangos tiltas“ kavaryčiai-susitikimai šiais metais baigėsi šį antradienį, būriui palangiškių ir svečių atėjus į „Fotokava“ kavinę, mūsų kavaryčių partnerį. Siurbčiojant kavą ir vaišinantis meduoliais, kiekvienas pasidalino įsimintiniausiais šiais metais įvykiais – Lietuvai, Palangai, kiekvienam...


Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.


Rekonstrukcijai besirengianti vasaros estrada žada įspūdingą rugpjūtį

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 08 05 | Rubrika: Miestas

Jau šį rudenį prasidėsiantiems didžiuliams pokyčiams besirengianti Palangos vasaros estrada visą rugpjūtį džiugins renginiais, skirtais įvairaus skonio klausytojams.


Antrąją šv. Velykų dieną Palanga džiugins atrakcijomis  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 03 28 | Rubrika: Miestas

Vienai iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykoms – besirengianti Palanga šiais metais pramogautojams žada naujų atrakcijų. Kaip kasmet, antrąją šv. Velykų dieną šurmuliuosiančioje J. Basanavičiaus gatvėje, be jau tradicinių rungčių, numatoma surengti „Linksmiausio Velykų melagėlio“ konkursą.


Bene gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms – besirengianti Palanga kurorto gyventojams ir svečiams žada ne vieną įsimintiną atrakciją. Pramogautojus į vieną iš garsiausių Lietuvoje J. Basanavičiaus gatvę palangiškiai sukvies antrąją Velykų dieną, balandžio 9-ąją. Pėsčiųjų pamėgta J. Basanavičiaus gatvė jau netrukus pavirs įspūdinga Margučių...


Kurorto jauniai pasiekė antrąją vietą

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos žiemos futbolo aikštėje vyko tradicinis pavasarinis futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Jame susitiko penkios jaunių komandos, pasiryžusios žūtbūt pasiekti pergalę. Palangiškiams pritrūko labai nedaug, jog pakiltų ant nugalėtojų pakylos, jie liko antri.


Švęskime Žemės dieną

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 03 18 | Rubrika: Kultūra

Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius Johnas McConnellis kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas taip pat tapti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas