Ar žuvusieji baisioje avarijoje Palangoje buvo blaivūs, dar nepaaiškėjo

"Palangos tilto" informacija, 2021-12-03
Peržiūrėta
1870
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Baisiame autoįvykyje Palangoje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.
Baisiame autoįvykyje Palangoje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.

Kaip rašė „Palangos tiltas“, lapkričio  26 d., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, šalia Didžiosios gatvės, griovyje, vandens kanale, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.

Kodėl automobilis vėlų vakarą išvažiavo į priešingą kelio pusę ir atsidūrė vandens kanale? Ar abu jie buvo blaivūs?

Kaip ketvirtadienį, gruodžio 2 d., sakė Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja, Kelių policijos tarnyba, atliekanti šio įvykio tyrimą, ją informavo, jog ekspertizės išvadų dar nėra gauta. 

Anot jos, žūties aplinkybes taip pat bus galima komentuoti gavus ekspertų išvadas.

Apie griovyje esantį apsivertusį automobilį Bendrajam pagalbos centrui pranešė pro šalį važiavę žmonės. 

Apsilankęs tragedijos vietoje, „Palangos tiltas“ nepastebėjo staigiam stabdymui būdingų gilių rėžių lietaus persunktame žvyrkely. 

Laimutė Benetienė, Vlado Jurgučio progimnazijos, kurioje mokosi žuvusios poros dešimtmetis sūnus, direktorė sakė „Palangos tiltui“, kad velionių artimieji iškart po tragedijos atsisakė mokyklos pasiūlytos psichologinės pagalbos.

„Palangos tilto“ žiniomis, vieno iš tėvų močiutė gyvena Palangoje. Būtent ji kol kas ir globos našlaičiais likusius vaikus.

Raimondas Litvinas, miesto komunalinio įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadybininkas miesto Laidojimo namams, sakė, kad žuvusiųjų šeima „dvejojo“, kur žuvusiuosius laidoti, tačiau nusprendė išsivežti į į Jurbarko rajoną, iš kurio abu žuvusieji yra kilę.

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paaiškėjo Palangoje įvykusioje avarijoje žuvusios žinomos gyvūnų mylėtojos, jų globos namų „Nuaras“ Vakarų Lietuvos regiono administratorės Gintarės Liutkuvienės ir jos vyro Egidijaus mirties priežastis. Sutuoktiniai nuskendo. Į vandens pilną griovį prie namų įlėkusį ir apsivertusį automobilį įvairavo girtas moters vyras. 


Kaip ketvirtadienį, gruodžio 9 d., pranešė „Palangos tiltui“ Kelių policijos tarnybos viršininkas M.Džermeika, jog gautos ekspertų išvados dėl baisios avarijos priežasčių. Anot jo, automobilį vairavusiam asmeniui nustatytas 2,57 prom.neblaivumas. Ekspertai nurodė, jog žuvusių asmenų mirties priežastis – nuskendimas.


Kaip rašė „Palangos tiltas“, lapkričio  26 d., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, šalia Didžiosios gatvės, griovyje, vandens kanale, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.


Kaip antradienį, lapkričio 23 d., informavo „Palangos tiltą“ Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja, Kelių policijos tarnyba, atliekanti šio kraupaus autoįvykio Palangoje, Didžiojoje gatvėje, tyrimą, informavo, jog ekspertizės išvadų dar nėra gauta.  „Žūties aplinkybes taip pat bus galima komentuoti gavus ekspertų...


Praėjusį šeštadienį, apie 23.20 val., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, Didžiojoje gatvėje, griovyje, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.


Kai kuriems Nidos verslininkams ši vasara buvo auksinė. Jų pelnas buvo tris kartus didesnis nei pernai. Bet buvo ir tokių, kurie nesulaukę vokiečių turistų liko be pajamų. Tuo tarpu Palangos verslininkai taip pat ploja rankomis, nes šią vasarą pajamos išaugo ir kurortas tikrai negalėjo skųstis poilsiautojų stygiumi.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


„Žuvusieji nebus pamiršti“, „Laisvę Ukrainai“, „Mes su Tavim, Ukraina“, – tokie žodžiai sekmadienio pavakarę skambėjo prie paminklo generolui J. Žemaičiui. Čia, brangioje ir simbolinėje visiems palangiškiams, branginantiems kritusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą, vietoje pagerbti žuvusiuosius Maidane, siekiančius gyventi laisvoje ir...


„Išmokime bent  vieną tarptautinę ir kaimyninių tautų kalbą!“ Tokia UNESCO paskelbta iniciatyva kiekvienais metais  kviečia visų respublikos miestų bei rajonų  4 – 12 klasių moksleivius dalyvauti vertimų  bei iliustracijų anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbomis  konkurse „Tavo žvilgsnis“.  Konkursas – labai paprastas: rankose – tušinukas, prieš akis –...


Šie metai Palangos viešbučiams buvo žymiai geresni: buvo sulaukta daugiau klientų, viešbučiai dažnai neturėjo laisvų kambarių, o klientai nebuvo tokie šykštūs kaip kavinėse ar baruose.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius