Artimųjų kapus rasti tapo paprasčiau – suskaitmenintos Palangos miesto civilinės kapinės

Palangos tiltas, 2023-01-19
Peržiūrėta
3003
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Artimųjų kapus rasti tapo paprasčiau – suskaitmenintos Palangos miesto civilinės kapinės

Artimųjų kapus Palangos miesto kapinėse rasti nuo šiol bus paprasčiau – miesto civilinės kapinės suskaitmenintos, tad visa aktuali informacija jau patogiai pasiekiama virtualioje erdvėje. 

Virtualioje erdvėje

Interneto svetainėje www.cemety.lt reikia nurodyti velionio vardą ir pavardę, laidojimo regioną bei kapinių pavadinimą, ir sistema pateiks visus reikiamus duomenis apie kapavietę – tikslią jos vietą, nuotraukas ir netgi navigacijos nuorodą, padėsiančią tiksliai nueiti iki kapavietės.

Artimųjų kapų paieška galima ir pagal vardo ar pavardės fragmentus, šeimos pavardę, jei toks užrašas buvo iškaltas ant paminklo. Paieška veikia lietuvių ir lotynų rašmenimis. Yra galimybė ieškoti kapaviečių kapinių žemėlapio aplinkoje.

Suskaitmenintos ir kapinių knygos

Palangos miesto civilinėse kapinėse (naujosiose) iš viso suskaitmenintos 774 kapavietės (2523 vietos), iš kurių tuščios yra 1329 vietos, užlaidota 1194 vietų, neatpažinto laidojimo vietų nėra. 

Suskaitmenintos ir visos laidojimo knygos, kuriose rasta 1144 įrašai, iš kurių 1142 įrašus pavyko susieti su kapaviete.

Palangos miesto senosiose kapinėse iš viso suskaitmenintos 3094 kapavietės (8178 vietos), iš kurių tuščios yra 1819 vietų, užlaidotos 6068 vietos, neatpažintu laidojimu pažymėtos 291 vietos.

Šių kapinių visos laidojimo knygos taip pat suskaitmenintos, jose rasta apie 5000 įrašų, iš kurių 4420 įrašų pavyko susieti su kapaviete.

Ir Savivaldybės tinklapyje

Kapinių sistema pavadinimu cemety.lt jau pasiekiama ir Palangos miesto savivaldybės puslapyje www.palanga.lt, skiltyje Kapinės/Palangos m. kapinių žemėlapis.

 

Palangos miesto savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Artimųjų kapus Palangos miesto kapinėse rasti nuo šiol bus paprasčiau – miesto civilinės kapinės suskaitmenintos, tad visa aktuali informacija jau patogiai pasiekiama virtualioje erdvėje. 


Nuo gruodžio 1 d. iš ne ES šalių per Lietuvos paštą atkeliavusias dovanas galima deklaruoti  paprasčiau. Siekiant užtikrinti sklandesnį procesą, dovanų gavėjams nebereikės privalomai pateikti iš siuntėjo gauto patvirtinimo apie siunčiamo daikto vertę. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 12 straipsnio 5 dalies 6 punktu ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2016 m. sausio 8 d. įsakymo Nr. 1-3 „Dėl techninių perspėjimo sistemos priemonių priežiūros organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ 25 punktu, šių metų gegužės 12 d....


Išrinkus miesto Tarybos narį Mindauga Skritulską Seimo nariu Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje, jo vietą miesto Taryboje, "pasislinkus" TS-LKD Palangos skyriaus rinkimų į Tarybą sąrašui, užėmė Paulius Rojus. Savivaldybės tarybos posėdžio metu praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 2 6 d., jis prisiekė dešinę ranką padėjęs ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos....


Aplankė mirusių kolegų ir grafo Tiškevičiaus kapus

„Palangos tilto” informacija, 2013 11 04 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės tarybos nariai Visų šventųjų dienos išvakarėse, ketvirtadienį, aplankė mirusių ir kurorte palaidotų savo kolegų – Palangos miesto tarybos narių – kapus bei Palangos miesto garbės piliečio, grafo Alfredo Tiškevičiaus amžinojo poilsio vietą.


„Palangos tiltas“, kitam miesto laikraščiui nusprendus sumažinti periodiškumą, ne be konkurento pagalbos tapo pagrindiniu miesto laikraščiu – leidome, leidžiame ir leisime laikraštį kaip iki šiol – antradieniais ir penktadieniais.


Palangos senosios kapinės tvarkomos puikiai

Sandra ŠENKER, 2013 06 20 | Rubrika: Miestas

,,Palangos tilto“ redakcija gavo anoniminį skundą, jog prastai tvarkomos senosios Palangos kapinės.


Komunalininkai tapo sniego ir miesto valdžios įkaitais

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Palanga paskendo sniege. Trečdaliu susiaurėjusios ir sniego apkasais įrėmintos kurorto gatvės tapo panašios į aukštais borteliais apjuostas bobslėjaus trasas.  Prie šaligatvių negalinčios privažiuoti mašinos šalikelėse stovi užėmusios beveik visą eismo juostą, o šalia jų prasilenkiantys du automobiliai gatvėje jau sunkiai beišsitenka.


Kol užsienio bankai, per krizės įkarštį, beveik nustoję kredituoti įmonių ir gyventojų reikmes, į ateitį žvelgia įtariai, lėtai atleisdami suvaržymų mazgus, Palangos Kredito Unija (PKU) daugeliui palangiškių tapo finansiniu išsigelbėjimu. Kreditai joje išduodami lengviau ir greičiau, o pinigai – tiek kredito įstaigos, tiek kredito gavėjų- „sukasi“ čia pat, kurorte. „Vien per pastarąjį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius