,,Aš iš tų, kuris spėja visur!“

Živilė Karevaitė, 2010-12-29

Antanui Mikalauskui dar tik septyniolika, bet jis jau buvo akis į akį susitikęs su europarlamentaru Rolandu Paksu, Palangos meru Vytautu Stalmoku bei Palangos miesto švietimo skyriaus vedėja Laima Valužiene. Jis – n-iolikos veiklų organizatorius, aktyvistas, iniciatorius.

 

Antanas šiuo metu mokosi vienuoliktoje klasėje, tačiau visuomenine veikla jis užsiima jau nuo penktosios. ,,Mano kaip aktoriaus karjera prasidėjo dar vienuolikos metų ir tęsiasi iki šiandien. Su teatru vaidinau spektakliuose Vokietijoje, Kaliningrade, Minske, Lenkijoje ir Latvijoje”, - sako vaikinas.

Tačiau aktoriaus karjera Antanas neapsiribojo: ,,Nuo šeštos klasės, kai dar mokiausi V.Jurgučio pagrindinėje mokykloje, buvau išrinktas į mokinių tarybą, kurioje užėmiau pirmininko ir pavaduotojo pareigas. Taip pat nuo aštuntos klasės buvau mokyklos tarybos nariu“, - teigia mokinys.

Paklaustas, kodėl šeštoje klasėje jį sudomino ne futbolo būrelis, o mokinių taryba, Antanas prasitarė: ,,Visuomeninė veikla mane traukia nuo mažens. Mėgstu būti komandoje, tačiau sportas - ne mano sritis. Domiuosi politika, esu visuomeniškas. Ateityje planuoju studijuoti politikos mokslus“.

A. Mikalauskas nuo 2008  metų yra Lietuvos Moksleivių Sąjungos narys. „Prieš du metus bandžiau tampti viceprezidentu, tačiau pritrūko vos dviejų balsų. Šiais metais bandysiu vėl ir tikiuosi sėkmingai“,  - pasiryžęs vaikinas.

Paklaustas, ar nuo tiek visuomeninės veiklos nenukenčia mokslai, gimnazistas prisipažino: ,,Mokslams laiko lieka nedaug. Taigi, pažymiai - gana vidutiniški. Mano mėgstamiausias mokslas – istorija. Būtent šiai pamokai ir skiriu daugiausia savo laisvo laiko“. 

Kai jau atrodo, kad Antanas išvardijo visas savo veiklas, vaikinas gurkšteli vandens ir tęsia: ,,Nuo 2009 metų esu ,,Darom‘‘ savanoris, Palangos miesto koordinatorius. Šiais metais Palangoje organizavau ,,Darom‘‘ akciją, kurioje dalyvavo 200 žmonių. Tarp jų beveik visos politinės partijos, mokyklos ir kitos Palangos organizacijos“.

Supratusi, kad sutikau turbūt patį veikliausią vaikiną Palangoje, paklausiau, ar Antanas turi minutę laisvo laiko susitikti su draugais, ar bent atsipūsti: ,,Pailsėti laiko randu. O su draugais susitinku ir dirbdamas. Gi renginius organizuojame su kolegomis, kurie yra tuo pačiu ir mano draugai“.

,,Šiais metais buvau išrinktas Senosios gimnazijos parlamento nariu. Daug laiko praleidžiu ten. Taip pat su kolegomis iš Klaipėdos žadame leisti naują jaunimo žurnalą ,,Zephyrus‘‘, taigi veiklos tikrai netrūksta“, - sako veiklus vaikinas.

Paklaustas, ar kartais nekyla minčių paimti ir viską mesti, juk didelė atsakomybė ypač  jauną žmogų vargina, Antanas pridūrė: ,,Būna visko. Žinai, pradėjęs darbą, visada jį padarau iki galo. Laiko mažai, o darbo, kaip tyčia, visada per daug, bet bandau tilpti į 24 valandas ir man puikiai sekasi. Manau aš esu iš tų, kuris spėja visur“.

Paklaustas, ko jis palinkėtų savo bendraamžiams, vienuoliktokas pasakė: ,,Būkite savimi ir siekite tikslo. Nešvaistykite laiko dalykams, kurie jums nepriimtini. Darykite tai, be ko jūs negalite gyventi. Garantuoju, tapsite laimingais žmonėmis“.    

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį, 15 val., Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko Savivaldybės Švietimo skyriaus Laimos Valužienės susitikimas su kurorto švietimo ir ugdymo įstaigų vadovais. Nuspręsta dviem savaitėms - nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. - dėl koronaviruso grėsmės uždaryti Palangos lopšelius-darželius ir mokyklas. Tačiau jau po valandos jos kolegė iš...


Aušra Kedienė- naujoji Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėja

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

Spalio 31 d. Tarybos sprendimu Aušra Kedienė buvo perkelta iš Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotojo pareigų į Savivaldybės Biudžeto skyriaus vedėjos pareigas.


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Birželio 3 d. (penktadienį) Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka, vykdydama „Bibliotekų metų“ programą „Vasara su knyga“, inicijuoja regiono bibliotekų veiklų viešinimo akciją.


Nuo spalio 21 dienos iš pareigų atleidžiama Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Palangos skyriaus vedėja Nijolė Jonikienė. Palangos skyriaus vedėjo funkcijas atliks vyriausiasis specialistas Martynas Mikelevičius. Palangos skyriaus vedėjai trauktis iš pareigų buvo pasiūlyta po to, kai paaiškėjo gausybė šio teritorinio NŽT padalinio veiklos pažeidimų. NŽT Palangos...


Kai praėjusio šeštadienio rytą išgirdau, kad „Costa Cruises“ didžiausias laivas „Costa Concordia“, kuriuo spalio pradžioje plaukiau po Viduržiemio jūrą, užplaukė ant seklumos, pamaniau: „Oho, kokia nelaimė pilnam modernios navigacijos jūrų galiūnui!“ Internete išvydęs tik virš vandens kyšantį ryškiai...


Policijos komisariatas giria miesto „akis“, bet jomis nesirūpina

Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2011 06 10 | Rubrika: Miestas

Šiuo metu Palangoje  iš 15 įrengtų vaizdo kamerų, anot Palangos policijos komisariato organizacinio poskyrio specialistės Jurgitos Rinkevičienės, veikia 13. Bet, pavyzdžiui, kai olandų vilkikai, nepaisydami sunkiasvorių automobilių eismą draudžiančių kelio ženklų, paryčiais važiuoja į kurorto šerdį – J. Basanavičiaus gatvę – jos „miega“.


Galbūt UAB „Parama“ statybininkai kokybiškai statė palangiškio R. Kirstuko namą, bet kurorto darželių renovaciją šios bendrovės statybininkai atliko kaip „atgrubnagiai“. Lopšelio-darželio „Nykštukas“ pastato spalva neatpažįstamai pasikeitė iškart po remonto, suskilinėjo fasado plokštės, pro kurias kyšo šiltinimo medžiaga. O kito lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė, dar...


,,Aš iš tų, kuris spėja visur!“

Živilė Karevaitė, 2010 12 29 | Rubrika: Miestas

Antanui Mikalauskui dar tik septyniolika, bet jis jau buvo akis į akį susitikęs su europarlamentaru Rolandu Paksu, Palangos meru Vytautu Stalmoku bei Palangos miesto švietimo skyriaus vedėja Laima Valužiene. Jis – n-iolikos veiklų organizatorius, aktyvistas, iniciatorius.


Nors mokslo metai prasidėjo rugsėjį, tačiau miesto savivaldybės taryba buvo priversta tikslinti  klasių komplektų skaičių miesto švietimo įstaigose. Nepaisant to, jog rugpjūtį valdžia patvirtino mokinių priėmimo į Palangos miesto savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklas tvarką, tačiau pastarąją tiek Švietimo skyriaus tarnautojai, tiek bendrojo lavinimo mokyklų vadovai ignoruoja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas