Aštraus pjūklo, ponia iš kito miesto laikraščio!
Esame dėkingi „Palangos tilto“ redakcijai, kad sugebate išleisti laikraštį tarpšventiniu laikotarpiu tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Sėkmės šio laikraščio darbuotojams! Prenumeruosime ir ateityje.
Nemažai pažįstamų, užsiprenumeravusių kitą miesto laikraštį nuo 2014-ųjų gruodžio 20-osios iki 2015-ųjų sausio 10-osios jo negavo. Prenumeratoriai sunerimę, kad kito laikraščio redakcija savo „atostogų“ laikotarpį kas metai ilgina. Gal bando savo laikraščio skaitytojų kantrybę? Žino kad lietuviai, ypač žemaičiai, kantrūs. Taip, kantrūs, bet nenori būti išnaudojami. Žmonės nori skaityti, nori žinoti miesto, respublikos naujienas, juolab, jeigu yra laikraštį užsisakę. Gerai, kad atėję pas pažįstamus gali paskaityti „Palangos tiltą“. Girdisi išvada: „Atrodo, kad mieste žinoma ponia pjauna šaką, ant kurios sėdi pati. Aštraus pjūklo!“
„Palangos tilto“ skaitytojai
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Bibliotekoje - Lietuvos karikatūristų darbų paroda „Čia tai bent“
2025 09 30 | Rubrika: Miestas
Spalio 2 - 29 dienomis Palangos viešosios bibliotekos parodų salėje nepritrūks aštraus humoro ir šypseną keliančių piešinių!
„Porsche“ komanda 1006 km lenktynėse dėl pergalės kovos dviem ekipažais
2025 07 11 | Rubrika: Miestas
Liepos 16-19 dienomis Palangoje įvyksiančiose didžiausiose Baltijos šalyse „Aurum 1006“ lenktynėse „Porsche Lietuva“ prie starto linijos stos su dviem komandos ekipažais, kurie pilotuos vieną galingiausių „Porsche 911 GT3 Cup“ automobilį, rašoma komandos pranešime žiniasklaidai.
Europos judumo savaitė Šventosios pagrindinėje mokykloje
2024 09 25 | Rubrika: Miestas
Kasmet rugsėjo 16–22 dienomis visoje Europoje vyksta Europos judumo savaitė.
Ilgaplaukis čihuahua, cvergšnauceris ir Aliaskos malamutas – rugsėjo 20 – 22 d. Palangoje vykusių tarptautinių šunų parodų lyderiai, gražiausi šunys.
Gražiausios „Hiperbolės“ dainos su grupe „Huge Soul“
2023 11 25 | Rubrika: Ką ir kur veikti Palangoje
Gražiausios „Hiperbolės“ dainos su grupe „Huge Soul“
Boso dieną Savivaldybės vadovai pasidabino angliškomis skrybėlėmis - katiliukais
2023 10 18 | Rubrika: Miestas
Ar Palangos miesto savivaldybėje gyvena žmonių, kurie yra Valstybės Saugumo Departamento (VSD) akiraty? O ar Palanga dėl savo išskirtinės padėties – turi išėjimą į jūrą, oro uostą ir valstybės sieną su kita valstybe, Latvija, sulaukia didesnio VSD dėmesio? O ar veikia Palangoje „troliai“, „botai“ ir kiti agentai, kurie trukdė įgyvendinti svarbius...
Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos
"Palangos tilto" informacija, 2019 10 04 | Rubrika: Miestas
Spalio 2 d. Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos, kurių metu vyko vaikų ir personalo evakuacija, imituojant gaisrą mokykloje. Pratybų metu tobulintas evakuacijos organizavimas bei personalo veiksmai, kilus gaisrui.
Suimti prabangaus Palangos restorano savininkai?
2019 10 02 | Rubrika: Video naujienos
Aštraus pjūklo, ponia iš kito miesto laikraščio!
2015 01 26 | Rubrika: Skundų dėžutė
Esame dėkingi „Palangos tilto“ redakcijai, kad sugebate išleisti laikraštį tarpšventiniu laikotarpiu tarp Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Sėkmės šio laikraščio darbuotojams! Prenumeruosime ir ateityje.
