Aštuntokas hašišą rūkė mokykloje

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2012-03-29
Aštuntokas hašišą rūkė mokykloje

 Palangoje „Baltijos“ pagrindinės mokyklos vadovai mokymo įstaigoje nutvėrė nuo narkotikų apsvaigusį aštuntoką – 14 metų T.K, kurio kišenėje buvo rastas plastikinis maišelis su hašišu.

Apsvaigęs mokinys mokyklos koridoriuje buvo pastebėtas trečiadienį apie 11 valandą.

Dėmesį į jį atkreipęs mokyklos direktoriaus pavaduotojas Dainius Navickas pasakojo, kad aštuntokas buvo įraudęs, jo judesių koordinacija sutrikusi. Pakalbintas paauglys kalbėjo nerišliai.

„Atrodė, kaip išgėręs, tačiau alkoholio kvapo nesijautė. Direktoriaus kabinete paprašėme parodyti, ką jis turi savo kišenėse.

Ant stalo aštuntokas ištraukė plastikinį maišelį su rudos spalvos augalinės kilmės medžiaga. Iškviesti policijos pareigūnai nustatė, kad tai kanapių derva – hašišas“, – pasakojo pedagogas.

Direktoriaus pavaduotojas įtaria, kad mokinys narkotikus rūkė per pertrauką, nes prieš tai pamokas vedusiems mokytojams aštuntoko elgesys įtarimų nebuvo sukėlęs.

Aštuntokas pedagogams rietė, kad maišelį su narkotikais atradęs mokyklos teritorijoje. Iš kur paauglys gavo narkotinių medžiagų, dabar aiškinasi policijos pareigūnai.

„Gal ir galėjau nekelti jokio triukšmo, apsvaigusį mokinį išsiųsti namo ir apsiriboti pokalbiu su tėvais.

Tačiau visu griežtumu nenubaustas paauglys gali pamanyti, kad taip lengvai išsisuks ir ateityje. Tokios dabar padarytos nuolaidos ateityje gali virsti ir rimtais nusikaltimais“, – sakė D.Navickas.

Mokyklos vadovai pasakojo, kad su narkotikais sučiuptas keturiolikmetis gyvena netoli Palangos esančiame Klaipėdos rajono kaime.

Aštuntokas praleidinėja pamokas, jau yra pasižymėjęs chuliganišku elgesiu. Jis yra stebimas Klaipėdos rajono savivaldybės nepilnamečių reikalų inspektorių.

Jūsų komentaras:

2012-07-21 17:59 (IP: 88.222.114.182)
Na tai jai hasiso rado, tai ir dekit hasiso nuotrauka, o negazdinkit zmoniu

Žurnalistams 2012-04-30 16:14 (IP: 194.176.47.106)
Nebetirštinkit spalvų jai rūkė hašiša tai nors foto su hašišu ar žolyte idėkit o dabar kas ? Šlykštu žiurėti.

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla startavo su nauju, tėvelių iniciatyva užgimusiu, karjeros ugdymo pamokų ciklu. Pamokos kitaip leido jauniesiems palangiškiams patirti mokymosi džiaugsmą netgi už savo ugdymo įstaigos ribų. Spalio 17 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos 1b klasės mokiniai, lydimi Rimos Kontrimaitės, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės, lankėsi...


Jau aštuntus metus skaičiuojanti Palangos ir Vokietijos Bergeno, Riugeno salos administracinio centro, partnerystė pastaraisias metais buvo pakylėta į naują lygmenį – abu miestai partneriai vis dažniau keičiasi delegacijomis, vis dažnesnės tampa vienų pas kitus moksleivių išvykos.


Kovo 21-oji – Pasaulinė poezijos diena.Tęsdami projektą „Pamilk knygą“, mes su Šventosios pagrindinės mokyklos ketvirtokais vieną pamoką skyrėme poezijai. Pamokoje dalyvavo Henritostėtis Henrikas Surgautas. Pirmiausia svečiui pristatėme bibliotekoje esančią ekspoziciją apie knygnešius, tuo pačiu pakartojome ir pagilinomegimtosios kalbos istorijos žinias....


Žodį „knygnešys“ mes, lietuviai, turėtume tarti su didele pagarba: nė vienos tautos kalboje tokios reikšmės žodžio nėra. 2004 metais UNESCO lietuvių knygnešystę įvertino kaip unikalią ir pasaulyje neturinčią atitikmenų veiklą. 1864–1904 metais, lietuviškų mokyklų, lietuviškos spaudos draudimo laikotarpiu, Lietuvos šviesuoliai...


Spalio pabaigoje Šventosios pagrindinės mokyklos geriausiai besimokantys mokiniai važiavo į Anykščius. Mus lydėjo mokytojai D. Petkienė, R. Toliušiene, S. Baužys ir Z. Klapatauskienė.


Nuo rugsėjo pabaigos prie V. Jurgučio pagrindinės mokyklos vėl verda darbai: UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbininkai pradėjo tvarkyti lietaus nuotekų tinklus, įrenginėja drenažą apie senąjį mokyklos pastatą bei įrengs jo sienų hidroizoliaciją, rengiasi atnaujinti mokyklos teritorijos dangas. Pasak Palangos miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjos Violetos...


Aštuntokas hašišą rūkė mokykloje  2

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2012 03 29 | Rubrika: Kriminalai

Palangoje „Baltijos“ pagrindinės mokyklos vadovai mokymo įstaigoje nutvėrė nuo narkotikų apsvaigusį aštuntoką – 14 metų T.K, kurio kišenėje buvo rastas plastikinis maišelis su hašišu.


2012-uosius, Maironio 150-ies metų jubiliejaus metus, Šventosios pagrindinė mokykla pagerbė renginiu „Maironiui – gėlė atminimo“. Į šį renginį buvo pakviesti tie, kurie geba raiškiai deklamuoti didžiojo tautos dainiaus eiles: tam 5-8 klasių mokiniai, paraginti lietuvių kalbos mokytojų Valdos  Šarkienės ir Nijolės Šauklienės...


Dieną prieš naujus mokslo metus „Baltijos“ pagrindinė mokykla buvo panaši į skruzdėlyną. Dažytojai, tinkuotojai, elektrikai, klases valantys valytojai bei mokyklos mokytojai – dirba visi. Nors atrodo, kad mokykloje – pats remonto įkarštis, mokyklos vadovas Alvydas Kniukšta „Palangos tilto“ laikraščiui sakė, jog pirmo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas