„Ąžuoliuko“ pedagogų dovana vaikams

Palangos tiltas, 2017-01-12
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

„Ąžuoliuko“ pedagogų dovana vaikams

Sausio 6 dieną apsilankę Trys Karaliaipasveikinolopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikus, visą bendruomenę ir palinkėjo gerų atėjusių metų.Ta proga įstaigos teatro grupės pedagogai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Paulikienė, meninio ugdymo mokytoja Nijolė Petrauskienė pakvietė visus į jautrų spektaklį „Žaliaskarė eglutė“.
Spektaklio metu vaikai stebėjo, kaip miške išdygusi eglutė papuošė lapuočių mišką, kaip stebino ir džiugino savo žaluma, linksmino miško gyventojus. Ji svajojo kada nors užaugti, tapti didele ir pasėti daug mažų eglučių. Bet atėjo Kalėdos... Ir žmogus atkeliavęs į mišką nusprendė nusikirsti pačią gražiausią eglutę ir parsinešti ją namo.
Šiuo spektakliu pedagogai skatino visus susimąstyti, ar nebūtų geriau išsaugoti medelį ir nekirsti vien tam, kad padėtų mums pajusti kalėdinę dvasią? Ar nevertėtų namus puošti eglių šakomis, dirbtinėmis, medelynuose ar vazonuose išaugintomis eglutėmis? Juk dažnam po šventinio šurmulio kyla klausimas: kur jas dėti? Spektaklio pagrindiniai personažai ,,eglutė“ Virginija Jašinskienė, ,,beržas“ Jūratė Stončienėkvietė mažus ir suaugusius žiūrovus nelikti abejingais ir nepalikti žaliaskarių bet kur, o nunešti į specialius konteinerius, kuriuos pastato atliekų vežėjai, kad surinktos eglės būtų panaudotos ekologiškam biokurui– namų šilumai užtikrinti. Spektaklio metu ir kiti veikėjai-pedagogai – „voras“ Aušra Pališaitienė, „kurmis“ Daiva Vaidžiūnienė, „kiškis“ Rima Budrytė, „žmogus“ Salomėja Dobromilskienė – įtaigiu žodžiu formavo aplinkosaugines nuostatas ir gamtai palankų elgesį, ugdant atsakomybę už savo veiksmus sąveikaujant su mus supančia aplinka.

Auklėtoja Virginija JAŠINSKIENĖ, meninio ugdymo mokytoja Nijolė PETRAUSKIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau artimiausiu metu Palangos lavinimo įstaigas pasieks ypatinga Švietimo ir Mokslo ministerijos dovana - 400 planšečių.


Kasmet spalio 4-ąją pažymime Pasaulinę gyvūnų dieną – Palangos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ yra ekologinės krypties ikimokyklinė įstaiga. Tad mūsų tikslas – mokyti mažuosius pažinti, tyrinėti, saugoti gamtą, suteikti žinių apie supančią aplinką, gyvūnų globą ir priežiūrą.


Sausio 6 dieną apsilankę Trys Karaliaipasveikinolopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikus, visą bendruomenę ir palinkėjo gerų atėjusių metų.Ta proga įstaigos teatro grupės pedagogai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Paulikienė, meninio ugdymo mokytoja Nijolė Petrauskienė pakvietė visus į jautrų spektaklį „Žaliaskarė eglutė“.


Palangos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai, siekdami prieš gražiausias metų šventes pradžiuginti mažas pajamas gaunančių šeimų vaikus, suorganizavo kalėdinį


Palangos dovana Lietuvos vaikams – pirmasis žvilgsnis į Baltiją

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 21 | Rubrika: Miestas

Kitą savaitgalį Palanga prisipildys vaikų džiaugsmo – Savivaldybės iniciatyva rengiamos akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje“ metu į didžiausią šalies kurortą suvažiuos keli šimtai vaikų iš visos Lietuvos, kurie dar niekada savo gyvenime nematė jūros.


Lėlių spektaklis vaikams ir visai šeimai Kovo 28 d. 15 val. Kurhauzo salėje bus rodomas Lėlių spektaklis vaikams ir visai šeimai. Bilietai parduodami prieš spektaklį Kurhauzo salėje nuo 12 val. Bilieto kaina – 5 Eur. Bilietus galima rezervuoti tel. 8 460 31216.


„Ąžuoliuko“ vaikai aktyviai saugo gamtą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 05 | Rubrika: Miestas

Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ praėjusį trečiadienį buvo atkreiptas dėmesys į propaguojamą ekologinę kryptį. Susirinkusios pedagogės išgirdo apie „Ąžuoliuko“ auklėtojų vykdomus projektus, turėjo progą apžiūrėti vaikų sukurtą parodėlę, sužinojo, kaip ši vertybė perteikiama vaikams, kurie savo ruožtu spektakliu pademonstravo, kaip jiems svarbu saugoti gamtą, kuria taip mielai džiaugiasi.


Palangos moterų „Lions“ klubas vis artėjant didžiosioms metų šventėms pasiskubino tai priminti ir labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams, nuvežusios visiems po šventę ir palikusios neišdildomų įspūdžių. Pirmadienį jas pasitiko lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, o kitą dieną šventiškai nusiteikusios moterys rinkosi prie „Baltijos“ pagrindinės mokyklos. Žygis tuo nesibaigė, nes...


Kalėdinė dovana vaikams – išvyka visureigiais

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 09 | Rubrika: Miestas

Jau tradicija tapusi Visureigių klubo „4x4 Pajūris“ inicijuota išvyka praėjusį šeštadienį vėl nudžiugino Klaipėdos vaikų globos namų „Smiltelė“ auklėtinius. Artėjant šv. Kalėdoms juos pasitiko ne tik šventiškai nusiteikę visureigių aistruoliai, bet ir kartu atvykęs Kalėdų Senelis, nestokojęs geros nuotaikos ir dovanėlių.


Palangoje masinio pedagogų atleidimo nebus

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 08 26 | Rubrika: Miestas

Netrukus prasidėsiantys naujieji mokslo metai ne vienam kurorto pedagogui kelią susirūpinimą. Neramina ne tik mažėjantis moksleivių skaičius, smunkantis darbo užmokestis, bet ir tvyro nerimastinga nuotaika, jog dauguma pedagogų, sumažėjus krūviui, gali netekti darbo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas