Balsavimas: išrinkite gražiausią lietuvišką įmonės pavadinimą. Tarp jų yra ir „Vasaros kvapas“ iš Palangos.

Palangos tiltas, 2022-02-09
Peržiūrėta
2123
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Delfi.lt nuotr.
Delfi.lt nuotr.

Tarptautinės gimtosios kalbos dienos, švenčiamos vasario 21-ąją, proga jau keturioliktus metus rengiamas Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkursas. Jo tikslas – skatinti verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus, įdomius, originalius vardus. Naujienų portalas Delfi ir Valstybinė kalbos inspekcija kviečia išrinkti labiausiai patinkantį įmonės pavadinimą.

Tarp jų yra ir „Vasaros kvapas“ iš Palangos.

Praėjusiais metais Registrų centre buvo įregistruota daugiau kaip 15 tūkstančių juridinių asmenų pavadinimų. Rinkdama iš šio didelio skaičiaus Inspekcijos sudaryta komisija atsisakė klubų, centrų, bendruomenių, draugijų, atstovybių, asociacijų, federacijų, sąjungų, bendrijų, viešųjų įstaigų pavadinimų ir tų, kurie sudaryti su dirbtiniais žodžiais, skaičiais, vietovardžiais ar asmenvardžiais. Tarp nugalėtojų nepateko įmonės, apie kurių veiklą nepavyko rasti reikiamos informacijos.

Kalbos inspekcija išrinko šiuos 2021 metais įregistruotus įmonių pavadinimus:„Bitė ritė“, „Draugiškas vėjas“, „Gijos“, „Kaimynaičiai“, „Klaužados“, „Mįslius“, „Noriu atostogų“, „Nuotykių kempinė“, „Pilies penktadieniai“, „Prisegu sparnus“, „Rasos taškas“, „Svajok garsiai“, „Šaukštas proto“, „Zvimbalynas“, „Žaliuomenė“ iš Vilniaus, „Garbės žodis“, „Spurklys“ iš Kauno, „Septynerios durys“ iš Klaipėdos, „Jaukiau“ iš Šiaulių, „Būro kiemas“ iš Pagėgių sav., „Vasaros kvapas“ iš Palangos, „Žvejo lobis“ iš Širvintų. 

Kviečiame balsuoti iki vasario 20 dienos 12 valandos. Konkurso dalyviai bus pagerbiami, o nugalėtojas apdovanojamas specialiu Delfi prizu vasario 21 dieną.

https://www.delfi.lt/verslas/verslas/balsavimas-isrinkite-graziausia-lietuviska-imones-pavadinima.d?id=89400645

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos skautai suvienijo jėgas siekdami sugrąžinti istorinį gatvės pavadinimą suteiktą 1933m. dabartinėje Dariaus ir Girėno gatvės dalyje Palangoje. 


Lietuvos skautai suvienijo jėgas siekdami sugrąžinti istorinį gatvės pavadinimą suteiktą 1933 metais dabartinėje Dariaus ir Girėno gatvės dalyje Palangoje.


Seimas apsispręs, ar leisti kurortuose įrengti daugiau automobilių aikštelių ir jų saugyklų už Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšas, skiriamas savivaldybėms.


Minint 90-ąsias skautų įkūrėjo Roberto Baden-Povelio vizito mūsų šalyje metines, Lietuvoje veikiančios skautų organizacijos prašo Palangos savivaldybės grąžinti sovietinės okupacijos metu pakeistos gatvės pavadinimą.


Šią savaitę patikrinus Kretingos rajone spurgų gamyba užsiimančią bendrovę UAB „Skanėstai“, nustatyta daugybė pažeidimų, dėl ko įmonės veikla buvo sustabdyta, informuoja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT).


Per beveik 10 metų „Palangos tilto“ istoriją socialiniame tinkle „Facebook“ tik kartą, per koronaviruso pandemiją, kurorto laikraščio įrašas jame sulaukė didesnio dėmesio – vienam Seimo nariui paskelbus ginčytinus teiginius apie COVID kilmę ir gydymąsi. 


Ačiū visiems, kurie perskaitė ir reagavo – jausmingai, audringai, palaikė, pasmerkė, grasino, drąsino, stebėjosi, sielojosi, priekaištavo, oponavo ir taip toliau – mano paskutinį įrašą Facebook/palangostiltas ir www.palangostiltas.lt su netinkamais norminei lietuvių kalbai žodžiais: žargonu „atsi...“ ir rusišku žodžiu „na...“.


Tarptautinės gimtosios kalbos dienos, švenčiamos vasario 21-ąją, proga jau keturioliktus metus rengiamas Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkursas. Jo tikslas – skatinti verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus, įdomius, originalius vardus. Naujienų portalas Delfi ir Valstybinė kalbos inspekcija kviečia išrinkti labiausiai patinkantį įmonės pavadinimą. Tarp jų yra ir „Vasaros...


Net keturias dienas - nuo pirmadienio iki penktadienio - vyksta išankstinis balsavimas Seimo rinkimuose. Palangoje jis vyksta atremontuotose patalpose Savivaldybės vidiniame kieme, viešbučio "Žydroji liepsna" (Gintaro gatvė) kieme. (PILDOMA).


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 06 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius