„Baltijos“ mokyklos moksleiviai – šachmatų čempionai

Palangos tiltas, 2017-03-23
Peržiūrėta
1610
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Baltijos“ mokyklos moksleiviai – šachmatų čempionai

Kovo 15 d. Palangos moksleivių klube vyko Palangos miesto komandinis moksleivių čempionatas, kuriame dalyvavo „Baltijos“ ir V. Jurgučio pagrindinių mokyklų, Pradinės mokyklos ir Senosios gimnazijos komandos.
Įnirtinga ir intriguojanti kova vyko tarp V. Jurgučio ir Pradinės mokyklos komandų – vaikai surinko po lygiai taškų (po 5 tšk.), tarpusavio dvikova irgi baigėsi taikiai (2:2). V. Jurgučio mokyklai aukštesnę – II vietą lėmė geresnis rezultatas 1-oje lentoje. Pradinei mokyklai, kuriai atstovauti negalėjo 2 lyderiai, teko tenkintis III vieta. Ketvirti liko Gimnazijos atstovai (4 tšk.).
I vietą su ryškia persvara laimėjo „Baltijos“ pagrindinė mokykla (10 taškų). Nugalėtojų komanda – Vykintas Gulbinauskas (I lenta, 5 klasė), Matas Gedmintas (II lenta, 6 klasė), Gustas Gedmintas (III lenta, 2 klasė), Dominik Buntins (IV lenta, 3 klasė) – džiaugėsi stipriu ir garbingu žaidimu iškovota taure. Beje, du komandos nariai – broliai Gustas ir Matas Gedmintai – spėjo pasižymėti ir kovo 11 d. Palangos miesto bibliotekoje vykusiame jaunimo stalo žaidimų čempionate. Šeštokas Matas užėmė 1 vietą ir gavo vertingą prizą – didelę medinę šachmatų lentą, o trečiokas Gustas užėmė antrąją vietą.
Puiku, kad Palangos mieste yra nemažai vaikų, besidominčių šachmatais, nes tai puiki mokymo ir ugdymo forma, lavinanti mąstymą, gebėjimą susikaupti, atmintį, intuiciją ir suteikia galimybę turiningai praleisti laisvalaikį.

Saulius RACKEVIČIUS
Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos šachmatų-šaškių būrelio vadovas ir Palangos moksleivių klubo šachmatų būrelio vadovas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Lietuvos draudimas“ tęsia „Apsaugok mane“ tradicijas: rugsėjį Palangos miesto savivaldybėje visi moksleiviai bus apdrausti.


Palangos miesto PK pareigūnai rugsėjo 24 – 25 dienomis prie kurorto mokyklų tikrino kaip eismo taisyklių reikalavimų laikosi į pamokas dviračiais ir paspirtukais atvažiuojantys moksleiviai. Per dvi dienas patikrinta apie pusšimtis dviratininkų, nustatyti 29 pažeidimai.


Lapkričio 22 d. Palangos moksleivių klube vyko Palangos miesto mokinių komandinės šachmatų pirmenybės. Geriausiai pasirodė „Baltijos“ pagrindinės mokyklos komanda, „sausu“ rezultatu (3:0) laimėjusi prieš Pradinės mokyklos ir V. Jurgučio pagrindinės mokyklos komandas


Kovo 15 d. Palangos moksleivių klube vyko Palangos miesto komandinis moksleivių čempionatas, kuriame dalyvavo „Baltijos“ ir V. Jurgučio pagrindinių mokyklų, Pradinės mokyklos ir Senosios gimnazijos komandos.


Lapkričio 6 dieną Klaipėdoje vyko „Rudens atostogų 2016“ greitųjų šachmatų moksleivių varžybos.Jose dalyvavo 43 žaidėjai iš Klaipėdos, Kretingos ir Palangos. Geriausiai iš palangiškių pavyko sužaisti Palangos moksleivių klubo šachmatų būrelio vadovo Sauliaus Rackevičiaus auklėtiniui antrokui Domantui Masaičiui (besimokančiam Palangos pradinės...


Palangos moksleiviai mokosi savivaldos

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 01 20 | Rubrika: O man ne dzin

Turbūt ne tik moksleiviams, bet ir suaugusiems kyla klausimas: kas yra toji moksleivių savivalda? Ir ar Palangos moksleiviai joje dalyvauja? Į šiuos klausimus labai gražiai atsako Giedrė Urnikytė straipsnyje „Palangos moksleiviai – lyderiaujantys bei motyvuoti“, publikuotame laikraščio „Aš esu kultūra“ antrajame numeryje, kurio...


Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį pusfinalio, o sekmadienį finalo rungtynėmis Šventojoje baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių (gim. 1996 m.) čempionatas. Tik prieš metus vietą stipriausiųjų komandų dešimtuke iškovojusi Palangos sporto centro komanda, reguliaraus sezono kovas baigė būdama trečioje vietoje, o per atkrintamąsias varžybas įveikusi A....


Ketvirtadienį, balandžio 18 d., „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamosios „Draugų“ ir specialiosios „Vaivorykštės“ klasių mokiniai dalyvavo mokinių saviraiškos festivalyje „Kuriu ne tik sau“, kuris vyko Kretingos Marijono Daujoto pagrindinėje mokykloje.


Gimnazijos moksleiviai užbaigė ilgalaikį projektą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 05 | Rubrika: Miestas

Šventiniu laikotarpiu, visiems dar gyvenant Kalėdų laukimo nuotaikomis, Senosios gimnazijos moksleiviai užbaigė nuo rudens vykdomą pilietinio tautinio ugdymo projektą „Žiūrėjimas į Lietuvą“, skirtą paminėti Lietuvos tūkstantmetį. Šia proga Aktų salėje jie skaitė ir atskleidė savo aktorinius gabumus, paliesdami opią šių laikų problemą – emigraciją, bei pristatė savo kurtą karpinių parodą.


Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius