Bergeno verslininkas teiravosi valymo darbams darbuotojų Palangoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2011-03-09
Peržiūrėta
5
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bergeno verslininkas teiravosi valymo darbams darbuotojų Palangoje

Palanga sėkmingai siekia tikslo draugauti ir bendradarbiauti su visomis savivaldybėmis, reprezentuojančiomis kiekvieną Baltijos regiono šalį – kovo 4 dieną Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurią sudarė vicemeras Rimantas Garolis ir administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas, Vokietijoje pasirašė draugystės ir bendradarbiavimo sutartį su šios šalies Riugeno salos administracinio centro Bergeno vadovybe.

 

Palangos savivaldybės vadovai tikisi su Bergenu sėkmingo bendradarbiavimo. Pirma pažintis su Bergeno miesto savivaldos atstovais buvo užmegzta Palangoje, vykstant Ilgojo Stalo šventei. Pasirašius draugystės ir bendradarbiavimo sutartį su Bergenu, Suomija liko vienintelė Baltijos valstybė, su kurios savivalda Palanga dar nėra užmezgusi kontaktų. Anot R. Garolio, Bergenas turi panašią į mūsų kurortą infrastruktūrą. Siekiama, kad bendradarbiavimas būtų aktyvus – vokiečiai rugsėjo mėnesį jau kviečia palangiškius, ypač reprezentuojančius pajūrio paveldą, atvykti į populiarią Kopūstų šventę. Bergeno verslininkai domisi darbo jėgos vasaros sezono darbams paieškos galimybėmis Palangoje. „Vienas verslininkas sakė, kad jis norėtų Palangoje valymo darbams vasarai rasti iki 14 darbuotojų“, - sakė R. Garolis.

Palangos savivaldybė yra pasirašiusi draugystės ir bendradarbiavimo sutartis su Danijos, Švedijos, Kaliningrado srities, Lenkijos, Estijos, Latvijos savivaldybėmis. „Aktyviausiai bendradarbiavimo ryšiai yra puoselėjami su Svetlogorsko savivaldybe (Kaliningrado sritis). Turėjome pasiūlymų bendradarbiauti ir su Egipto Hurgada ir Gruzijos Kobuleti miestų savivaldybėmis, bet ši savivaldybės administracija nusprendė, kad bendradarbiavimo galimybės su tokių tolimų šalių savivaldybėmis būtų ribotos. Geriau turėti mažiau draugų, bet su jais draugauti aktyviau“, - dėstė savivaldybės požiūrį į bendradarbiavimą R. Garolis.

Aktyviai draugauti su Bergenu gali būti paprasčiau ir dėl gero susisiekimo – nuo Zasnyco, į kurį iš Klaipėdos plaukia keltas, iki Bergeno tėra vos 15 kilometrų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje penktadienį, rugpjūčio 23 d., lankėsi miesto-partnerio iš Latvijos ¬– Jūrmalos – kultūros įstaigų darbuotojų delegacija. Susitikimo su kolegomis palangiškiais metu dalintasi patirtimi, aptarti aktualūs klausimai, bendradarbiavimo galimybės.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos kariuomenės (LK) Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Aristidas Gerasimavičius ketvirtadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį.


Trečio amžiaus universiteto tarybos nariai, aktyvūs klausytojai, kartu su savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužiene, Švietimo pagalbos tarnybos direktore Vilma Želviene ir TAU kuratore Inga Vaitkiene neseniai lankėsi pavasarėjančioje Rygoje.Čia susitikome su praėjusią vasarą pas mus viešėjusiais Rygos aktyviųjų senjorų aljanso „RASA“ aktyvistais ir...


Šiandien neišeidami iš namų internetu galime padaryti liūto dalį darbų, kuriems atlikti anksčiau reikėjo varstyti įstaigų duris. Įmonės, optimizuodamos savo internetinius tinklapius, sėkmingai sprendžia ir kitus klausimus: konkurencinėje kovoje jos tampa pranašesnės, palengvinama informaciją apie paslaugas teikiančių darbuotojų kasdienybė. Tačiau didžiosios...


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Riugeno salos (Vokietija) sostinės Bergeno, su kuriuo Palanga palaiko glaudžius draugystės ir bendradarbiavimo ryšius, 400-ųjų metų miesto jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurioje buvo 13 žmonių. Palangiškių delegacijai vadovavo meras Šarūnas Vaitkus.


2013 m. kovo 14 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje pasirašyta šios didžiausios Lietuvos koncertinės įstaigos ir Palangos miesto savivaldybės bendradarbiavimo sutarti


Praėjusį ketvirtadienį ir penktadienį Palangoje lankėsi Lenkijos miesto Ustkos savivaldybės, su kuria dar 2006-aisiais metais pasirašyta dviejų miestų bendradarbiavimo sutartis, delegacija, kurios sudėtyje buvo Ryszard Kwiatkowski, Ustkos miesto savivaldybės mero pavaduotojas, Teresa Świeboda, Ustkos miesto savivaldybės tarybos narė, Piotr Wójcik, Ustkos miesto savivaldybės tarybos narys...


Palanga sėkmingai siekia tikslo draugauti ir bendradarbiauti su visomis savivaldybėmis, reprezentuojančiomis kiekvieną Baltijos regiono šalį – kovo 4 dieną Palangos miesto savivaldybės delegacija, kurią sudarė vicemeras Rimantas Garolis ir administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas, Vokietijoje pasirašė draugystės ir bendradarbiavimo sutartį su šios šalies Riugeno salos...


Palangos savivaldybė, norėdama pagerinti savivaldybės administracijos veiklą bei darbuotojų operatyvumą darbe, dar 2010 metų vasario 26 dieną pradėjo įgyvendinti ES struktūrinių fondų programos „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programa“ finansuojamą projektą „ Kokybės vadybos sistemos diegimas Palangos miesto savivaldybės administracijoje“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas