Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: „Jie laukia tokių serijų“

Palangos tiltas, 2024-03-28
Peržiūrėta
774
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.
Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią savo pirmtakų „Kuršių“ pasiekimą, jurbarkiečiai stipriausiame „7bet-NKL“ ketvertuke – pirmąkart.

„Olimpas“ ketvirtfinalyje nukovė Joniškio „Delikatesą“, o „Jurbarkas-Karys“ kitoje serijoje analogišku rezultatu 3-2 palaužė Šakių „Vytį-VDU“. „Olimpo“ vyriausiasis treneris Sandis Buškevicas sako, kad šiame etape palangiškiams teks žaisti su visai kitokio braižo komanda.

„Olimpas“ laimėjo visus keturis tarpusavio mačus šį sezoną (73:57 ir 83:67 namuose bei 89:84 ir 93:82 išvykoje), tačiau patyrusių krepšininkų vedama komanda visuomet pavojingiausia, kai žaidžiamios svarbiausios sezono rungtynės. „Jurbarko-Kario“ veteranai tai įrodinėjo ir ketvirtfinalio serijoje.

44-erių Mindaugas Lukauskis ketvirtfinalyje rinkdavo po 19 taškų, atkovodavo po 7,6 kamuolio, atlikdavo po 4,2 rezultatyvaus perdavimo ir ir perimdavo po 2,8 kamuolio.

41-erių Tomo Delininkaičio taškų vidurkis serijoje su šakiškiais siekė net 23 taškus, o tritaškius snaiperis iš Klaipėdos metė 47 proc. taiklumu (22/47). S.Buškevico tokia „Jurbarko-Kario“ lyderių forma nestebina.

„Visiškai nestebina. M.Lukauskis, T.Delininkaitis, Vytautas Šarakauskas, kiti tokie patyrę žaidėjai puikiai žino, kaip žaisti atkrintamąsias. Tokie žaidėjai laukia tokių serijų ir moka joms pasiruošti“, – sakė „Olimpo“ treneris.

S.Buškevicas neabejoja, kad „Jurbarkas-Karys“ demonstruos brandesnį ir protingesnį, bet tuo pačiu lengviau nuspėjamą krepšinį, nei jau įveiktas „Delikatesas“. To, kad „Olimpas“ jurbarkiečiams šį sezoną dar nepralaimėjo, treneris nesureikšmina.

„Į pusfinalį „Jurbarkas-Karys“ nepateko atsitiktinai. Tai išties pirmojo ketvertuko kalibro komanda. Tai, kad mes laimėjome visas sezono akistatas – nieko nereiškia. Atkrintamosiose viskas prasideda iš naujo ir viską, kas buvo, turime pamiršti. Lengva nebus, bet mūsų žaidėjai, tikiu, taip pat jau pajuto atkrintamųjų skonį ir aikštėje kausis dėl kiekvieno centimetro“.

Beje, į „Olimpo“ stovyklą sugrįžo legendinis masažuotojas Juozas Petkevičius. Dėl sveikatos problemų Juozukas vasarį buvo palikęs klubą, bet atgavęs jėgas vėl darbuosis kartu. Juozukas pasidžiaugė ir tuo, kad sveikata pasitaisė, ir kad į pajūrį grįžo su naujuoju augintiniu – bišonu Šonu.

„Kai sveikata pasitaisė, Jonas (klubo prezidentas Jonas Vainauskas, red. past.) paklausė, ar noriu sugrįžti. Žinoma, noriu! Grįžtu finalams. Visąlaik sekiau komandos žaidimą, susirašydavau su žaidėjais. Sunku, mačiau, buvo, bet dabar, jaučiu, viskas bus gerai!“ – sakė į pajūrį sugrįžęs Juozukas.

Pirmosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį, kovo 28 dieną 18.00 val. Palangos arenoje (Sporto g. 3), antrasis – balandžio 2 dieną Jurbarke, o balandžio 5 dieną serija vėl grįš į Palangą. Komandos pusfinalyje kovos iki trijų pergalių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią savo pirmtakų „Kuršių“ pasiekimą, jurbarkiečiai stipriausiame „7bet-NKL“ ketvertuke – pirmąkart.


Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į apžvalgines ekskursijas, kuriose lankytojų laukia kelionė į dailininko tapytojo Kazio Varnelio oparto darbų ir Lietuvos etnografinės tekstilės pasaulį.  


Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia į apžvalgines ekskursijas, kuriose lankytojų laukia kelionė į dailininko tapytojo Kazio Varnelio oparto darbų ir Lietuvos etnografinės tekstilės pasaulį. 


Vaikų parkas mažųjų lankytojų laukia kasdien nuo 9 val. iki 20 val. 


„Atostogų parkas“ balandžio 4 d. laukia visų nuo karo nukentėjusių ukrainiečių. 


Palangiškis Seimo narys Dainius Kepenis, kurį per koronaviruso pandemiją daug kas „skalpavo“, susitikęs su žurnalu „Lietuvos pajūriu“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partneriu, juokėsi: „Gi aš buvau pirmas prieš beveik penkerius metus pradėjęs kalbėti apie „Sveikatos pasą“! Tik – su visai kitokiu turiniu: apie žmogaus sveikatos pagrindinius rodiklius, o ne apie jo skiepus nuo to...


Šalyje apleistų žemių plotas ir toliau stabiliai mažėja – šiuo metu Lietuvoje užfiksuota beveik 45,5 tūkst. apleistų sklypų, arba ketvirtadaliu mažiau nei prieš metus, o bendras apleistos žemės plotas sudaro 26 tūkst. hektarų (ha), arba taip pat ketvirtadaliu mažiau nei praėjusiais metais. Daugiausia tokių žemių galima rasti Vilniaus rajono, Molėtų ir Utenos rajonuose.  Lietuvoje yra...


Nedidelės maisto, apgyvendinimo ir kuro kainos, interaktyvūs muziejai, leidžiantys savo kailiu išbandyti gyvenimą kone šimto metų senumo povandeniniame laive ir akis į akį susidurti su didžiausiomis savo fobijomis, po kurių laukia ką tik pagautos žuvies vakarienė pilies ir jūros apsuptyje – tokie ryškiausi įspūdžiai įsiminė neseniai iš kelionės Baltijos...


Palangos „Pušynas“ ir „Linas“ laukia koronaviruso ligonių

"Palangos tilto" informacija, 2020 04 27 | Rubrika: Miestas

Penkios šalies medicininės reabilitacijos įstaigos, tarp jų ir Palangos „Pušynas“ ir „Linas“, nuo balandžio 1 dienos yra pasirengusios priimti lengva koronaviruso forma sergančius pacientus, neturinčius galimybės izoliuoti save namuose.


Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio minėjimo renginiais gimusi iniciatyva „Gintarinės snaigės“ ženklu apdovanoti tuos, kurie savo tyliais, bet prasmingais darbais garsina mūsų kraštą, tampa kurorto tradicija. Palangos miesto savivaldybė kviečia visus žmones nelikti nuošalyje, aktyviai siūlyti kandidatus, kurie yra verti būti pagerbti gruodį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius