Buvusiam Palangos turgaus atsakingajam asmeniui – kaltinimai savivale

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-10-17
Peržiūrėta
2518
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Naujasis turgaus direktorius Andrejus Byčkovas: "Pirmiausia sieksiu atlikti turgaus auditą, tada bus aiški ir buvusių vadovų atsakomybė"
Naujasis turgaus direktorius Andrejus Byčkovas: "Pirmiausia sieksiu atlikti turgaus auditą, tada bus aiški ir buvusių vadovų atsakomybė"

                       Dar kartą „sės“ ir įsikals vinį į karstą savo, kaip politiko, karjerą? Ar kaltinimai savivale jau buvusiai Palangos turgaus UAB „Palangos klevas“ direktorei Irena Vitkienei ir už finansinę veiklą įmonėje atsakingam, po direktorės atleidimo susirgusiam Eimučiui Židanavičiui sugrius kaip kortų namelis?

Kai kurie savivaldybės vadovai, svarstę dar šią savaitę kreiptis į teisėsaugą dėl turguje, anot jų, klestėjusios netvarkos, nusprendė pirmiausia naujajam turgaus direktoriui Andrejui Byčkovui pavesti atlikti turgaus veiklos auditą, kurio išvadas žada perduoti teisėsaugininkams. Bet A. Byčkovas vadina „keistu dalyku“, kad per visą praėjusį mėnesį turgaus administracija tik vieną dieną surinko daugiau kaip 1 tūkstantį litų rinkliavas, o šią savaitę, kai jis vadovauja turgui, net tris dienas surinko daugiau kaip po pusantro tūkstančio litų.

Ar dėl to kalti orai?

 

„Neturi nieko bendra su politika“

Nerimstant mieste spėliojimams, kad turgaus vadovų atleidimas yra ne be politikos „kvapelio“, praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė žiniasklaidai tai kategoriškai paneigė: „Noriu pareikšti, kad įvykusios permainos įmonės stebėtojų taryboje ir bendrovės direktorės I. Vitkienės atleidimas neturi nieko bendra su politika“, – teigė A. Kilijonienė.

Anot jos, miesto savivaldybei, vienintelei „Palangos klevo“ akcininkei, „kilo rimtų abejonių“ dėl bendrovės įmonės veiklos skaidrumo, kurio buvusi turgaus vadovė, anot jos, per daugiau nei mėnesį taip ir nesugebėjo įrodyti.

A. Kilijonienė teigia, kad daug klausimų kelia ir už įmonės finansinę veiklą atsakingo E. Židanavičiaus ūkinė veikla turguje.

„Iš pažiūros gražiai besitvarkantis ir besiplečiąs turgus, turgavietės Šventojoje atsinaujinimas tebuvo gražus fasadas, už kurio bujojo įmonės vadovų savivalė. Pirmieji nerimo ženklai pasirodė šios vasaros pabaigoje, po publikacijos spaudoje apie modernizuotą Šventosios turgavietę (straipsnį „Šiukšlių smirdėsiu baidžiusi Šventosios turgavietė prikelta naujam gyvenimui“ paskelbė mūsų laikraštis – aut.). Žurnalisto paklaustas, kiek kainavo turgavietės modernizavimo darbai, E. Židanavičius viešai pareiškė, jog „tai – maža komercinė paslaptis“. Tuomet Seimo narys Pranas Žeimys oficialiai pasidomėjo, kiek kainavo rekonstrukcijos darbai, ir paprašė juos pagrindžiančių finansinių dokumentų“, – dėstė A. Kilijonienė.

Anot jos, dvidešimt dienų atsakyti delsusi bendrovės direktorė I. Vitkienė galų gale informavo, kad Šventosios turgavietės modernizavimas atsiėjo 175 tūkst. litų, tačiau prašytų sąmatų bei kitų buhalterinių dokumentų Seimo nariui nebuvo pateikta. Savivaldybei pradėjus jų reikalauti, direktorė I.Vitkienė, anot administracijos direktorės, „ėmė slapstytis, nesirodė darbe“, o visais nurodytais įmonės telefonais atsiliepdavo E. Židanavičius.

 

„Paaiškėjo dar įdomesni dalykai“

„Pasikeitusiai stebėtojų tarybai („Palangos tiltas“ jau rašė, kad iš jos „savo noru“ išėjo Tarybos nariai Nerijus Stasiulis ir Antanas Sebeckas, o naujuoju jos pirmininku tapo administracijos direktoriaus pavaduotojas Bronius Martinkus – aut.) pavykus prisikviesti I. Vitkienę, paaiškėjo dar įdomesni dalykai. Jokių darbų sąmatų negalėjusi pateikti įmonės vadovė visus pribloškė pareiškusi, kad naujų Palangos turgaus statinių įrengimas bendrovei nieko nekainavo, nes jie visi buvo pastatyti už privačias ten įsikūrusių asmenų lėšas. O laikini statiniai, kurių projektai savivaldybei buvo pateikti „Palangos klevas“ vardu, nebuvo įtraukti į bendrovės balansą, o su juos pastačiusiais asmenimis prekybinių vietų nuomos sutartys buvo sudarytos net iki 2020 metų.

Savivaldybei priklausanti bendrovė be jokio konkurso statinių savininkams leido statyti statinius ant valstybinės žemės, apie tai net neinformavusi valstybinės žemės valdytojo – Nacionalinės žemės tarnybos“, – sakė savivaldybės administracijos direktorė.

E. Židanavičius sako, kad minima žemė nėra valstybinė: „Turgus yra ją iš valstybės išsinuomojęs 99 metams”.

Anot A. Kilijonienės, paaiškėjus tokiai situacijai buvo konstatuota, kad direktorė prarado savininko – Palangos miesto savivaldybės – pasitikėjimą ir stebėtojų tarybos sprendimu nedelsiant buvo atleista iš pareigų. O kad būtų galima išsiaiškinti realią padėtį įmonėje, į jos vietą teko skubiai priimti naują direktorių.

„Jau pirmosiomis dienomis jam susipažinus su įmonės dokumentais buvo atskleisti tokie pažeidimai, kurie, manau, turėtų sudominti ir teisėsaugą. Šių metų pavasarį, stebėtojų tarybos sprendimu, Palangos turguje buvo numatytos 175 vietos. Naujasis direktorius informavo, jog bendrovėje buvo rasta tik 31 sutartis su prekybininkais. Šešiolikoje iš jų nėra nurodytas vietos nuomos mokestis. Peršasi išvada, kad tie asmenys turguje prekiavo nemokamai, arba už vietą turgaus vadovams mokėjo neoficialiai“, – spėja A. Kilijonienė.

Pasak jos, dalyje nuomos sutarčių matomi klastojimo požymiai: taisytos datos, prekybinių vietų numeriai.

Naujasis turgaus direktorius (A. Byčkovas – aut.) pateiktame rašte dėl UAB „Palangos klevas“ veiklos savivaldybę informavo, jog Šventosios turgavietėje nevykdomas joks mokesčių surinkimas ar inkasavimas. 

„Nėra net kasos aparato operacijų žurnalo. Jeigu Šventojoje ir vykdoma kokia nors prekyba, tai ji vyksta neatlygintinai arba gaunami pinigai nėra apskaitomi“, – pranešė administracijos vadovams naujasis direktorius.

„Kyla pagristų įtarimų, kad Palangos turgavietėje yra apskaitomi ne visi gaunami mokesčiai.  Spalio 8 ir 9 dienomis kasos operacijų žurnale buvo užpajamuota tik 375 ir 351 lito suma, nors turgavietėje buvo užimtos visos vietos. Šį mėnesį buvo ir tokių dienų, kai buvo užpajamuota 46 ir daugiau nei tūkstantis litų.

Bendrovės buveinėje nebuvo rasta jokių dokumentų, kurie patvirtintų turgavietėje pastatytų laikinų statinių statybos ar rangos sutarčių buvimą. Nebuvo rastas ir įmonei priklausantis nešiojamasis kompiuteris „Dell“, – rašo A. Kilijonienė.

 

Turgavietėje – kaip savo kieme?

Direktorės žodžiais, apie tai, kad įmonėje tvyrojo visiškas chaosas, o turgavietėje buvo elgiamasi kaip savo privačiame kieme, įrodo iškalbingas faktas.

Gavusi kvietimą į spalio 7 d. vyksiantį stebėtojų tarybos posėdį, I. Vitkienė, supratusi, kad gali būti atleista iš pareigų, dar būdama įmonės direktore, spalio 4 dieną, penktadienį, save paskyrė nuo spalio 8 dienos eiti dar ir UAB „Palangos klevas“ vyr. buhalterės pareigas.

„Direktorė neturėjo teisės priimti tokio sprendimo, kuris prieštarauja ne tik teisės aktams, bet ir elementariai logikai, juk įmonės vadovo ir finansininko pareigos yra nesuderinamos“, – teigia administracijos direktorė.

„Tokius pažeidimus naujasis turgaus direktorius bendrovėje aptiko jau pirmąją savo darbo dieną. Kokių netikėtumų dar galime sulaukti? Artimiausiu metu bendrovėje „Palangos klevas“ bus atliktas išsamus įmonės veiklos auditas, kurio išvados bus perduotos teisėsaugos institucijoms. Apie jas informuosime miesto visuomenę“, – patikino Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė A. Kilijonienė.

E. Židanavičius tikino esąs „absoliučiai ramus“ dėl „bet kokių patikrinimų“.

„Juokinga galvoti, kad dabar reikėtų didvyriu laikyti Seimo narį P. Žeimį, kuris po straipsnio „Palangos tilte“ apie turgaus renovaciją Šventojoje, „susidomėjo“ staiga finansiniais dalykais ir „sukruto“ rašyti pareiškimą savivaldybės vadovams. Kai jam reikėjo paramos per Seimo rinkimus, tai jis užėjo pas mane pats jos paprašyti. Galėjo ir dabar užeiti – būčiau įteikęs visus dokumentus“, – sakė E. Židanavičius.

Jis pastebėjo, kad dar vasarą Tarybos nariui Aleksandrui Jokūbauskui pateikus užklausimą savivaldybės administracijai dėl UAB „Palangos klevas“ veiklos, pati jos direktorė A. Kilijonienė atsiuntė pasirašytą raštą, kad statybų veikla vykdoma teisėtai.

„Dabar viskas staiga pasikeitė“, – pastebėjo E. Židanavičius.

A. Kilijonienė „Palangos tiltui“ tvirtino, kad problema su statybomis ta, kad jas vykdo turgavietės administracijos pasamdyti rangovai, su kuriais nėra pasirašyta jokių sutarčių.

„Tai irgi pastebėjo naujasis direktorius“, – sakė administracijos direktorė.

Anot jos, dėl to atsakomybę reikėtų prisiimti buvusiai UAB „Palangos klevas“ stebėtojų tarybai.

 

Išeinant iš kabineto patikrino ir rankinę

Atleista iš UAB „Palangos klevas“ direktorės pareigų I. Vitkienė „Palangos tiltui“ neslėpė savo pasipiktinimo.

„Mane atleido už mano akių, leido susidėti daiktus, o išeinant iš kabineto mano rankinę patikrino skubiai paskirtas direktorius A. Byčkovas. Ypač skaudu, kad tokio pažeminimo sulaukiau turguje išdirbusi 27 metus, iš jų 12 metų jau reorganizuotame „Palangos klevas“, – sakė I. Vitkienė.

Ji teigė per tiek metų nebuvo gavusi jokių drausminių nuobaudų, net jokio įspėjimo sulaukusi.

„Turgaus darbo rezultatai yra geri, įmonės veikla – skaidri, tą parodė ir neseniai atliktas įmonės auditas. Per dešimt metų esame išmokėję daugiau kaip pusę milijono litų dividendų, ir še tau – įvertinimas“, – kalbėjo atleista direktorė.

Ji pastebėjo, kad pagal akcinių bendrovių įstatymą būtent ji turėjo sušaukti akcininkų susirinkimą naujai stebėtojų tarybai išrinkti.

„Tačiau, kai nori ką nors išgrūsti, visada rasi kaip apeiti įstatymą“, – tvirtino I. Vitkienė.

Ji neatmetė galimybės, jog pasveikusi kreipsis į teismą, kad jai būtų paskirta išmokėti išeitinę kompensaciją.

 

„Išskirtinių“ klientų nebus

Naujasis UAB „Palangos klevas“ direktorius A. Byčkovas vakar neskubėjo žarstytis kaltinimais buvusiai direktorei ir susirgusiam buhalteriui A. Židanavičiui.

„Pirmiausia reikėtų užsakyti ir atlikti įmonės auditą“, – pabrėžė A. Byčkovas.

Bet jis teigė jau pastebėjęs, kad trūksta kai kurios dokumentacijos, yra nelegalių statinių, turguje yra daugiau vietų nei jų yra „popieriuje“.

„Kas užsakys auditą – turgaus administracija ar savivaldybė – dar bus sprendžiama. Aš kol kas pats analizuoju padėtį turguje, savivaldybės administracija man kol kas nenumatė jokių terminų, iki kada aš turiu pateikti kokius nors duomenis ar išvadas jai“, – „Palangos tiltui“ sakė pašnekovas. Jis prisipažino, kad dar neturįs „visų reikiamų įgaliojimų“ kaip direktorius. „Pavyzdžiui, informacija į Registrų centrą dar „nesuvaikščiojo“, kol kas dar negaliu net prisijungti prie turgaus banko sąskaitos“, – sakė A. Byčkovas.

Vyras teigė, kad jokių „kardinalių pasikeitimų“ turguje nebus. „Tarifai nustatyti, ir jie nebus keičiami. Turgus gyvena kaip gyvenęs“, – pastebėjo A. Byčkovas. Bet pabrėžė, kad jam „jokių išskirtinių“ klientų nebus.

„Palangos tilto“ kalbintos garbaus amžiaus turgaus prekeivės – Aldona ir Genutė – nestokojo gerų žodžių E. Židanavičiui.

„Visada sustos, užkalbins. Nusipirks obuolį ir grąžos neims. Visi čia kalba, kad dėl politikos jį taip „patvarkė“. Kiek galima žmogų kalti prie kryžiaus, kad jis teistas – jis savo atkentėjo“, –„Palangos tiltui“ sakė ponia Genutė, turgavietėje prekiaujanti jau beveik 20 metų.

 

Įplaukė gerokai daugiau pinigų nei paprastai

Naujasis direktorius siūlė daugiau išvadų galėsiąs pasakyti mėnesio pabaigoje, bet pastebėjo, kad savaitę, kol vadovauja „Palangos klevui“, į kasą įplaukė gerokai daugiau pinigų nei paprastai. Pavyzdžiui, šį antradienį turgaus kasą papildė 1749 litai.

Kasos operacijų knyga rodo, kad antradienį – prieš savaitę, dar dirbant I. Vitkienei ir E. Židanavičiui, buvo surinkta vos 361 litas.

„Su išvadomis neskubu. Oras per pastarąsias savaites lyg nelabai keitėsi. Gal taip yra dėl to, kad kiti prekeiviai sumokėjo iš anksto už ilgesnį terminą“, – spėliojo A. Byčkovas.

„Tokių keistų svyravimų yra ir daugiau. Praėjusį mėnesį tik vieną dieną turgus surinko virš 1000 litų rinkliavos, o vien per mažiau nei savaitę jau man čia dirbant, tris dienas rinkliavos viršijo 1500 litų. Nežinau kol kas, kodėl būtent taip yra“, – neskubėjo su išvadomis buvęs policijos pareigūnas.

E. Židanavičius teigia, kad tokie teiginiai apie „svyravimus“ yra melas ir neteisingas interpretavimas. Jis kategoriškai neigė ir kaltinimus, kad kai kurie turgaus prekeiviai rinkliavą mokėjo į jo paties kišenę. „Kai norėsi ką nors mušti, lazdą visuomet rasi, – sakė miesto Tarybos narys. – Neabejoju, kad buvau ir esu politiškai kai kam „nepatogus“, dėl to ir visas toks melas ir šmeižtas prieš mane“.

Jis užsiminė, kad nematąs prasmės toliau dirbti turguje.

„Žinau, kad kai kuriems veikėjams tai suteiks didelį džiaugsmą“, – pastebėjo jis.

 

Figūruoja kaip turgaus atsakingasis asmuo

Naujasis direktorius „Palangos tiltui“ sakė, kad dar nenusprendęs dėl E. Židanavičiaus likimo.

„Jeigu žmogus norės dirbti ir susitvarkys su jam pavestu darbu, kodėl gi turėčiau jo atsisakyti. Ypač, jei ir audito rezultatai neatskleis piktybiškos veiklos“, – sakė A. Byčkovas.

Jis pastebėjo, kad E. Židanavičius net nebuvo įformintas kaip turgaus buhalteris. „Dokumentuose jis figūruoja kaip turgaus atsakingasis asmuo, – pastebėjo pašnekovas. – Man keista, kad pagal dokumentaciją, bendrovėje buhalterio net nebuvo. Apskritai buhalterinė apskaita buvo keistai tvarkoma – kol kas radau labai mažai sutarčių. Matau, kad buvusi direktorė ir „direktoriavo“, ir buhalteriją tvarkė. O kartais ir E. Židanavičius kaip buhalteris kai kuriuose dokumentuose yra rodomas“.

Bet E. Židanavičius gynėsi, kad atsakingu turgaus asmeniu buvo įformintas tik rekonstravus Šventosios turgavietę.

„Tokios pareigos buvo tikslesnės prižiūrint ir Šventosios turgavietę“, – sakė vyras.

A. Byčkovas laikraščiui teigė, kad prieš pusantro mėnesio sužinojo, jog turguje gali būti perversmas.

„Na, tą buvo galima ir logiškai išmąstyti, – sakė A. Byčkovas. – Todėl nusprendžiau savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjui Petrui Kaminskui įteikti savo gyvenimo aprašymą. Vėliau manęs vienas iš administracijos vadovų paklausė, ar tikrai esu apsisprendęs vadovauti turgui. Nenorėčiau minėti jo pavardės“.

Jis prisipažino, kad policijos pareigūno atostogose iki pasiūlymo buvęs pusantrų metų. „Nekart buvau kaip pareigūnas skatintas“, – pastebėjo jis.

Anot jo, kandidatūra buvo tinkama, todėl buvo pakviestas užimti turgaus direktoriaus pareigas. „Manau, kad žmonėms nėra svarbu, kas vadovauja turgui. Jiems svarbiausia, kad jiems būtų sudarytos tinkamos prekybai sąlygos“, – pastebėjo naujasis direktorius.

Jūsų komentaras:

hmmm 2013-11-07 14:11 (IP: 78.61.104.50)
Matot, jo paklause ar noretu vadovauti ???!!! O konkurso nereikejo !!! As irgi norejau, bet manes neklause...

Darius 2013-10-27 19:29 ([email protected] / IP: 84.46.240.112)
Per dešimt metų esame išmokėję daugiau kaip pusę milijono litų. Tai taip iseina per metus 50000 lt vieninteliam akcininkui Palangos savivaldybei.O yra 175 vietos vasara visos vietos uzimtos kiek teko girdet tai 175*10 lt isena 1750 lt i diena padauginam is 90 vasaros dienu gaunasi 157500 lt idomu. Kazin kiek moka tie kioskai su mesa zuvim turbut nustebciau suzinojes.

sigute 2013-10-19 16:18 ([email protected] / IP: 78.61.70.82)
Aš išsilavinimą norėjau parašyti kabutėse.Norėjau pasakyti,kad neužtenka noro ir išsilavinimo vadovauti įmonei,bet reikia ir gabumų.Nesakau,kad kas nors blogai vadovavo,tik nepatiko straipsnio pavadinimas.Kokia gali būti atsakingo asmens savivalė,tada ir norisi paklausti o ką veikė direktorė?

spalė 2013-10-19 15:02 (IP: 78.61.32.136)
Gal reikia palyginti dabartinio direktoriaus išsilavinimą ir buvusiosios

sigute 2013-10-19 08:59 ([email protected] / IP: 78.61.70.82)
Šiaip visose įmonėse už įmonės veiklą atsako direktoriai,todėl kiekviena valytoja ir nevadovauja įmonems.

nunu 2013-10-18 14:56 (IP: 78.61.200.13)
kur tie didieji komentatoriai? "kox zidanavicius" saunuolis ir t.t. susidorojo cia su juo gi! Faktukai i dienos sviesa? kuom sergi "gerbiamasis: E.Z. ????

to Klausimas pirmokui 2013-10-17 20:30 (IP: 78.61.175.229)
Matomai esate "krūtas" verslininkas, nes jau pirmokus mokote, kad 1000 ar 10000 litų nuslėpimas - menkniekis.Spėju, kad po tokių pamokų pirmokas ateityje tikriausiai neišvengs grotuotų įstaigų.

Klausimas pirmokui 2013-10-17 18:56 (IP: 50.75.215.70)
Kuris is cia paminetu veikeju sventas? Klausimas tik, kuris labiau prisidirbes , kuris turi daugiau svertu ir turi proga... Kitas klausimas, kas daro didesne zala, ar tas, kuris nuslepe 1000 ar 10000 litu, ar tas, kuris i viska ziuri biurokratiskai, viska linkes blokuoti ir tik aplink save apsidelioti potvarkiais ir kitais popiergaliais? Esu linkes manyti, kad blokuojamos iniciatyvos, gaisinamas aktyviu zmoniu laikas atnesa didesnius nuostolius, juk tokiu zmoniu ne vienas ir ju visu kartu kuriama pridetine verte tikrai nemaza..

panašu... 2013-10-17 18:31 (IP: 78.61.56.200)
Taigi B.Martinkus,"vienas iš administracijos vadovų ", surado A.BYČKOVĄ, argi neaišku? Vienas kitam gerkles kanda,lyg koviniai pitbuliai...Labai primena mums "draugiškos šalies-kaimynės" elgesio stilių, mat visi "veikėjai"atėję iš tų "gerų ' laikų...

Taip pat skaitykite

Ilgai tūpčiojusi, reikalavusi, kad būsimasis miesto turgaus direktorius turėtų ir ekonominį, ir teisinį išsilavinimą – tiesa, pastarojo reikalavimo, ilgai nesant kandidatų, buvo atsisakyta – Palangos miesto savivaldybės administracija pagaliau išsirinko UAB „Palangos klevas“, kuris administruoja turgų, direktorių. Tiksliau – direktorę: vieno kurorto lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo...


Gal ieškote direktoriaus darbo?   Konkursas į UAB „Palangos Klevas“, valdančios miesto turgų, direktoriaus pareigas šiemet buvo skelbtas 4 kartus, tačiau pretendentų dalyvauti konkurse nebuvo. „Šiuo metu yra paskelbtas naujas konkursas, vykdomos konkurso procedūros,“ – „Palangos tiltui“ sakė Jurgita Vanagė, Palangos miesto mero patarėja. Tiesa, šiuo metu Savivaldybės internetiniame...


Pamestas auskaras. Gali būti, kad prie turgaus. Radusiam/-iai atsilyginsiu. Tel.8 603 28779


Palangos turgaus direktorius numetė 73 kilogramus

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 13 | Rubrika: Miestas

Palangos turgaus direktoriaus Andrejaus Byčkovo negalima pažinti – vyras numetė daug svorio ir dabar atrodo žymiai sveikesnis. „Numečiau 73 kilogramus,“ – „Palangos tiltui“ prisipažino UAB „Palangos klevas“, kuri valdo kurorto ir Šventosios turgus, direktorius. Tačiau jis nepanoro komentuoti, kaip jam tai pavyko. „Galiu pasakyti, kad...


Šis savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugiau nei 500 „Vaikai, nepykite, kad aš negaliu su jumis maudytis – man neleidžia,“- sakė prezidentė, kuri kartu su Palangos meru Š. Vaitkumi, jo šeima ir daugiau kaip puse tūkstančio vaikų iš visos Lietuvos sušoko Palangos vasaros...


                Dar kartą „sės“ ir įsikals vinį į karstą savo, kaip politiko, karjerą? Ar kaltinimai savivale jau buvusiai Palangos turgaus UAB „Palangos klevas“ direktorei Irena Vitkienei ir už finansinę veiklą įmonėje atsakingam, po direktorės atleidimo susirgusiam Eimučiui...


Liepos 10 d. Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų kolegija padėjo tašką Senojo turgaus gatvės istorijoje ir priėmė nutartį atmesti pareiškėjo Aleksandro Jokūbausko apeliacinį skundą dėl Klaipėdos apygardos administracinio teismo 2012 m. gruodžio 21 d. priimto sprendimo nutraukti administracinę byla pagal pareiškėjų Aleksandro Jokūbausko, Irenos...


Pernai rekonstruota kurorto vaizdo nepuošusi Senojo turgaus gatvė vis dar tebekursto palangiškių aistras. Nepatenkintieji tuo, kad gatvė praktiškai atiduota pėstiesiems bei tuo, jog pasunkėjo privažiavimas prie nuosavų namų, ofisų ir parduotuvyčių, gyventojai, nesulaukę jiems palankių Eismo saugumo komisijos bei Savivaldybės administracijos sprendimų, kreipėsi į teismą....


Palangos Senojo turgaus gatvė netrukus virs pėsčiųjų alėja

"Palangos tilto" informacija, 2011 11 04 | Rubrika: Miestas

Senojo turgaus gatvė Palangoje netrukus turės naują veidą – šią savaitę pradėti 230 metrų ilgio atkarpos nuo Ganyklų g. iki Senojo turgaus g. 2 remonto darbai. Rangovai įsipareigojo įrengti naujus važiuojamosios dalies pagrindus bei šaligatvį, asfalto danga bus pakeista trinkelėmis.


Palangos turguje jau kvepia braškėmis. Jos iš Lenkijos, lietuviškos kol kas dar tik pakeliui. Tačiau braškės ir kiti tradiciniai turgaus produktai (daržovės, vaisiai, žuvis ir mėsos gaminiai) – tik mažoji dalis prekių. Turgus – drabužių ir batų karalystė. „Palangos tiltas“ domėjosi, ar tokiam būriui panašiomis prekėmis prekiaujančiųjų užtenka „erdvės verslui“?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius