Daugiausiai sprendimų projektų parengė trys Tarybos nariai

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-02-04
Saulius Simė.

Saulius Simė.

Beveik įpusėjus miesto savivaldybės Tarybos kadencijai, politikai gali pasididžiuoti skirtingu įdirbiu ir „kraičiu“. Bet kalbant apie Tarybos sprendimų projektų rengimą, vos keletas politikų tempė vežimą. Kaip, matyt, ir dera, sąrašo viršuje rikiuojasi abu Tarybos vadovai: meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Saulius Simė, kurie iki 2012-ųjų metų galo Tarybai pateikė atitinkamai 9 ir 10 sprendimų projektų.
Tarp vicemero pateiktų sprendimų projektų – ir savivaldybės kovos su korupcija programos įgyvendinimo priemonių plano sudarymas 2011-2012 metams, ir sprendimo projektas dėl peticijų komisijos, ir Etikos komisijos.
Vienu sprendimo projektu mažiau pateikė Š. Vaitkus, pavyzdžiui, sprendimo projektus dėl Kontrolės komiteto sudarymo, dėl Komitetų sudarymo, dėl asmeninio (politinio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų pareigybių, kai kuriuos kitus.
Trečias pagal tokį rodiklį – Eimutis Židanavičius, kuris, kaip Palangos miesto savivaldybės investicijų priežiūros komisijos pirmininkas, daugiausia sprendimų projektų pateikė „Litesko“ investicijų priežiūros srityje.
Kontrolės komiteto pirmininkas Danas Paluckas per beveik dvejus darbo metus Taryboje pateikė 3 sprendimo projektus.
Albinas Stankus ir Giedrius Šatkauskas yra pateikę po vieną sprendimų projektą.
Kiti politikai sprendimų projektų nepateikė.
Kai kurie kalbinti Tarybos nariai įspėjo, kad nėra objektyvu apie Tarybos narių darbą Taryboje spręsti pagal parengtų sprendimo projektų skaičių.
„Merui ir vicemerui, kaip Tarybos vadovams, privalu teigti sprendimo projektus. Logiška, kad daugiausiai jų pateikė valdančiosios koalicijos nariai, nes opozicijos atstovų parengti projektai vargu ar taptų kūnu. Didžiausias kiekvieno Tarybos nario darbas yra komitetuose“, – „Palangos tiltui“ sakė Tarybos narys, nenorėjęs, kad būtų skelbiama jo pavardė.

Jūsų komentaras:

2013-02-07 11:04 (IP: 194.176.60.225)
Eilini kartą subjektyvi rašliava, nes "pagerbtiejų" ne tik projektų skaičius, bet ir įvardinti projektai. O opozicijos atstovų projektai neįvardinti. Tai kaip aš tūlas skaitytojas galiu objektyviai yvertinti tarybos narių darbą? Juk kartais ir vienas projektas gali būti svarbesni ir svaresnis, nei 100 nereikšmingų... Jegelevičiau tavo straispnius gėda skaityti, nes pirmokai objektyviau rašo nei pats!

manyciau 2013-02-06 14:57 (IP: 78.61.104.50)
reiketu pakoreguoti - vietoj "miesto laikrastis " reikia pervadinti - " konservaroriu sienlaikrastis " , tada niekas neprikibs ...

Žurnalistui 2013-02-05 17:37 (IP: 82.135.193.177)
Ponas Linai, pasirodo , kad kai norit galit ir objektyviai parašyti . Ar nebus tik žurnalistų etikos komisija proto ikrėtusi ? Jei ne - tai su tuo ir sveikinu .

Pagarba Tarybos nariui A.Stankui 2013-02-05 13:02 (/ / IP: 86.100.60.112)
Labiausiai Pagarbos vertas A. Stankus! - Ne tas geriausias, -kas garsiai rėkia, ar "sėdi" laikraštyje, o tas, kuris nebijo ir "požeminiais" kanalais vaikšto,...o kai "išknisa" - tai kai kam tik nuryti belieka ...

2013-02-05 10:41 (IP: 78.61.79.246)
Stankus tik viena o atrode , kad toks darbstus

Taip pat skaitykite

Buvęs miesto Tarybos narys, buvęs Palangos turgaus direktorius ir vienas aršiausių mero Šarūno Vaitkaus kritikų, Eimutis Židanavičius, "Palangos tiltui" teigė, kad pirmuosius savo veiklos metus mininti miesto Taryba yra išskirtinė.


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusio Palangos miesto savivaldybės tarybos nario Aleksandro Jokūbausko elgesį. Bus aiškinamasi, ar jis, nustojęs eiti minėtąsias pareigas, nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimo atstovauti.  


Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai, tęsdami tradiciją artėjant Vėlinėms pagerbti į Amžinybę iškeliavusius kolegas, ketvirtadienį, spalio 31 d., aplankė Palangos kapinėse amžinojo poilsio atgulusių Savivaldybės tarybos narių kapus.  


Trečiadienį ir penktadienį posėdžiavusi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš rinkimų sąrašų išbraukė 280 kandidatų į savivaldybių tarybų narius, nuslėpusius, kad buvo teisti. Penki kandidatai – trys iškelti Darbo partijos ir po vieną partijos Tvarka ir teisingumas bei Visuomeninio rinkimų komiteto „Nepartinių palangiškių sąjūdis”...


Nors iki rinkimų į savivaldybių tarybas dar daugiau nei pusmetis, ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje klausantis kai kurių tarybos narių pasisakymų galėjo susidaryti įspūdis, jog jie jau rengiasi būsimoms rinkiminėms batalijoms. Pasisakymų, replikų ir šiaip pasikandžiojimų buvo tiek, kad net pasėdy dalyvavę visuomenės atstovai pastebėjo, jog sulig...


Miestui pradėta kenkti stabdant tarybos darbą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 03 20 | Rubrika: Savaitės komentaras

Ar palangiškių išrinkti politikai dar benori būti miesto tarybos nariais? Ar tarybos posėdžiai jiems nevirto nepakeliama našta? Tokie klausimai iškilo praėjusį ketvirtadienį, kai į iš anksto paskelbtą tarybos posėdį iš 21 tarybos nario tesusirinko vos 10 politikų.


Paskutiniąją lapkričio dieną vykęs Palangos miesto savivaldybės tarybos 36-asis posėdis, kurio darbotvarkėje buvo 27 klausimai, ko gero, būtų pasibaigęs dar iki pirmosios kavos pertraukėlės ryte, jei ne arši diskusija, įsiplieskusi svarstant dešimtąjį  klausimą – dėl Palangos miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos sudėties. Diskutuota aistringai, bet...


Kreipimasis į Palangos miesto savivaldybės tarybos narius  9

Rimantas Germanas UAB „Litesko“ komercijos direktorius, 2013 06 06 | Rubrika: Miestas

Situacija Palangos šilumos ūkyje, o taip pat miesto savivaldybės ir „Litesko“ santykiai pasiekė ribą, kuomet nebeužtenka pasisiuntinėti raštais vieni kitiems. Turime labai rimtą situaciją, didžiulę problemą, kuri kaupėsi ne vieną mėnesį ir pasiekė kulminaciją. Apie tai ir noriu pasisakyti.


Beveik įpusėjus miesto savivaldybės Tarybos kadencijai, politikai gali pasididžiuoti skirtingu įdirbiu ir „kraičiu“. Bet kalbant apie Tarybos sprendimų projektų rengimą, vos keletas politikų tempė vežimą. Kaip, matyt, ir dera, sąrašo viršuje rikiuojasi abu Tarybos vadovai: meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Saulius Simė, kurie iki 2012-ųjų metų galo Tarybai...


Rudenį nuslūgus didiesiems sezono darbams, meras Šarūnas Vaitkus vis dažniau varsto Seimo, ministerijų ir kitų valstybinių žinybų duris Vilniuje ieškodamas problemų Palangoje sprendimų ir kurorto infrastruktūros projektų finansavimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas