Didžiausias šalies dienraštis jau kviečia skaityti laikraščio „Lietuvos ryto“ kavinėje

Linas JEGELEVIČIUS, 2011-07-04
Peržiūrėta
1388
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Didžiausias šalies dienraštis jau kviečia skaityti laikraščio „Lietuvos ryto“ kavinėje

Koks didžiausias šalyje dienraštis? „Lietuvos rytas“. Koks vienas iš dvejų stipriausių Lietuvos krepšinio klubų? „Lietuvos rytas“. Dar su tokiu vardu galime rasti vieną didžiausių šalyje spaustuvių, daug ambicijų turinčią televiziją. Nuo praėjusio šeštadienio dienraštis Palangoje ne tik rūpinsis laikraščio prenumerata ir žiniomis Palangoje, bet ir „Lietuvos ryto“ kavine J. Basanavičiaus gatvėje.

 

Naujoji kavinė įsikūrė S.Daukanto ir J.Basanavičiaus gatvių sankirtoje.  Ten, kur anksčiau buvo kavinė „Baras 21”, kuris, tiesą pasakius, niekada negalėjo pasigirti dideliu kurorto poilsiautojų dėmesiu.

Šeštadienį  buvo atidengta „Lietuvos ryto“ ženklu pažymėta šviečianti iškaba, kurioje pavaizduotas Palangos simbolis - jūros tiltas. Naujojo baro dizainas perteikia dienraščio dvasią: kėdžių apmušalai  mirga laikraščio skilčių ir priedų pavadinimais; nors meniu dar nesiūlo paskanauti „Lietuvos ryto“ firminių kepsnių, meniu puslapiai, skelbiantys ir bendrovės ženklą, primena, kad sėdi didžiausio šalies dienraščio kavinėje.

Į „Lietuvos ryto“ baro atidarymą susirinko kelios dešimtys didžiausio šalies dienraščio draugų ir gerbėjų.

Baro terasoje džiazo atlikėja Vita Rusaitytė ir jos vyras trombonininkas Skirmantas Sasnauskas atliko Franko Sinatros improvizacijas.

Sveikinimo žodį tarė Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris sakė, kad dabar jo rytinė miesto apžiūra būtinai baigsis puodeliu kavos šiame bare, kuriame bus galima paskaityti ir naujausias šalies žinias.

Be jokios abejonės, bare nuo šiol lankytojai visada ras šviežiausią šio dienraščio numerį.  Keisis ir valgiaraštis, atsiras naujų patiekalų, kurių pavadinimai bus iš laikraščio redakcijos gyvenimo.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šis savaitgalis Palangoje išskirtinis – didžiausias šalies kurortas mini grąžinimo Lietuvai šimtmetį. Įvairiose miesti kertelėse šurmuliuoja šventiniai renginiai, jo dalyvius nukeliantys į visai Lietuvai svarbius šimto metų senumo įvykius.


„Lietuvos rytas“ toliau kuria opusus apie vadinamąsias Palangos „dušines“, nors prokuratūra jau nekart teigė, tiesa, neįvardindama žurnalisto (straipsnius apie „dušines“ rašo laikraščio žurnalistas Alvydas Ziabkus – PT), kad dienraščio skleidžiama informacija nėra teisinga. Šią savaitę minėtas „Lietuvos...


Sakote, kad laikraštis – jau seniena, nes negali konkuruoti su socialiniais tinklais? Galbūt, tačiau įdomiausius „Palangos tilto“ straipsnius jūs laikraščio Facebok puslapyje Facebook/Palangostiltas pamatote gerokai vėliau nei jūsų tėvai ar seneliai prenumeruojantys popierinį laikraštį – savo įdomiausius, aktualiausius straipsnius į internetą...


Visas  gimnazijos jaunuolių ir mokytojų Dalios Rakauskienės bei Ingridos Želnienės rudenines veiklas vainikavo „Naktinio krepšinio” turnyras, kuris vyko po visų miestiečių sportinių veiklų. Nuo 22 val. iki 4 val. ryto sužaidėme 10 rungtynių. Žaidė visų gimnazijos klasių mokiniai – pirmokai, antrokai, trečiokai, ketvirtokai. Iki paskutinių rungtynių akimirkų...


Ankstyvą darbo dienos rytą, kuomet dauguma poilsiautojų dar miega, Palangos paplūdimiai būna dar beveik tušti – čia galima sutikti tik vieną kitą sportininką ar aktyviai dieną pradėti mėgstantį palangiškį ar kurorto svečią. Ir, be abejo, nuo ankstyvo ryto paplūdimyje triūsiančius Palangos komunalininkus.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Rugsėjo 24 d., antradienį, Palangai įteiktas Lietuvos rekordo diplomas, oficialiai patvirtinantis, kad kurorto koncertų salės fasadą puošiantis dainininko Stasio Povilaičio autografas yra didžiausias parašas šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo.    


Didžiausią prenumeratorių skaičių Palangoje turintis leidinys „Lietuvos rytas“ nuo kitų metų vasario 1 dienos uždaro savo biurą Palangoje, tačiau leidinio prenumeratoriams jaudintis neverta – laikraštį pristatys pagal individualios veiklos pažymėjimus dirbantys paštininkai ar tam tikslui samdyta firma. Neatmetama galimybė, kad laikraštį...


Koks didžiausias šalyje dienraštis? „Lietuvos rytas“. Koks vienas iš dvejų stipriausių Lietuvos krepšinio klubų? „Lietuvos rytas“. Dar su tokiu vardu galime rasti vieną didžiausių šalyje spaustuvių, daug ambicijų turinčią televiziją. Nuo praėjusio šeštadienio dienraštis Palangoje ne tik rūpinsis laikraščio prenumerata ir žiniomis Palangoje, bet ir „Lietuvos ryto“ kavine J. Basanavičiaus...


Palangos J.Basanavičiaus gatvėje – didžiausias margutis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį J.Basanavičiaus gatvę papuošė didžiulis, didesnis nei dvejų metrų, margutis, pranašaujantis pavasario pradžią bei laukiamą Velykų šventę. Jis taip pat skelbia apie netrukus pasirodysiančią „Baltijos jūros šalių regiono Velykinių margučių alėją“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius