Dovana Lietuvai – žygis iki Prezidento ąžuolo

"Palangos tilto" informacija, 2019-03-17
Peržiūrėta
288
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

2005 metais Palangos senosios gimnazijos bendruomenė sveikino Lietuvą ir gimnazistę Moniką Mikalauskaitę su gimtadieniu. Jos abi gimė 1990 metų kovo 11-ąją. Monikai ir Lietuvai tą dieną buvo 15 metų. 2005 metais Palangos senosios gimnazijos gimnazistai pirmą kartą Lietuvai dovanojo sveikatingumo krosą „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas“.
Šiemet sveikiname Lietuvą su gimtadieniu jau 14 kartą ir dovanojame spartųjį žygį iki Prezidento ąžuolo. Nei lietus, nei vėjas nesutrukdė Palangos senosios gimnazijos I ir II klasių mokiniams dalyvauti sveikatingumo renginyje. Per 200 mokinių bėgo, ėjo, važiavo riedlentėmis, dviračiais link tikslo. Mokytojas Egidijus Kukta juos pasitiko prie Birutės kalno, o Dalia Rakauskienė ir Ingrida Želnienė laukė su suvenyrinėmis Lietuvos vėliavėlėmis, asmeninėmis dovanėlėmis, vardiniais diplomais ir karšta arbata gimnazijoje. Apdovanoti greičiausiai įveikę žygio trasą – IIA klasės mokinė Beata Galdikaitė ir IB klasės gimnazistas, Lietuvos šaulys Dominykas Čepokas.
Spartusis žygis „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas“ ir visa Palangos senosios gimnazijos bendruomenė kviečia telktis buvusius šio renginio dalyvius ir besimokančius Palangos senojoje gimnazijoje kitų metų pilietinei-sportinei akcijai. 2020 metais kovo 11-ąją švęsime Lietuvos ir gimusių tais metais jubiliejus. Jau laukiame...

Kūno kultūros mokytoja Dalia RAKAUSKIENĖ

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau artimiausiu metu Palangos lavinimo įstaigas pasieks ypatinga Švietimo ir Mokslo ministerijos dovana - 400 planšečių.


Dovana Lietuvai – žygis iki Prezidento ąžuolo

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 17 | Rubrika: Jūros vaikai

Šiemet sveikiname Lietuvą su gimtadieniu jau 14 kartą ir dovanojame spartųjį žygį iki Prezidento ąžuolo. Nei lietus, nei vėjas nesutrukdė Palangos senosios gimnazijos I ir II klasių mokiniams dalyvauti sveikatingumo renginyje. Per 200 mokinių bėgo, ėjo, važiavo riedlentėmis, dviračiais link tikslo. Mokytojas Egidijus Kukta juos pasitiko prie Birutės kalno.


Jau kovo 18 dieną vyks Rusijos prezidento rinkimai.


Grupė Palangos Trečiojo amžiaus universiteto Kraštotyros ir turizmo fakulteto dviračių entuziasčių mokslo metų užbaigimo proga saulėtą pavasarišką gegužės dieną leidosi dviračiais į žygį Šventosios link.


Šiandien, rugsėjo 4 d. prasideda istorinis žygis žemaitukų žirgais apie Lietuvą – „Žemė-žmogus-žirgas“. Vidurdienį, apie 12 valandą, iš Šventosios pajūrio 10-ies žygeivių ir 12-os žirgų draugija iškilmingai bus palydėta į penkias savaites truksiančią kelionę aplink Lietuvą.


Dar pernai vasarą suplanuotas Palangos jaunimo žygis dviračiais iki Talino vos nesibaigė skaudžia nelaime – likus 120 km iki galutinio kelionės tikslo Estijos sostinės Talino pagrindinį šio žygio iniciatorių palangiškį Tautvydą Lubį partrenkė mikroautobusas, kuris trenkėsi ir į jį lydėjusią komandą vežusį mikroautobusą. Laimei, itin skaudžių sužalojimų išvengė ir...


Šventoji yra jai brandžiausius gyvenimo ir kūrybos metus atiduodančio iškilaus menininko – profesionalo Petro Barono žemė. Žeista, griauta, ardyta, išduota, pardavinėjama ir vėl smėlynais ir jūros mūša gundanti, magnetais savo paslaptimis traukianti. Istorija šventintais ir net nešventintais pelkynais, lagūnomis ir takais juose, kuriuose...


Jau septintus metus Palangos senojoje gimnazijoje vyko šventinis bėgimas, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Visi norintys galėjo pamėginti įveikti distanciją nuo Palangos senosios gimnazijos iki Prezidento ąžuolo Birutės parke. Bėgimas tapo švente visiems: vieni bėgo, kiti sveikino sugrįžusius gimnazistus, dar kiti pilstė arbatą, registravo sugrįžusiuosius.


Mero dovana „Bočiams“ – pramoginė kelionė į Mingę

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 06 28 | Rubrika: Miestas

Palangos kultūros centro pagyvenusių žmonių tautinių šokių kolektyvo „Bočiai“ nariai savaitgalį sulaukė išskirtinės miesto valdžios dovanos – kelionės po Lietuvos Venecija vadinamą Mingės kaimą. „Tai buvo miesto mero Šarūno Vaitkaus dovana kolektyvo penkiasdešimtmečio proga“, - sakė „Bočių“ kolektyvo vadovė Janina Serapinienė.


Kaip galima pratęsti prezidento vizitą Palangoje? Yra vienas būdas: prašyti Dievo, kad sugestų jo lėktuvas. Būtent lėktuvo gedimas parai prailgino Slovakijos prezidento Ivano Gašparovičiaus viešnagę Palangoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius