Eurolygos transliacijos keliasi į internetinę „TonyBet“ lažybų svetainę

Palangos tiltas, 2015-09-17
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Eurolygos transliacijos keliasi į internetinę „TonyBet“ lažybų svetainę

Prasidedant naujajam krepšinio sezonui, sporto gerbėjai sulaukė puikių žinių – lažybų bendrovė „TonyBet“ pranešė, kad nuo šiol tiesiogines visų Eurolygos ir Europos taurės rungtynių transliacijas bus galima stebėti internetu be jokio abonentinio mokesčio. Dar viena naujovė – Lietuvos komandų rungtynes komentuos Robertas Petrauskas.

Eurolyga ir Europos taurė su Robertu Petrausku

Tiesiogines sporto transliacijas internetu savo klientams siūlo dauguma didžiausių pasaulio lažybų bendrovių, o nuo šiol šia paslauga galės naudotis ir Lietuvos vartotojai.

„Siekiame lygiuotis į rinkos lyderius ir neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų. Didžiausios pasaulio lažybų bendrovės jau kurį laiką teikia tiesioginių sporto transliacijų paslaugas, tačiau Lietuvoje iki šiol to beveik nebuvo. Džiaugiamės būdami pirmieji, kurie savo vartotojams galime pasiūlyti itin didelį kiekį aukščiausios kokybės transliacijų“,- sakė „TonyBet“ rinkodaros skyriaus vadovas Andrius Lapienis.

Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ rungtynės „TonyBet“ svetainės žiūrovams komentuos sirgalių numylėtinis – Robertas Petrauskas. Nuo šio sezono jokioje televizijoje nedirbančio Petrausko komentavimą galės išgirsti tik „TonyBet“ vartotojai.

„Džiaugiuosi, kad neteks atitrūkti nuo krepšinio“,- po sutarties su „TonyBet“ pasirašymo kalbėjo Petrauskas. „Jau po truputį buvau pradėjęs dėliotis planus, tačiau sulaukęs pasiūlymo ir toliau tęsti komentatoriaus darbą, negalėjau jo atsisakyti. Per daug myliu krepšinį ir jam neabejingus žmones. Šis darbas man teikia didžiulį malonumą, todėl džiaugiuosi, kad galėsiu ir toliau komentuoti svarbiausias krepšinio kovas“.

Roberto Petrausko komentuojamas tiesiogines krepšinio varžybų transliacijas bus galima žiūrėti ne tik nešiojamųjų ar stacionarių kompiuterių, tačiau ir išmaniųjų telefonų, bei plančetinių kompiuterių ekranuose. Eurolygos rungtynių transliacijos bus rodomos TonyBet.lt internetinės svetainės lažybų gyvai skiltyje, o jas stebėti galės visi registruoti „TonyBet“ vartotojai.

Daugiau nei 20 tūkstančių sporto transliacijų

Tiesioginės Eurolygos ir Europos taurės rungtynių transliacijos – tik dalis to, ką savo klientams pasiūlys „TonyBet“. Internetinėje lažybų svetainėje taip pat jau galima žiūrėti Ispanijos, Prancūzijos ir Italijos krepšinio lygų rungtynes, bei aukščiausių Prancūzijos, Italijos, Olandijos, Rusijos ir daugelio kitų futbolo lygų, bei Anglijos futbolo taurės mačus.

„Žinoma, krepšinis ir futbolas susilaukia didžiausio sporto gerbėjų dėmesio, todėl pirmiausia rodysime kuo daugiau šių sporto šakų varžybų, tačiau neliks nuskriausti ir teniso, ledo ritulio, rankinio ir net badmintono gerbėjai. Internetinėje „TonyBet“ svetainėje tiesiogiai transliuosime tokius turnyrus kaip US Open, bei Amerikos ledo ritulio lygos NHL susitikimus“,- apie skirtingų sporto šakų transliacijas pasakojo „TonyBet“ atstovas.

Tiesioginių sporto transliacijų paslaugą lažybų bendrovė „TonyBet“ pristatė dar šių metų pavasarį – iš viso per metus savo internetinėje svetainėje ji ketina parodyti beveik 20 000 įvairių sporto šakų varžybų transliacijų. Vis dėlto, Eurolyga – neabejotinai daugiausiai dėmesio susilaukiantis turnyras, todėl jam bus skiriamas ypatingas dėmesys.

„Iki šiol daugiausiai dėmesio susilaukdavo Ričardo Berankio mačų transliacijos, tačiau jau nuo spalio mėnesio tiesiogiai pradėsime rodyti svarbiausių krepšinio turnyrų – ne tik Eurolygos, bet ir Europos taurės, kurioje dalyvaus „Lietuvos Rytas“ ir „Neptūnas“, mačus“,- sakė Lapienis.

Abonentinio mokesčio mokėti nereikės

Lažybų bendrovės atstovas taip pat patikino, kad paslauga bus teikiama visiems registruotiems „TonyBet“ klientams be jokio abonentinio mokesčio, užteks savo sąskaitoje turėti nors vieną centą.

„Žinoma, jeigu žmogus tiesiog užeis į mūsų svetainę ir norės pasižiūrėti tiesioginę transliaciją, jis pirmiausia turės užsiregistruoti ir tik tuomet turės galimybę žiūrėti jį dominančias rungtynes. Vis dėlto, registracija mūsų svetainėje užtrunka vos kelias minutes, todėl tai tikrai neturėtų sukelti sunkumų norintiems stebėti tiesiogines sporto transliacijas“,- teigė „TonyBet“ atstovas.

Klientų patogumui, „TonyBet“ suteikia galimybę savo sąskaitą pasipildyti ne tik internetu, bet ir visose prekybos centro „Maxima“ kasose, bei loterijos „Perlas“ terminaluose. Lažybų bendrovės atstovo teigimu, norint stebėti tiesiogines sporto transliacijas „TonyBet“ svetainėje jokios papildomos sąlygos netaikomos.

„Mūsų tikslas – suteikti Lietuvos krepšinio gerbėjams galimybę patogiai stebėti šalies komandų rungtynes Eurolygoje ir Europos taurėje ir nemokėti už tai jokių abonentinių mokesčių. Vartotojams taip pat nėra būtina atlikti statymų, užtenka sąskaitoje turėti bent minimalią sumą. Patogu ir tai, kad vieną kartą užsiregistravus žiūrėti transliacijas bus galima visą sezoną“,- apie naujoves kalbėjo „TonyBet“ rinkodaros vadovas.

Galimybė tiesiogiai stebėti sporto transliacijas „TonyBet“ svetainėje integruota kartu su lažybų gyvai paslauga, kuri leidžia vartotojui iš karto lažintis už stebimų rungtynių baigtis.

Nuo 2009 metų Lietuvoje veikianti „TonyBet“ yra viena didžiausių šalies lažybų bendrovių, tiekianti lažybų internetu paslaugas, bei valdanti daugiau nei 20 lažybų punktų visoje Lietuvoje. Bendrovė taip pat yra aktyvi šalies sporto rėmėja, nuo 2010 metų – viena pagrindinių šalies vyrų krepšinio rinktinės rėmėjų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) metus praleidęs Jalenas Riley padarė įspūdingą karjeros šuolį. Kitą sezoną jis rungtyniaus Prancūzijos aukščiausioje lygoje, Šolė „Basket“ klube.


Turbūt išgirdę apie tiesioginį transliavimą internete greičiausiai pagalvojate apie „Youtube“, „Twitch“gyvas transliacijas ar žmones kurie einamuoju laiku save filmuoja socialiniame tinkle „Facebook“. Vis tik tuo tiesioginės transliacijos internetu tikrai neapsiriboja.


Palydovinė televizija, net ir atsirandant vis daugiau išmanių televizijos transliacijos būdų, vis dar išlieka populiaria galimybe matyti tiek lietuviškus, tiek užsienietiškus kanalus. Mažesnėse gyvenvietėse gyvenantiems asmenims tai dažnai tampa vieninteliu pasirinkimu ir nors interneto galimybės labai plečiasi (kartu su juo ir internetinės televizijos), visgi...


Palangos oro uostas, atsižvelgdamas į keleivių pageidavimus, sukūrė internetinę automobilių stovėjimo vietų rezervacijos sistemą. Ją galima išbandyti oro uosto interneto svetainėje. Nuo šiol, dar prieš vykdami į oro uostą, keleiviai gali iš anksto užsisakyti automobilio stovėjimo vietą ir už ją sumokėti, kad netektų šiais reikalais rūpintis atvažiavus į...


Konstitucinio teismo sprendimas, įpareigojantis iki ateinančių Seimo rinkimų kitų metų spalį perbraižyti dešimties, tarp ir jų ir Pajūrio, rinkiminių apygardų ribas, gerokai sujaukė ir kurorto socialdemokratų pirmininko, miesto Tarybos nario Dano Palucko planus. „Atsisakau dalyvauti 2016 metų Seimo rinkimų vienmandatėje Pajūrio apygardoje ir palaikau kitą mūsų partijos keliamą...


Kokios sporto varžybos be komentatoriaus? Ypač jei kalbame apie visą Lietuvą iš proto vedantį krepšinį ir ilgą laiką varžybas komentavusį Robertą Petrauską. Sirgalių numylėtinis grįžta komentuoti didžiojo krepšinio, tame tarpe ir Kauno „Žalgirio“ kovas Eurolygoje, bei tarptautinių Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“...


Prasidedant naujajam krepšinio sezonui, sporto gerbėjai sulaukė puikių žinių – lažybų bendrovė „TonyBet“ pranešė, kad nuo šiol tiesiogines visų Eurolygos ir Europos taurės rungtynių transliacijas bus galima stebėti internetu be jokio abonentinio mokesčio. Dar viena naujovė – Lietuvos komandų rungtynes komentuos Robertas Petrauskas.


Vaikų Velykėlės – šventė mažam ir dideliam!

L/d „Gintarėlis“ auklėtojos Žibutė KUBILIENĖ ir Lina MIEŽETIENĖ, 2013 04 04 | Rubrika: Jūros vaikai

Nors sunkiai iš žiemos snaudulio keliasi žolytė, augalėliai, medžių šakų pumpurėliai, gėlytės, bet vis tiek džiaugiamės, kad su pavasariu pas mus atkeliavo labai graži, nuotaikinga, pilna džiugesio ir linksmybių šventė – Velykos.


Pastaruoju metu Palangos krepšinio ekipai „Naglis“ tenka atlaikyti itin sunkius išbandymus – kilus įtarimams, jog Palangos „Naglio“ ekipos krepšininkai siekė pasipelnyti iš rungtynių su Kauno „Žalgirio“ klubu ir Lietuvos lažybų kontorose už savo ekipos pralaimėjimą didesniu nei 30 taškų skirtumu, imta netgi svarstyti apie galimas bausmes. Kaip patikino „Naglio“ vyriausiasis treneris...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas