Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovus sudomino Palangos sporto infrastruktūra

Palangos m. savivaldybės informacija, 2015-10-08
Peržiūrėta
1398
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovus sudomino Palangos sporto infrastruktūra

Palangos miesto savivaldybėje apsilankė ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovai. Jiems pristatyta Palangos sporto infrastruktūra, taip pat ir šiuo metu vykdomi miesto infrastruktūros plėtros projektai.
Lydimi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prezidento Eimanto Skrabulio bei generalinės sekretorės Nijolės Medvedevos, Savivaldybėje apsilankė Europos lengvosios atletikos asociacijos naujai išrinktas prezidentas Svein Arne Hansen, Estijos lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Erich Teigamagie, Latvijos lengvosios atletikos federacijos prezidentas Guntis Zalitis bei viceprezidentas Ints Pujats.
„Norime pristatyti tą regioną, kur tamprus miesto ir Lengvosios atletikos federacijos bendradarbiavimas jau duoda rezultatų. Būtent todėl Lietuvą pristatome per Palangos prizmę. Tai yra teigiamas pavyzdys, galbūt paskatinsiantis ieškoti ir kitų bendradarbiavimo galimybių, pavyzdžiui, sporto stovyklų organizavimo ar kitų“, – apie susitikimo su miesto vadovais tikslą kalbėjo E. Skrabulis.
Savivaldybėje svečiams buvo pristatyti Palangoje įgyvendinami miesto infrastruktūros plėtros projektai. Meras informavo, jog Palangos miesto prioritetai yra trys: sporto, sveikatingumo bei pramogų plėtra, ir šiomis kryptimis yra intensyviai dirbama. Juo labiau kad kurorte, kaip pabrėžė Š. Vaitkus, yra puikiai išplėtota apgyvendinimo ir viešojo maitinimo paslaugų bazė, o sporto atstovams, planuojantiems sporto stovyklas ar daug sportininkų bei žiūrovų pritrauksiančius renginius, tai yra labai aktualu.
Vėliau svečiai, lydimi Š. Vaitkaus bei R. A. Mikalkėno, apsilankė baigiamoje rekonstruoti Palangos koncertų salėje, restauruotame Birutės parke, universaliame sporto komplekse, apžiūrėjo ir prieš keletą mėnesių rekonstruotą miesto stadioną, atitinkantį visus tarptautinius lengvosios atletikos standartus.
„Tai yra puiku“, – apžiūrėjęs sporto kompleksą bei stadioną, sakė Europos lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Svein Arne Hansen.
Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovai Palangoje viešėjo dvi dienas – spalio 5-6 d. Šio vizito metu buvo aptariamos Baltijos šalių regiono lengvosios atletikos vystymo problemos bei perspektyvos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 8-11 dienomis Taline vyks Europos U23 lengvosios atletikos čempionatas. Palangos miestą šiose aukšto rango varžybose atstovaus Gintarė Tirevičiūtė. Žiemos sezone įvykdžiusi čempionato normatyvą (181cm), vasaros sezone pagerino savo asmeninį pasiekimą (183 cm) bei įvykdė sporto meistro kategoriją.   


Trečiadienį, gruodžio 2 d.,Klaipėdos regiono savivaldybių merai Steigiamojo susirinkimo metu įtvirtino savivaldybių apsisprendimą steigti Klaipėdos regiono plėtros tarybą. Siūlymas savivaldybėms steigti Regionų plėtros tarybas atsirado šių metų rugsėjį LR Seimui priėmus naują Regioninės plėtros įstatymo redakciją. Naujai steigiamos Tarybos Kolegiją sudarys 17 narių iš visų...


Šeštadienį, rugpjūčio 8 dieną, baigėsi dvi dienas Palangoje vykęs Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Palankios oro sąlygos lengvaatlečiams padėjo pasiekti net 16 geriausių šalies sezono rezultatų, krito ir du čempionatų rekordai.


Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.Palangos miesto savivaldybėje apsilankė ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovai. Jiems pristatyta Palangos sporto infrastruktūra, taip pat ir šiuo metu vykdomi miesto infrastruktūros plėtros projektai.


Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.


Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas ir jaunimo pirmenybės.


Nuo penktadienio Palangoje taikoma rinkliava – vienas litas už kiekvieną kurorte praleistą naktį – už naudojimąsi viešąja kurorto infrastruktūra miesto svečiams. Kad lėšos patektų į miesto biudžetą, turės pasirūpinti ne svečiai, o verslininkai. 


Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius