FK „Gintaras“ debiutas Lietuvos vaikų čempionate – su garbingu čempionų titulu

Palangos tiltas, 2016-08-08
Peržiūrėta
1278
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

FK „Gintaras“ debiutas Lietuvos vaikų čempionate – su garbingu čempionų titulu

Pirmą kartą dalyvavę Lietuvos vaikų futbolo čempionate palangiškiai iškovojo triuškinančią pergalę U-10 (2006 m. gim.) 7x7 II lygos pirmenybėse. Priešininkų vadinti skruzdėliukais mūsų kurorto berniukai privertė pašaipūnus gėdingai nutilti, parodę savo greitį, sumanumą gynyboje, taiklumą ir kovingą dvasią.

Reikšminga pergalė
„Labai vertinu šią pergalę,– sako komandos treneris Marselis Balasanovas. – Ji mums ypač reikšminga dėl kelių priežasčių. Visų pirma tai yra pirmoji mūsų pergalė čempionate, kuriame apskritai pirmą kartą šio amžiaus grupėje buvo atstovaujama Palangai. FK „Gintaras“ vienintelis ir kovojo už mūsų miestą. Be to, čempionatui ruošėmės trumpiau nei daugelis jame dalyvavusių komandų – tik vienerius metus. Kai kurios komandos tam ruošėsi net ir pustrečių metų. Tiesą sakant, iš pradžių netgi smarkiai dvejojau, ar apskritai jau esame pasirengę šioms kovoms. Tačiau rezultatai parodė, kad buvome daugiau nei pasirengę. Buvome patys stipriausi!”
Treneris pabrėžia, kad čempionų komanda šioje amžiaus grupėje (gimusių 2006 m. ir jaunesnių) yra netgi gerokai jaunesnė už priešininkų. „Net 80 proc. mūsų komandos berniukų yra jaunesni nei gimę 2006 m. Šeši žaidėjai gimę 2008 m., penki – 2007 m.,– sako M. Balasanovas. – Kai atvykome į pirmąsias varžybas tolimesniuose miestuose, negirdėjusiuose apie mus, kitų komandų berniukai netgi šaipėsi iš mūsų, vadino skruzdėliukais. Žinoma, kai pamatė, kaip šie „skruzdėliukai“ žaidžia, ir kaip iškovoja pergales prieš dičkius, jiems teko nutilti“.

Atsilaikė ir prieš gudravimus
Pamatę palangiškių stiprumą kai kurių komandų treneriai ryžosi netgi nusižengti taisyklėms vardan pergalės. „Buvo tokių, kurie surinko vyresnius berniukus, nei leido šio amžiaus grupė. Paprašius parodyti vaikų dokumentus, nors tai ir privaloma, treneriai jų nepateikė. Aš, kaip treneris, jau vien iš pažiūros atskiriu vyresnius vaikus. Taigi, mūsų didžiajai daliai komandos teko žaisti ne tik prieš porą metų, bet ir prieš trimis metais vyresnius berniukus. Nepaisant visų šių priešininkų gudrybių, vis tiek čempionate iškovojome pirmą vietą“,– sako M. Balasanovas.
Pelnyti pergalės čempionate palangiškiams nesutrukdė nei sudėtingesnės treniravimosi sąlygos, palyginti su kitų miestų. „Mes neturime mums reikalingos infrastruktūros, nei savo transporto, nei savo futbolo aikštės. Į daugelį varžybų teko važiuoti daugiau nei 200 km. Tačiau turime mus palaikančių rėmėjų ir iš savo, ir iš kitų miestų. Esame labai dėkingi mūsų komandos pagrindiniam rėmėjui UAB „Voltas“, taip pat VšĮ „Ars Cantus“ bei „CafeBandukė“, transporto įmonei „Vlasava“, kuri į visas tolimiausias čempionato kelionesvežė mūsų klubo žaidėjus“,– dėkojo už paramą verslininkams treneris.

Klubas turi ir savo vėliavą
Pirmąją tokią reikšmingą pergalę FK „Gintaras“ jaukiai ir linksmai atšventė Šventosios kavinėje. Pasveikinti jaunųjų čempionų atvyko ir kurorto meras Šarūnas Vaitkus su Palangos miesto savivaldybės tarybos nariu Vaidotu Bacevičiumi. Iš mero rankų žaidėjai gavo saldžių dovanų. Kiekvienam žaidėjui, garsinančiam Palangos vardą Lietuvos sporto pasaulyje, miesto vadovas paspaudė ranką ir užkabino po garbingą medalį. Lietuvos futbolo federacija berniukams padovanojo garbės raštus.
„Mūsų komanda pergalių yra iškovojusi ir daugiau, esame laimėję ir tarptautiniuose turnyruose, bet jie truko tik vieną dieną, tad tie laimėjimai greitai ir užsimiršta,– sako treneris. – O čempionatas truko 9 mėnesius, su kiekviena komanda teko žaisti po 4 rungtynes, todėl ji tokia reikšminga“.
Švenčiant čempionato pergalę net ir komandos trenerio laukė maloni staigmena. Palangiškių pagrindinis rėmėjas UAB „Voltas“ sukūrė komandos vėliavą (baltame fone mėlynai baltą futbolo kamuolį su „G“ raide viduryje ir iš Palangos herbo „pasiskolinta“ karūna virš kamuolio). M. Balasanovui buvo įteiktos 3 vėliavos. „Ne kiekviena komanda apskritai turi savo vėliavą. Esu labai maloniai nustebintas ir dėkingas rėmėjams“,– šypsojosi M. Balasanovas.

FK „Gintaras“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Balandžio 9 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau kaip 550 jaunųjų sportininkų iš 36 Lietuvos karate klubų. Palangos Karate Kyokushin klubo „Shodan“, sportininkai iškovojo 5 aukso,  1 sidabro ir 9 bronzos medalius.


Rugsėjo 17 – 18 dienomis „Palangos gintaro“ sanatorijoje vyko konferencija „Vaikų ligų aktualijos Covid-19 epidemijos fone“. Konferenciją organizavo vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ kartu su Klaipėdos universitetu. Konferencija skirta visų specialybių vaikų ir šeimos gydytojams. Konferencijos tikslas buvo supažindinti gydytojus su šių dienų vaikų ligų aktualijomis ir...


Birželio mėnesį per dvi dienas įvyko Lietuvos Karate Kyokushin vaikų čempionatas Kėdainiuose. Šiame čempionate dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos, taip pat ir „Shodan“ mokyklos 27 sportininkai, kurie sportuoja Palangoje. Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai iš šio čempionato parsivežė 17 medalių.


Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė ketvirtadienį pristatė Palangos vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ kolektyvui naująjį įstaigos direktorių Saulių Deveikį. Po pokalbio su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga atrinktas konkurso nugalėtojas šiandien pradėjo eiti pareigas.


Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007–2005 m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Sėkmingai šiose varžybose sekėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ komandai, iškovojusiai 3 sidabro apdovanojimus.


Pirmą kartą dalyvavę Lietuvos vaikų futbolo čempionate palangiškiai iškovojo triuškinančią pergalę U-10 (2006 m. gim.) 7x7 II lygos pirmenybėse. Priešininkų vadinti skruzdėliukais mūsų kurorto berniukai privertė pašaipūnus gėdingai nutilti, parodę savo greitį, sumanumą gynyboje, taiklumą ir kovingą dvasią.   


Savaitgalį Anykščiuose įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2004–2006 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“


Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.


Palangiškiai pelnė apdovanojimus Lietuvos vaikų čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kyokushin vaikų gimusių 2001-2003 m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Karate kyokushin mokykla „Shodan” šiose varžybose pasiekė puikių rezultatų – iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 25 medaliai – 4 aukso, 7...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius