FK „Gintaras“ debiutas Lietuvos vaikų čempionate – su garbingu čempionų titulu

2016-08-08
FK „Gintaras“ debiutas Lietuvos vaikų čempionate – su garbingu čempionų titulu

Pirmą kartą dalyvavę Lietuvos vaikų futbolo čempionate palangiškiai iškovojo triuškinančią pergalę U-10 (2006 m. gim.) 7x7 II lygos pirmenybėse. Priešininkų vadinti skruzdėliukais mūsų kurorto berniukai privertė pašaipūnus gėdingai nutilti, parodę savo greitį, sumanumą gynyboje, taiklumą ir kovingą dvasią.

Reikšminga pergalė
„Labai vertinu šią pergalę,– sako komandos treneris Marselis Balasanovas. – Ji mums ypač reikšminga dėl kelių priežasčių. Visų pirma tai yra pirmoji mūsų pergalė čempionate, kuriame apskritai pirmą kartą šio amžiaus grupėje buvo atstovaujama Palangai. FK „Gintaras“ vienintelis ir kovojo už mūsų miestą. Be to, čempionatui ruošėmės trumpiau nei daugelis jame dalyvavusių komandų – tik vienerius metus. Kai kurios komandos tam ruošėsi net ir pustrečių metų. Tiesą sakant, iš pradžių netgi smarkiai dvejojau, ar apskritai jau esame pasirengę šioms kovoms. Tačiau rezultatai parodė, kad buvome daugiau nei pasirengę. Buvome patys stipriausi!”
Treneris pabrėžia, kad čempionų komanda šioje amžiaus grupėje (gimusių 2006 m. ir jaunesnių) yra netgi gerokai jaunesnė už priešininkų. „Net 80 proc. mūsų komandos berniukų yra jaunesni nei gimę 2006 m. Šeši žaidėjai gimę 2008 m., penki – 2007 m.,– sako M. Balasanovas. – Kai atvykome į pirmąsias varžybas tolimesniuose miestuose, negirdėjusiuose apie mus, kitų komandų berniukai netgi šaipėsi iš mūsų, vadino skruzdėliukais. Žinoma, kai pamatė, kaip šie „skruzdėliukai“ žaidžia, ir kaip iškovoja pergales prieš dičkius, jiems teko nutilti“.

Atsilaikė ir prieš gudravimus
Pamatę palangiškių stiprumą kai kurių komandų treneriai ryžosi netgi nusižengti taisyklėms vardan pergalės. „Buvo tokių, kurie surinko vyresnius berniukus, nei leido šio amžiaus grupė. Paprašius parodyti vaikų dokumentus, nors tai ir privaloma, treneriai jų nepateikė. Aš, kaip treneris, jau vien iš pažiūros atskiriu vyresnius vaikus. Taigi, mūsų didžiajai daliai komandos teko žaisti ne tik prieš porą metų, bet ir prieš trimis metais vyresnius berniukus. Nepaisant visų šių priešininkų gudrybių, vis tiek čempionate iškovojome pirmą vietą“,– sako M. Balasanovas.
Pelnyti pergalės čempionate palangiškiams nesutrukdė nei sudėtingesnės treniravimosi sąlygos, palyginti su kitų miestų. „Mes neturime mums reikalingos infrastruktūros, nei savo transporto, nei savo futbolo aikštės. Į daugelį varžybų teko važiuoti daugiau nei 200 km. Tačiau turime mus palaikančių rėmėjų ir iš savo, ir iš kitų miestų. Esame labai dėkingi mūsų komandos pagrindiniam rėmėjui UAB „Voltas“, taip pat VšĮ „Ars Cantus“ bei „CafeBandukė“, transporto įmonei „Vlasava“, kuri į visas tolimiausias čempionato kelionesvežė mūsų klubo žaidėjus“,– dėkojo už paramą verslininkams treneris.

Klubas turi ir savo vėliavą
Pirmąją tokią reikšmingą pergalę FK „Gintaras“ jaukiai ir linksmai atšventė Šventosios kavinėje. Pasveikinti jaunųjų čempionų atvyko ir kurorto meras Šarūnas Vaitkus su Palangos miesto savivaldybės tarybos nariu Vaidotu Bacevičiumi. Iš mero rankų žaidėjai gavo saldžių dovanų. Kiekvienam žaidėjui, garsinančiam Palangos vardą Lietuvos sporto pasaulyje, miesto vadovas paspaudė ranką ir užkabino po garbingą medalį. Lietuvos futbolo federacija berniukams padovanojo garbės raštus.
„Mūsų komanda pergalių yra iškovojusi ir daugiau, esame laimėję ir tarptautiniuose turnyruose, bet jie truko tik vieną dieną, tad tie laimėjimai greitai ir užsimiršta,– sako treneris. – O čempionatas truko 9 mėnesius, su kiekviena komanda teko žaisti po 4 rungtynes, todėl ji tokia reikšminga“.
Švenčiant čempionato pergalę net ir komandos trenerio laukė maloni staigmena. Palangiškių pagrindinis rėmėjas UAB „Voltas“ sukūrė komandos vėliavą (baltame fone mėlynai baltą futbolo kamuolį su „G“ raide viduryje ir iš Palangos herbo „pasiskolinta“ karūna virš kamuolio). M. Balasanovui buvo įteiktos 3 vėliavos. „Ne kiekviena komanda apskritai turi savo vėliavą. Esu labai maloniai nustebintas ir dėkingas rėmėjams“,– šypsojosi M. Balasanovas.

FK „Gintaras“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Rugpjūčio 25 d. 17 val. Palangos gintaro muziejuje atidaroma jungtinė Lietuvos auksakalių paroda „GoldsmithMeetsAmber“ („Akistata: auksakalys ir gintaras“). Parodos metu aštuoniolika auksakalių iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Trakų, Kintų, Kretingos ir Šilutės pristatys savo kūrinius, kurių pagrindinis akcentas yra gintaras. Parodą...


Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos karatė kiokušin vaikų, gimusių 2007–2005 m., čempionatas. Į šias varžybas susirinko 350 dalyvių iš daugiau nei 30 Lietuvos karatė mokyklų. Sėkmingai šiose varžybose sekėsi Palangos karatė mokyklos „Shodan“ komandai, iškovojusiai 3 sidabro apdovanojimus.


Pirmą kartą dalyvavę Lietuvos vaikų futbolo čempionate palangiškiai iškovojo triuškinančią pergalę U-10 (2006 m. gim.) 7x7 II lygos pirmenybėse. Priešininkų vadinti skruzdėliukais mūsų kurorto berniukai privertė pašaipūnus gėdingai nutilti, parodę savo greitį, sumanumą gynyboje, taiklumą ir kovingą dvasią.   


Savaitgalį Anykščiuose įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2004–2006 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“


Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.


Palangiškiai pelnė apdovanojimus Lietuvos vaikų čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kyokushin vaikų gimusių 2001-2003 m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Karate kyokushin mokykla „Shodan” šiose varžybose pasiekė puikių rezultatų – iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 25 medaliai – 4 aukso, 7...


Bežiūrint į nenusakomo grožio Irenos Pakutinskienės kūrinius iš gintaro, kyla klausimas: iš kur tas mokėjimas jį prakalbinti? O gal ne prakalbinti, gal išgirsti, ką sako gintaras? „Ko gero, taip. Su juo reikia kalbėtis: neužtenka pamatyti, reikia ir išgirsti, ką jis sako“, – nusišypso menininkė.


Praėjusį savaitgalį Jurbarke vykęs Lietuvos karate kiokušin vaikų gimusių 2000m.-2002m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kiokušin mokyklas. Karate kiokušin mokyklai "Shodan" šiose varžybose atstovavo 47  dalyviai. Pasiekti puikūs rezultatai - iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo...


Praėjusių metų lapkričio mėnesį Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ ėmė vykdyti projektą „Viešosios įstaigos Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ pastatų modernizavimas“ pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą „Aplinka ir darnus vystymasis“. Kaip pasakojo „Palangos gintaras“ direktorius Zigmas Paulauskas, tikimasi, kad...


Sausio 26 dieną vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ minėjo 20 metų jubiliejų. Pasak vyriausiojo gydytojo Zigmo Paulausko, pradžia buvo sunki, tačiau pasiekimais gali didžiuotis visas kolektyvas, o ir toliau gyvenimas nestovi vietoje – sanatorija nuolat tobulėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas