Futbolo klubo „Gintaras“ auklėtiniai – neįveikiami

Palangos tiltas, 2015-01-22
Peržiūrėta
1467
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Futbolo klubas „Gintaras“
Futbolo klubas „Gintaras“

Futbolo klubas „Gintaras“ gražiai užbaigė 2014 metus, surengdamas tris turnyrus Palangoje visų savo amžiaus grupių vaikams – 6, 7 ir 8 metų berniukams. Turnyre dalyvavo Mažeikių, Kretingos, Klaipėdos, Gargždų ir Šilutės komandos.
Visuose trijuose turnyruose mūsų berniukai pasirodė labai gerai ir iškovojo pirmąsias vietas. Kadangi šventę norėjosi padaryti kiekvienam vaikui nepriklausomai nuo rezultatų, buvo apdovanotos visos komandos taurėmis ir medaliais. Apdovanojimus įteikė pats Kalėdų senelis.
Naujaisiais metais FK „Gintaras“ vaikai jau spėjo sudalyvauti 2008 metais gimusių berniukų turnyre, kurį organizavo Gargždų futbolo klubas „Banga“. Šiame turnyre dalyvavo 4 stipriausios Klaipėdos apskrities komandos. Ir čia mūsų berniukų neaplenkė sėkmė, jie iškovojo pirmą vietą.

Klubo „Gintaras“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį Lietuvos futbolo U-14 vaikinų rinktinė pradėjo dviejų dienų treniruočių stovyklą Kaune.


Paklaustas, ar žinąs be Palangos kitą maždaug 16 tūkstančių miestuką, kurio vaikų futbolo klube dirbtų net trys užsieniečiai treneriai, Ricardo Casalero,  Palangos vaikų futbolo akademijos „Gintaras“ vyriausiasis treneris iš Portugalijos, juokėsi: „Oi, ne. Tai, ko gero, retenybė.“Su Palangos vaikais dirbs futbolo specialistas iš Portugalijos, o jo asistentas - kamerūnietis.


Praėjusį savaigalį Klaipėdoje įvyko Baltijos Taurės čempionatas, kuriame dalyvavo 1300 dalyvių. Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iš Palangos iškovojo 5 medalius.


Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Ant "Palangos" futbolo klubo krenta įtarimų šešėlis

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 12 | Rubrika: Sportas

Vienas A lygos autsaiderių "Palangos" klubas sulaukė įtarimų dėl galimai sulaužytų sąžiningo žaidimo principų, o tyrimo ėmėsi Lietuvos futbolo federacija.  


Atleistas Palangos futbolo klubo "Palanga" treneris

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 24 | Rubrika: Sportas

FK „Palanga“ išsiskyrė su vyriausiuoju klubotreneriu iš Baltarusijos, Viačeslavu Geraščenka. Iki sezono pabaigos komandai vadovaus buvęs trenerio asistentas Algimantas Briaunys. „Nesutapo požiūriai į komandos vystymą“, – išsiskyrimo priežastis nurodė klubo direktorius T.Laucius. Specialistas iš Baltarusijos į Palangą atvyko...


Liepos 20-24 dienomis Palangoje įvyko FK „Palangos“ ir Roterdamo „Feyenoord“ futbolo klubų organizuota vasaros futbolo stovykla, kurioje sudalyvavo 145 vaikai nuo 7 iki 17 metų amžiaus. Taip pat stovyklos metu buvo surengti trenerių kursai, kuriuose dalyvavo 20 trenerių iš Lietuvos. Jie visi siekė patobulinti savo sugebėjimus ir įgyti daugiau žinių apie...


Futbolo klubas „Gintaras“ gražiai užbaigė 2014 metus, surengdamas tris turnyrus Palangoje visų savo amžiaus grupių vaikams – 6, 7 ir 8  metų berniukams. Turnyre dalyvavo Mažeikių, Kretingos, Klaipėdos, Gargždų ir Šilutės komandos. Visuose trijuose turnyruose mūsų berniukai pasirodė labai gerai ir iškovojo pirmąsias vietas. Kadangi šventę norėjosi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius