Gailestingumas ir atjauta – raktas, atveriantis žmonių širdis

Palangos tiltas, 2013-12-16
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Gailestingumas  ir atjauta – raktas, atveriantis žmonių širdis

Gerumo ir gailestingumo akcija „Padėk šalia esančiam“ Palangos lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyksta jau ketvirtus metus. Pirmaisiais metais dalinomės gerumu ir dovanomis tarpusavyje, surinktus pinigėlius aukojom gyvūnų globos namams „Penkios pėdutės“, kitais metais  surinktas lėšas skyrėme labdaros ir paramos fondui „Algojimas“, vėliau išplėtėme savo iniciatyvą Palangos mieste ir rinkome maisto produktus blogiau apsirūpinusių žmonių šventiniam stalui, mums talkino Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia, „Carito“ organizacija, renginio globėju buvo Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Šiais metais mūsų iniciatyvą palaikė ir su mumis bendradarbiavo Palangos vaikų teisių apsaugos skyrius. Džiaugiamės, kad į akciją įsijungė ir Palangos l./d. „Nykštukas“ bei keletas ugdymo įstaigų iš kitų Lietuvos miestų: Varėnos l./d. „Pasaka“, Kauno l./d. „Pasaka“, Marijampolės l./d. „Pasaka“. Paaukotos lėšos bus skirtos, bendradarbiaujant su Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistėmis, Palangos mieste gyvenančiam vaikučiui su negalia ar iš socialiai skurdžios šeimos, jo svajonei, norui išpildyti.  Kaip padėką už žmonių jautrumą ir gerumą Palangos l./d. „Pasaka“ vaikai ir pedagogai paruošė ir dovanojo muzikinę pasaką „Jūros dugno istorija“, renginio sumanytoja ir vadovė meninio ugdymo pedagogė Banga Gabriolaitė.

Irma Kuojienė
Palangos lopšelio-darželio
„Pasaka“ direktoriaus
pavaduotoja ugdymu
i

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Vienas reikšmingiausių būdų susipažinti su naujovėmis, plėsti asmenines, profesines ir dalykines kompetencijas yra dalijimasis metodine ir praktine darbo patirtimi. Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ nuo 1982 metų žengia sveikos gyvensenos keliu, todėl ypatingas dėmesys skiriamas vaikų sveikatos stiprinimui ir saugojimui. Mokykloje sudarytos sąlygos vaiko...


Lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ verda darbai: atnaujinant visą pastatą, apšiltinamos darželio sienos, stogas, cokolis bei rūsio perdanga, vėliau bus pakeista statinio buitinių ir lietaus nuotekų sistema, šalto bei karšto vandens, šildymo sistemų vamzdynai, įrengta priešgaisrinė signalizacija.


Gegužės 5 dieną nuo pat ryto Palangos lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ vyravo sportinė nuotaika. Sirgaliai dalijosi pasigamintais plakatais, o mažieji krepšininkai ruošėsi tradicinėms varžyboms „Kylančios žvaigždutės“, skirtoms Lietuvos krepšinio 95-mečiui paminėti.


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


Vaikučiai birželio pabaigoje šventė įsimintinas Jonines darželio pievoje. O liepos 12 d. rytą,visi visi, maži ir dideli, sugužėjo į kiemą kartu su auklėtojomis dalyvauti spektaklyje-pramogoje „Katės Murkės pasaka“.


„Palangos tilto“ skelbtoje tradicinėje gerumo akcijoje „Padovanokite vaikams mažą Kalėdų gerumo stebuklą“, kurios metu renkamos dovanos – negendantys maisto produktai ir skanumynai likimo nuskriaustiems vaikams, šią savaitę dosniai ir aktyviai dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai...


Gerumo ir gailestingumo akcija „Padėk šalia esančiam“ Palangos lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vyksta jau ketvirtus metus


Metodinė diena „Pedagoginės inovacijos“ lopšelyje-darželyje „Nykštukas“

Birutė Marija REMEIKIENĖ Lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorės pavaduotoja ugdymui, 2013 02 28 | Rubrika: Miestas

Vasario 21 d. į lopšelį-darželį „Nykštukas“ sugužėjo pedagogės iš visų ikimokyklinių įstaigų. Atvyko ir ilgamečiai socialiniai partneriai iš Klaipėdos darželio-mokyklos „Nykštukas“.


Vaikų galvelėse nuolat knibžda įvairiausios mintys: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pats baltas, kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas