Gegužės 14 d. Kurhauze liesis simfoninės muzikos transformacijos

Palangos tiltas, 2022-05-13
Peržiūrėta
886
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gegužės 14 d. Kurhauze liesis simfoninės muzikos transformacijos

Gegužės 14 d. 18 val. Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras vėl svečiuosis pamėgtoje Palangos kurhauzo koncertų salėje. Pirmasis orkestro koncertas 2018 metais atidarė koncertų ciklą „Muzikos vakarai kurhauze“ ir nuo to laiko kiekvienais metais džiugina palangiškius ir kurorto svečius originaliomis programomis.

Orkestro dirigentas Tadas Šileika atskleidžia, kad šio „Muzikinių transformacijų“ koncerto netikėtumas bus pirmą kartą Lietuvoje nuskambėsiantys kūriniai, sukurti specialiai bosinei ir kontrabosinei fleitai su orkestru. Koncerte taip pat girdėsime primiršto romantizmo epochos kompozitoriaus Théodoro Gouvy simfoniją. Solo su orkestru atliks Marius Pupkovas - fleitininkas, mokytojas ekspertas. Baigęs LMTA magistro studijas, 1997 m. garsino Lietuvą dirbdamas atlikėjo ir pedagoginį darbą konservatorijoje „Mayeusis” Vigo mieste, Ispanijoje. Šiuo metu dirba pedagoginį darbą Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, kurioje vadovauja vieninteliam Lietuvoje fleitų orkestrui.

Tai jau paskutinis Palangos kultūros ir jaunimo centro organizuojamos koncertų ciklo renginys šį pusmetį, „Muzikos vakarai kurhauze“ vėl sugrįš nuo rugsėjo mėnesio.

Koncertas nemokamas.

Palangos kultūros ir jaunimo centro inf.

Jūsų komentaras:

Palangiškė 2022-05-14 10:33 ([email protected] / IP: 141.101.104.59)
Koncertai puiku, ačiū. Bet gal reikėtų paderinti jų laiką, nes 18.30 val. bažnyčioje irgi puikus choro iš JAV koncertas

Taip pat skaitykite

Trečioji chorinės muzikos šventė „Cantate Palangai“ sugrįžta. Gegužės 29 d., sekmadienį, 16 val. po Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios skliautais  suskambės jungtinis, daugiau nei šimto choro dainininkų choras su solistais dainininkais ir kameriniu styginių instrumentų orkestru. 


Gegužės 14 d. 18 val. Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras vėl svečiuosis pamėgtoje Palangos kurhauzo koncertų salėje.


2022 m. gegužės 2 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog GPM paramos prašymo pateikti terminas pratęsiamas iki gegužės 4 d.


Jau penktus metus iš eilės palangiškius ir miesto svečius istoriniame kurhauze džiugins originalios profesionalios muzikos programos – nuo solinių rečitalių iki koncertų visai šeimai. Palangos kultūros ir jaunimo centras sausio 28 d. 19 val. kviečia į pirmąjį šių metų ciklo „Muzikos vakarai kurhauze“ koncertą, kuriame skambės žymių Lietuvos muzikantų atliekami klasikos šedevrai.


Palangoje tęsiasi koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ ir lapkričio 27 d. laukia ypatingas koncertas. Pirmą kartą į kurhauzą koncertuoti atvyksta unikalus duetas – saksofonininkas Kęstutis Vaiginis ir suomių pianistas Joonas Haavisto. „Labai džiugu, kad užsimezga vis daugiau kūrybiškų partnerysčių su profesionaliais muzikantais ir tikimės, kad originalių koncertų sąrašas tik didės“ -...


Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ šiemet vėl kviečia profesionalios muzikos mylėtojus į kurhauzo koncertų salę, į keturis originalius koncertus. Jau tradiciškai koncertų ciklas rudenį pradedamas džiazo ritmu. Lapkričio antroje pusėje profesionaliosios muzikos gurmanai rinksis į solidžius, akademinės muzikos koncertus. O prieš šventes į kurhauzą kartu su šeima pakviesime jaunuosius...


V Tarpautinis Kretingos senosios muzikos festivalis pirmą kartą kviečia klausytojus į koncertą Palangoje – rugpjūčio 19 d. 19 val. Palangos Švč. Mergelės Ėmimo į dangų bažnyčioje pasirodys senosios muzikos legenda, argentiniečių kilmės dainininkė Maria Cristina Kiehr su kolega Arieliu Abramovičium.


Švęsdami penkių metų sukaktį Tarptautinio Kretingos senosios muzikos festivalio organizatoriai džiaugiasi galėdami pakviesti klausytojus net į septynis pasaulinio lygio atlikėjų koncertus. 


Koncertų ciklas „Muzikos vakarai Palangos kurhauze“ keliasi į virtualią erdvę. Gruodžio 11 d. 18 val. kviečiame nemokamai stebėti tiesioginę koncerto „Tapatybės jungtys“ transliaciją Palangos kultūros ir jaunimo centro Facebook paskyroje – Facebook.com/Palangoskjc


Gatvėse vėl liesis muzikos garsai

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 07 | Rubrika: Miestas

Jau trečią kartą organizuojama Gatvės muzikos diena ir vėl aprėps beveik visą Lietuvą – šiemet, kaip ir pernai, ji neaplenks ir kurorto. Graži idėja pamažu tampa dar gražesne tradicija – gegužės 2-ąją muzika vėl skambės Palangos gatvėse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius