„Gintarėlis“ smagiai atšventė Kovo 11-ąją

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-03-17
Peržiūrėta
363
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį trečiadienį, Kovo 11-osios išvakarėse, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai pakvietė savo tėvelius į smagią šventę paminėti būtent šią Lietuvai svarbią dieną. Renginyje skambėjo pačios gražiausios dainos, buvo deklamuojamos nuoširdžiausios eilės, vaikai smagiai sukosi šokių rateliuose, šventišką nuotaiką padovanoję ir susirinkusiems tėveliams.

 

Sveikinimas

Šventišką vakarą pradėjusi lopšelio-darželio direktorė Ilona Milkontė papasakojo apie šios svarbios dienos reikšmingumą, valstybės žmonių trokštamos laisvės pajautimą, vaikams įteigdama, kad reikia vertinti ir branginti savo tėvynę, kurioje auga jie patys ir užaugo bei nuolat ją puoselėja jiems artimiausi žmonės. „Mes esam Lietuva, o Lietuva – tai mes“, - džiugiai ištarė susirinkusiems svečiams bei renginio dalyviams direktorė, palinkėdama linksmai atšvęsti Kovo 11-ąją.

 

Gražiausios eilės tėveliams

Pasipuošę mažieji darželio ugdytiniai su savo rūpestingomis auklėtojomis priešaky parengė gražią programėlę, kurioje dominavo gimtinė bei juos supanti aplinka ir artimieji. Nuoširdžiai deklamuodami, dainuodami dainas mažieji akimis ieškojo savo tėvelių, kuriems ir skyrė savo išmoktas eiles. Drąsiai žengdami į salės vidurį vaikai pademonstravo visus savo gabumus, tuo neabejotinai pradžiugindami savo susirinkusius artimuosius. Auklėtojų Žibutės Kubilienės, Giedrės Norkūnienės, Virginijos Šinskienės, Sigitos Čečkauskienės, Dainos Milinskienės bei Linos Miežetienės dėka vaikai sklandžiai įvykdė visus tikslus, o svarbiausia – nepaliko nei vieno abejingo juos stebėjusio svečio.

 

Padėka už ruošimą ir dovanos

Direktorė I.Milkontė nepamiršo padėkoti vaikus ruošusioms auklėtojoms bei kantriajai muzikos mokytojai Valdonei Juozapavičienei. Joms direktorė nuoširdžiai įteikė dovanų, skirtų tiek joms, tiek mažiesiems. Mažieji taip pat garsiai ištarė „ačiū“ savo „antrosioms mamoms“. Ypatingo dėmesio nusipelnė ir talentingoji lopšelio-darželio auklėtinė Adrija Burbaitė. Jai ir jos mokytojai V.Juozapavičienei direktorė įteikė padėkos raštus už sėkmingą pasirodymą respublikiniame konkurse „Dainų dainelė“ ir lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vardo garsinimą Lietuvoje.


Balti balandžiai

Renginio kulminacija tapo vaikų rankose įplazdėję popieriniai balti balandžiai – laisvės simboliai. Juos aukštai iškėlę, auklėtojų paraginti mažieji įteikė savo artimiausiems žmonėms, padovanodami drauge ir nuoširdžiausias šypsenas. Po itin gražaus renginio lopšelyje-darželyje dar ilgai vyravo šventiška nuotaika, kurią sukėlė būrys krykštaujančių vaikų bei juos mylintys ir besididžiuojantys tėveliai.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


„Ryanair“, pigių skrydžių bendrovė, pranešė pirmadienį, sausio 18 d., kad dėl koronaviruso iki kovo atšaukia skrydžius iš Vilniaus ir Palangos į Dubliną. „Ryanair“ nuo 2020-ųjų kovo keleivius pradėjo skraidinti iš Palangos į Airijos sostinę Dubliną.


Pobūvis Palangoje ir Kretingos rajone baigėsi liūdnai: koronavirusas diagnozuotas mažiausiai 9 žmonėms. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras kiekvieną dieną papildo sąrašą vietų, kuriose lankėsi užsikrėtę koronavirusu lietuviai.


Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija pirmadienį, kovo 23 d., priėmė sprendimą, kad nemokamas mokinių maitinimas (mokiniams, kurių tėvai gauna mažas pajamas) turi būti organizuojamas nuo kovo 23 d. iki karantino pabaigos.


Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Ilgąjį kovo savaitgalį palangiškiai ir Palangos svečiai kviečiami pažiūrėti ir pasiklausyti populiariųjų miuziklų. Palangos koncertų salėje vėl karaliaus muzika – Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristatys populiariausius miuziklus.


1921-ųjų kovo 30-oji ne visiems buvo šventė…

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 03 27 | Rubrika: Miestas

1921-aisiais kovo 30 dieną Palangos kraštą prijungus prie Lietuvos ir nubrėžus naują mūsų valstybės ir Latvijos sieną, šiuo istorijos posūkiu džiaugėsi ne visi. Jeigu Lietuvai ir Palangai tai buvo šventė, Šventosios gyventojai džiaugsmo nepatyrė. Dar ir dabar čia gyvenantys latvių palikuonys pamena tėvų ir senelių pasakojimus, kaip buvo išskirtos...


Tėveliai atšventė savąją šventę

„Palangos tilto“ informacija, 2011 06 07 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pagerbti, artėjančios Tėvų dienos proga, visi susirinkę tėveliai. Šioje šventėje gražiausias dainas skyrė mažieji lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai, Kultūros centro vokalinis ansamblis „Guboja“ ir Šaulių vyrų choras „Naglis“.


Praėjusį penktadienį mažieji lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai V.Jurgučio pagrindinės mokyklos aktų salėje tradiciškai atsisveikino su savo darželiu. Smagiai nusiteikę vaikai padovanojo šventę susirinkusiems tėveliams ir svečiams. Šįkart pakvietė į nuotykių ieškojusį laivą „Gintarėlis“ su laivo kapitone – darželio direktore Ilona Milkonte priešaky, jame tilpo visi kūrybingieji...


„Gintarėlis“ smagiai atšventė Kovo 11-ąją

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 03 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį, Kovo 11-osios išvakarėse, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai pakvietė savo tėvelius į smagią šventę paminėti būtent šią Lietuvai svarbią dieną. Renginyje skambėjo pačios gražiausios dainos, buvo deklamuojamos nuoširdžiausios eilės, vaikai smagiai sukosi šokių rateliuose, šventišką nuotaiką padovanoję ir susirinkusiems tėveliams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius