„Gintaro“ futbolo akademija sukirto rankomis su futbolo treneriu iš Portugalijos

Palangos tiltas, 2022-08-03
Peržiūrėta
1170
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Gintaro“ futbolo akademija sukirto rankomis su futbolo treneriu iš Portugalijos

Su Palangos vaikais dirbs futbolo specialistas iš Portugalijos, o jo asistentas - kamerūnietis.

Futbolo akademija „Gintaras“ pasiekė susitarimą su futbolo treneriu iš Portugalijos Ricardo Casaleiro. Ricardo užims akademijos vyr. trenerio postą, bei vadovaus U15 ir U-14 komandoms, U15 dalyvaus Elitinės lygos čempionate, o U-14 pirmoj lygoj. 

Treneris iš Portugalijos turi magistro laipsnį Perfomance Analysis of Sport ir įgyjęs specialybę Sports Psychology for Athlete’s Development. Trejus metus Ricardo itin sėkmingai darbavosi Be1 NFA akademijoje. Portugalo asistentas bus Kamerunietis Klaipėdos universitetas studentas Awah Clifford Agwe, kuris jau menesi laiko dirba su  FK „Gintaras“ aukletinias. 

Labai džiaugiamės, jog Ricardo ir Clifordas tapo mūsų gintarinių bendruomenės nariais. Tai milžiniškas postūmis ne tik mūsų auklėtinių, bet ir visos akademijos tobulėjimui ir augimui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Su Palangos vaikais dirbs futbolo specialistas iš Portugalijos, o jo asistentas - kamerūnietis.


Palangos Sporto centras (SC) direktoriaus jau neturi beveik penkerius metus. Tačiau laikinasis jo direktorius Arūnas Macius, kuris, kaip futbolo treneris, su į žvaigždėtas aukštumas kurorto vaikų futbolą iškėlusiu labiau žinomu pajūrio vaikų futbolo treneriu ir savo pavaldiniu Marseliu Balasanovu varžosi dėl to paties amžiaus kurorto vaikų, galimai peržengė visas galimas ribas. 


Stovykloje vaikų lauks: dvi treniruotės per dieną; išvykos prie jūros; batutų parkas; žaidimai bei pramogos. Treniruotes ves patyrusių trenerių komanda! Priimami ir registruojami 7- 14 metų amžiaus vaikai. 


Palangos futbolo akademija „Gintaras“ skirta visiems vaikams kurie nori žaisti futbolą. Akademija pasisako, kad futbolas vaikams Palangoje yra geriausia terpė vaikui judėti ir užsiimti fizine veikla.


Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Kai buvę miesto futbolo fanatikai 2010 metais iš naujo suformavo futbolo klubą FK „Palanga“, tai buvo džiugus įvykis, sugrąžinęs į miestą aukštesnio lygio futbolą – neeilinis įvykis visiems Palangos futbolo aistruoliams.


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Su kokiu įkarščiu kurorto šešiamečiai-aštuonmečiai, stebimi kai kurių tėvų, praėjusį trečiadienį gainiojo futbolo kamuolį, reikėtų pamatyti savo akimis. O prieš treniruotę, lyg sekant geriausias Ispanijos ar Anglijos futbolo tradicijas, mažieji skubėjo fotografuotis su savo treneriu Marseliu Balasanovu. „Na, Mesi, ateik čia, dabar tavo, Ronaldo...


Europos futbolo čempionato karštinė, regis, Palangos neužkrėtė – kurorte tvyro ramybė. Dauguma vietos futbolo sirgalių rungtynes stebi ir emocijas lieja patogiai įsitaisę savo namuose prie televizorių ekranų.


Palangiškiai jaunių futbolo turnyre – ketvirti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9-11 dienomis, Žiemos futbolo aikštėje jau 14-tąjį kartą vyko tradicinis  jaunių futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo septynios komandos, o jaunieji kurorto futbolininkai itin atkakliai siekę pergalės, atsidūrė garbingoje ketvirtoje vietoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius